header imageheader imageheader image
{Media}
Ayu Ready?
Autor: Frukto, Data: 14.10.2002, 19:01:35
FruktoAyu Ready?Od 12 października znana piosenkarka Ayumi Hamasaki prowadzi na FujiTV swój własny program "Ayu Ready?" (zapowiadany początkowo pod nazwą "Hamasaki Republic"). Gościem w tym debiutanckim odcinku był znany skadinąd pan Takeshi Kitano. Niestety nie miałem jeszcze okazji bliżej zaznajomić się z tym show, więc trudno powiedzieć jak wypadła Ayumi w telewizji, zobaczymy jak uda mi się to obejrzeć.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 5 dodaj

[1] Re: Ayu Ready ?
Joe [*.dhcp.adsl.tpnet.pl], 14.10.2002, 19:17:55, oceny: +0 -0
JoeAyumi w winampie, Ayumi w telewizji, Ayumi w kinie, Ayumi na konsoli... drżącymi rękami sięgam po konserwę.
[2] Re: Ayu Ready ?
eciątkongo [*.chello.pl], 14.10.2002, 20:17:42, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
eciątkongoa w Kongo? a w Kongo?
[3] Re: Ayu Ready ?
robin [217.96.43.*], 15.10.2002, 14:59:09, oceny: +0 -0
Bardzo bym prosil o lekkie 'wysilenie sie' i zamiast bezsensownie powielac, i tak juz znane, newsy z sieci anglojezycznej dodac cos od siebie! Pan Takeshi Kitano nie jest znanym skadinad knypkiem, czy tez Jasiem z Kurwidolka Gornego, tylko znanym i cenionym artysta japonskim! W swojej karierze byl juz m.in. aktorem, rezyserem i scenarzysta, tworzac tak znane dziela jak chociazby Violent Cop (oczywiscie nikt pewnie u nas nie slyszal o tym filmie -_-'), czy Brother (byl w kinach). Jego filmy pelne sa skrajnych emocji - od niezmiernie stoickiego spokoju do ekstremalnego gniewu, wszystko ubrane w bardzo bogate wizualnie zdjecia. Pod adresem ponizej znajdziecie recenzje czesci jego filmow po angielsku - http://www.geomatics.kth.se/sjoberg/homepage/filmo.htm To bardzo wazne, ze Ayu nie prowadzi kolejnego Supa Extra Mega Pop Sutaa Show, tylko cos bardziej wartosciowego...
[4] Lepsze wrogiem dobrego
Joe [*.dhcp.adsl.tpnet.pl], 16.10.2002, 23:26:05, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
JoeJeżeli czujesz się bardziej kompetentny w tej dziedzinie najlepiej będzie jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce i będziesz pisał newsy tak jak Twoim zdaniem powinny być napisane. ACP ma otwartą formułę, każdy może zamieścić newsa i tylko od odwiedzających zależy jak będzie poziom zamieszczanych informacji. Poświęcając chwilę czasu na napisanie newsa zyskujesz pewność, że news jest rzetelny oraz oszczędzasz czas jaki musiałbyś poświęcić na napisanie komentarza krytykującego newsa. ;-) Dlatego zapraszam do klikania w "Dodaj niusa".
[5] Re: Ayu Ready ?
robin [*.torun.mm.pl], 17.10.2002, 16:05:29, oceny: +0 -0
Uwazam, ze komentarze w koncu po to tutaj sa, aby poglebic ewentualnie temat, co tez czynie zapodajac linka do oficjalnej strony "Ayu|ready?" http://www.fujiint.co.jp/AYU/index.html, na ktorej oprocz zapowiedzi nowych gosci mozna sobie zamowic oficjalna koszulke :] (podejrzewam, ze jej popularnosc drastycznie wzrosnie gdy Ayu sie w niej zaprezentuje ktoregos razu :)
Powered by WashuOS