header imageheader imageheader image

Rekrutacja

Nieustannie brakuje nam rąk do pracy, więc z otwartymi ramionami przyjmiemy każdą osobę chętną do wypruwania sobie żył dla satysfakcji i sławy czyli krótko mówiąc za darmo. Jedyną wymierną gratyfikacją jaką możemy zaoferować są mangi i anime, które otrzymują recenzenci i darmowe wejściówki na konwenty, które oferujemy naszym wysłannikom konwentowym.

Jeżeli powyższy akapit nie ostudził twojego zapału to śmiało pisz do . W mailu poinformuj czym chciałbyś się zająć i jakie masz ku temu kwalifikacje. Roboty jest tyle, że dla każdego coś się znajdzie, ale najbardziej potrzebujemy osób do rozruszania publicystyki na acp (felietony, recenzje, relacje z konwentów), wyszukiwania niusów oraz do prowadzenia audycji w radiu.

Publikacja materiałów

Jeśli chcesz zamieścić na anime.com.pl swoje teksty, zdjęcia, rysunki, teledyski lub inną formę twórczości to zapraszamy do przeczytania tego poradnika. Znajdziesz tam informacje w jaki sposób przysyłać prace i na jaki adres.

Patronat

Chętnie promujemy ciekawe wydarzenia i produkty związane z japońską (pop)kulturą. Niemal od początku istnienia patronujemy konwentom i innym imprezom, wystarczy wspomnieć kolejne edycje BAKI, DOJIconu, Ecchiconu, PierniCONu czy reANIMation. Patronatem naszego serwisu były objęte wydawnictwa takich firm jak Monolith Films, IDG Poland i Wolf-Fang.

Wzajemne zobowiązania wynikające z patronatu są ustalane indywidualnie. Ze swej strony przeważnie oferujemy darmową reklamę na stronach serwisu, promowane wydarzenie lub produkt częściej obecne są także w niusach, galeriach i plikowni. Jednym słowem dokładamy starań by czytelnicy anime.com.pl nie mogli nie wiedzieć o danym wydarzeniu lub produkcie.

W sprawach związanych z patronatem prosimy o kontakt z .

Wymiana bannerów

Nigdy nie prowadziliśmy i w najbliższej przyszłości nie zamierzamy prowadzić wymiany bannerów ani linków. Jedynym pewnym sposobem na zamieszczenie bannera lub linka na stronach anime.com.pl jest wykupienie reklamy.

Jest jednak kilka darmowych sposobów na promocję innych stron na anime.com.pl:

  • Jeśli na twojej stronie znajdują się ciekawe informacje, których u nas jeszcze nie ma, możesz napisać niusa i podać swoją stronę jako źródło. To niby niewiele, ale naprawdę działa.
  • W boksiku „Polecamy” w bocznym panelu umieszczamy strony, które uważamy za godne polecenia. To czy dana strona zamieszcza link do acp nie ma znaczenia. Jeśli masz ciekawą stronę związaną z mangą, anime lub Japonią daj nam znać — być może uznamy ją za godną polecenia.

Powered by WashuOS