header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20118571
Akiba #1Michał Durys11.08.20118136
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010149082
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20109737
Podano do stołuEnSa10.01.20105050
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095664
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200911631
KiltroNicol Christopher27.10.20094268
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20098468
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096797
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200924365
J-Zine #3EnSa12.09.20093134
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200930648
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096947
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20097530
MWKrzych Ayanami30.05.20094958
It’s all about love…EnSa21.05.20096011
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20096028
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093800
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20096546
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20095584
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20095265
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911834
Strike WitchesXellos04.04.20095495
GantzFeanor31.03.20099072
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.200910120
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094863
Generał DaimosIfrexalis23.03.200910304
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20095180
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20098540
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095892
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094707
Houko – odsłona drugafm24.02.20093590
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20098410
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20096308
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20098376
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097676
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094671
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20094209
Houko #1Grisznak28.01.20094551
J-Zine #2Grisznak08.01.20094298
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095546
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20087231
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20087353
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20087227
Duds HuntZelgadis04.09.20084729
SuppliEvil Yuki29.08.20085286
Torii #1Michał Durys20.06.20085431
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089524
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20085444
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20086193
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20085058
Perfect BlueMichał Durys07.03.20086031
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089781
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087433
Pani williMichał Durys21.08.20073513
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20079428
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078985
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20075035
ArmageddonMichał Durys19.02.20078533
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067618
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20066255
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20065042
Otaku #2Michał Durys13.11.20067127
Kyaa! #1Grisznak13.11.200611450
PaprikaMichał Durys13.10.20068706
NanszeGrisznak31.08.20065164
Otaku #1Michał Durys17.08.200612912
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200614490
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065368
Youkou #7Grisznak22.06.20063984
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20069289
AkiraMichał Durys08.04.20069576
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065794
AppleseedMichał Durys27.01.200610523
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200617178
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510845
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056629
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200513430
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059774
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058957
Love HinaRoshi28.08.200523461
BleachGassus30.07.200547125
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055777
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511825
ChobitsKaoru23.07.20059395
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20057315
Anime+ #1Yoghurt12.03.200516412
MegatokyoYoghurt04.03.20049085
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200318221
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200231863
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212776
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20026504

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS