header imageheader imageheader image

Recenzje

Sortowanie:
TytułAutorDataOdsłon
O idiocie z przebłyskami geniuszu, czyli „Infinite Stratos”Sefnir07.12.20118130
Akiba #1Michał Durys11.08.20117873
Evangelion: (Nie) jesteś sam 1.11Mike Gold18.08.2010148305
Potomkowie Osamu Tezuki czyli jak zostać mangakąEnSa28.02.20109425
Podano do stołuEnSa10.01.20104771
JapanKrzysztof „Kolo_z_Wrocka” Sieja04.11.20095370
„NANA”, czyli ile jest 7+7Saiyuko31.10.200910933
KiltroNicol Christopher27.10.20093994
Isshoni Training — hit i to jaki!Xellos30.09.20098266
Grobowiec świelikówNicol Christopher19.09.20096556
Fajna obsadka za 5 złotych, czyli „Kurs rysowania mangi”KnP15.09.200923717
J-Zine #3EnSa12.09.20092919
Elfia pieśńLuna Ithilsil05.09.200930158
Bogu niech będą dź(w)ięki…EnSa11.08.20096635
Harvest MoonNicol Christopher04.06.20097219
MWKrzych Ayanami30.05.20094663
It’s all about love…EnSa21.05.20095594
„The Machine Girl” – dʒæpə`ni:z kicz projektPottero19.05.20095572
Yuri Monogatari #6Grisznak18.05.20093620
„Yamato” – recenzja nieco innaAnka13.05.20096205
Utena wg BESM, czyli erpegowej „Uteny” odsłona drugaGrisznak21.04.20095172
„Księga wiatru” – tradycja i mieczAlbi19.04.20094849
Dragonball – jednak Smocze JajaMichał Durys17.04.200911493
Strike WitchesXellos04.04.20095248
GantzFeanor31.03.20098565
„Death Note” — notatnik śmierciEnSa26.03.20099669
„Absolute Destiny Academy” czyli erpegowej „Uteny” odsłona pierwszaGrisznak24.03.20094378
Generał DaimosIfrexalis23.03.20099819
Fate/Stay NightIfrexalis19.03.20094900
Pokémon: Film pierwszyMichał Durys14.03.20098196
Rewolucjonistka UtenaEvil Yuki10.03.20095606
Batman: Rycerz Gothamszmergiell25.02.20094503
Houko – odsłona drugafm24.02.20093415
Dash! KappeiIfrexalis23.02.20098027
Shogo M.A.D.Ifrexalis22.02.20096046
„Kanokon” — cień dobrej produkcjiIfrexalis15.02.20097876
Spice and WolfIfrexalis10.02.20097382
Drunk Otaku Inn #5Grisznak08.02.20094528
Drunk Otaku Inn #4Grisznak03.02.20094037
Houko #1Grisznak28.01.20094335
J-Zine #2Grisznak08.01.20094057
Arigato #2 na zimnoSuzume08.01.20095374
Ikar — od mitu do mangiAlbi27.12.20087020
Kyaa! #1 bisMichał Durys25.12.20087060
„Legend” czyli koreańskie „Fushigi Yuugi”AnoMinus09.09.20086799
Duds HuntZelgadis04.09.20084464
SuppliEvil Yuki29.08.20084985
Torii #1Michał Durys20.06.20085166
Arigato #1 na bardzo gorącoCoach31.05.20089315
Nie tylko Black JackKrzych Ayanami15.05.20085230
Asterix na OlimpiadzieCoach21.03.20085987
Casshern – fabularny teledyskZelgadis19.03.20084879
Perfect BlueMichał Durys07.03.20085685
Przygody księcia AnalaEvil Yuki22.02.20089505
Twoje uczucia zniky?...Evil Yuki08.01.20087229
Pani williMichał Durys21.08.20073511
Opowieści z ZiemiomorzaMichał Durys09.05.20079093
KaMiKaZeArkadiusz Dzierżawski19.04.20078742
Kroniki miecza #2Michał Durys08.04.20074793
ArmageddonMichał Durys19.02.20078214
Itsudatte My Santa!Michał Durys07.12.20067355
Kroniki miecza #1Michał Durys28.11.20066016
Antologia konkursowa 2005Michał Durys21.11.20064876
Otaku #2Michał Durys13.11.20066848
Kyaa! #1Grisznak13.11.200611137
PaprikaMichał Durys13.10.20068265
NanszeGrisznak31.08.20064900
Otaku #1Michał Durys17.08.200612403
Renzu: miłosne fotografieMichał Durys08.08.200614161
Irresponsible Captain TylorDami28.06.20065181
Youkou #7Grisznak22.06.20063769
Tristia – Błękitna WyspaMichał Durys09.04.20068896
AkiraMichał Durys08.04.20069270
Priest tom 2Adam Dąbrowski27.02.20065533
AppleseedMichał Durys27.01.200610188
Final Fantasy VII: Advent ChildrenMichał Durys14.01.200616981
Warcraft – Trylogia Sunwell tom 1Adam Dąbrowski08.12.200510664
Appleseed (Krzych Ayanami)Krzych Ayanami02.12.20056455
Ghost in the ShellMichał Durys19.11.200513043
Okręt podwodny 707RMichał Durys01.11.20059515
Priest tom 1Adam Dąbrowski25.09.20058631
Love HinaRoshi28.08.200523221
BleachGassus30.07.200546746
Czas ZagładyKamil „Yrol” Mizera25.07.20055555
Tokyo Mew Mew – tom 1Mai Takeru23.07.200511526
ChobitsKaoru23.07.20059096
Crystalicum KGK – wrażeniaYanek14.06.20056983
Anime+ #1Yoghurt12.03.200516067
MegatokyoYoghurt04.03.20048839
Spirited Away: W krainie bogówMichał Durys20.03.200317779
Erotyczne Obrazy JapońskieAnia Wilkosz21.11.200231348
DBZ w kinach - relacjaTomasz "Radagajs" Flasiński27.10.200212570
Literacki przegląd głowy, cz. 1Ania Wilkosz30.08.20026202

Najnowsze telsty: nagłówki RSS RSS nagłówki RDF RDF nagłówki ATOM ATOM (szczegółowe informacje)

Powered by WashuOS