header imageheader imageheader image
Nazwa:Crystalicum - Przewodnik, r. 1
Autor:Wolf-Fang
Data:07.01.2005
Rozmiar:4,62 MB
Crystalicum - Przewodnik, r. 1
Elektroniczna wersja pierwszego rozdziału „Przewodnika po Znanym Wszechświecie”, pierwszego z serii podręczników do systemu Crystalicum. Dzięki niemu możecie przekonać się jak będzie wyglądał ostateczny produkt (w sprzedaży od 25 stycznia) oraz jak świat Crystalicum wygląda i działa w praktyce. Plik w formacie PDF jest potraktowany RARem.

Pobierz:

Do pobrania plików z lokacji oznaczonych BitTorrent potrzebny jest osobny program, np. µTorrent. Do lokacji eDonkey możesz użyć eMule, zaś linki Magnet obsłuży między innymi Kazaa. Jeśli spodobał ci się plik, który ściągnąłeś pomóż ściągnąć go innym – udostępnij go w swoim programie p2p.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Ocena

12345678910
Wystawiać oceny mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Brak głosów.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Crystalicum - Przewodnik, r. 1
Gil [*.daminet.pl], 13.01.2005, 10:42:36, oceny: +0 -0
Ujdzie, chociaz wlasciwie jest to tylko wstep do fabuly, a odnosnie samego systemu (moze poza wyliczeniem kilku miast i frakcji) duzo nie mowi. Czytalo sie dosc milo i poza kilkoma literowkami wlasciwie nie ma do czego sie przyczepic. Co do szaty graficznej - no tu jest roznie, na jednej stronie prezentuje sie jakas naprawde przyzwoita praca, na drugiej zas - "fkit" szkic.
Powered by WashuOS