header imageheader imageheader image
{Internet}
Dreaming Moon re-aktywacja
Autor: Nightmage, Data: 25.03.2004, 23:19:37, Źródło: Dreaming Moon
Dreaming Moon re-aktywacjaWitamy wszystkich po kilkumiesięcznej przerwie. Bardzo wiele osób pisało do mnie zadawając to samo pytanie: "Kiedy Dreaming Moon znowu będzie otwarta?" właśnie ta chwila nadeszła. Strona powróciła z większym zasobem energii i mam nadzieję, że tym razem zostanie na dłużej. A to wszystko dzięki pomocy stałych bywalców Dreaming Moon - Van Nelle oraz Taxido. Dlatego prosiłbym o podziękowanie im za sponsoring. Podziękowania też się należą Ćwistakowi, który to zajął się lwią cześcią downloadu. ;)

I tym razem Dreaming Moon będzie posiadała ogromne zaplecze jeśli chodzi o download. Razem z pozostałymi osobami należącymi do teamu będe się starał udostępniać jedynie warte uwagii tytuły anime, teledyski, gry, mangi, soundtracki i inne ciekawe rzeczy. Szczegóły dotyczące downloadu znajdziecie w dziale 'Download'. To by chyba było na tyle jeśli chodzi o sprawy techniczne...

Kolejną ważną sprawą jest nabór do teamu. Potrzebujemy osoób chętnych do współpracy. Jeśli jesteś tym zainteresowan(-y)a napisz!

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Sailor Moon.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Dreaming Moon re-aktywacja
avantar [80.48.41.*], 26.03.2004, 11:05:57, oceny: +0 -0
avantarNo fajnie, fajnie.
Szkoda, ze ftp taki zapchany ;)
Powered by WashuOS