header imageheader imageheader image

Fantasy Expo 2013

Początek:Niedziela, 13.10.2013, 10:00
Strona WWW:www.fantasyexpo.pl
Miasto:Wrocław
Lokalizacja:Hala IASE, ul. Wystawowa 1
Drodzy Państwo

Zapraszamy wszystkich na Fantasy Expo 2013, które odbędzie się 13 października bieżącego roku we Wrocławiu w Hali IASE (Kompleks Hali Stulecia).

Organizatorzy zapewniają, iż będzie to Expo w europejskim tego słowa znaczeniu. Założyli sobie, że we właściwy sposób zadbają o wystawców a samo wydarzenie będzie ich świętem.

Wiadomo, nikt nigdy nie zapomina o odbiorcach wręcz są oni najważniejsi! Dlatego też, dzięki współpracującym organizacją takim jak Wielosfer, Legion 501, Wrocławski Fandom Mangowy czy ŚKF wszystkim odwiedzającym zostanie dostarczona klimatyczna bomba audiowizualna oddziaływująca na wszystkie zmysły! Nie zapomniano też o najmłodszych, którym zapewniona zostanie możliwość świetnej zabawy dzięki której w bezpieczny sposób dzieci będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię.

Całość uświetnią spotkania autorskie i panele dyskusyjne z najbardziej znanymi polskimi pisarzami świata fantasy. Pierwszym potwierdzonym gościem jest Jakub Ćwiek.

Oficjalna strona wydarzenia to www.FantasyExpo.pl , znajdziecie tam wszystkie newsy oraz patronów medialnych. Pojawi się tam również informacja o wszystkich potwierdzonych wystawcach.

Dodatkowym argumentem przekonującym by odwiedzić wydarzenie jest fakt, iż grupa Creartist (https://www.facebook.com/Creartistcommunity?fref=ts) organizuje na terenie targów Aleję Artystów na której młodzi, polscy, twórczy artyści hand made'owi i nie tylko będą w profesjonalnej zabudowie oraz klimatycznym stylu przedstawiać swoje prace.

Fan page wydarzenia:
www.facebook.com/FantasyExpo

Wstęp na Fantasy Expo jest darmowy.

Dodaj do:

Lista obecności

10 użytkowników tam było: Euklistus, ichri, k, Kocurek, Kyoś, mikki92, sedil, shidoku, Szaman Fetyszy, xxmagdaxx

Do listy obecności mogą dopisać się tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS