header imageheader imageheader image

Final Fantasy XIII - Premiera w Polsce

Data wydania:Wtorek, 09.03.2010
Strona WWW:sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=final+fantasy+XIII&x=0&y=0
Lokalizacja:Polska
Wydawca:CENEGA
Cena:199,99 zł


FINAL FANTASY XIII to początek nowej ery dla wychwalanej serii, po raz pierwszy w historii przenoszący ją jednocześnie na różne konsole pracujące w standardzie HD.

Zgodnie z bogatą tradycją serii, producent Yoshinori Kitase (FINAL FANTASY VII, X, X-2), reżyser Motomu Toriyama (FINAL FANTASY VII, X, X-2), projektant postaci Tetsuya Nomura (FINAL FANTASY V, VI, VII, VIII, X) oraz dyrektor artystyczny Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY X, XII) połączyli swe kreatywne wizje, aby stworzyć najnowsze arcydzieło w świecie FINAL FANTASY. Co więcej, Masashi Hamauzu (FINAL FANTASY X, DIRGE of CERBERUS -FINAL FANTASY VII-) skomponował niesamowitą ścieżkę dźwiękową, a reżyser przerywników filmowych Takeshi Nozue (FINAL FANTASY VII ADVENT CHILDREN) oraz jego zespół grafików wzbogacili grę o sekwencje filmowe, stworzone z niepowtarzalnym rozmachem.

FINAL FANTASY XIII zapowiada się na niezwykłe wydarzenie na rynku gier wideo w roku 2010,” stwierdził Phil Rogers, prezes i dyrektor generalny Square Enix Europe. „Ten naprawdę przełomowy tytuł pojawi się jednocześnie na kilka platform po raz pierwszy w historii serii.”

Wprowadzając nowe światy, pamiętne postacie i niesamowite historie do każdej kolejnej odsłony, seria FINAL FANTASY przez ostatnie dwie dekady wciąż ewoluowała i w chwili obecnej sprzedała się już na całym świecie w nakładzie 85 milionów kopii. Z każdą kolejną częścią seria ta jest definiowana przez ciągłe zmiany, oferując najwspanialsze wizje kreatywne, najwyższą jakość grafiki i przełomowe rozwiązania w dziedzinie rozgrywki. FINAL FANTASY XIII nie będzie wyjątkiem.

Więcej informacji o FINAL FANTASY XIII oraz najnowszy film z gry znajdują się na oficjalnej stronie gry pod adresem.Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Final Fantasy.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Final Fantasy XIII - Premiera w Polsce
Ankh [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 31.01.2010, 12:06:34, oceny: +0 -0
Ankhja chcę PS3 ;(
[2] Re: Final Fantasy XIII - Premiera w Polsce
ChibItalia [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 08.02.2010, 21:41:42, oceny: +0 -0
ChibItaliaYay~! Final Fantasy~! kocham to
też chce PS3 xD
[3] Re: Final Fantasy XIII - Premiera w Polsce
iUfOo [*.home.aster.pl], 14.02.2010, 22:57:22, oceny: +0 -0
Uuuu...To będzie epickie *..*
[4] Re: Final Fantasy XIII - Premiera w Polsce
Mizu-chan [*.internetdsl.tpnet.pl], 01.03.2010, 09:31:04, oceny: +0 -0
Mizu-chanJa też chce PS3 już zbieram pieniązki XD a potem na FF XII będzie epicko ;3
Powered by WashuOS