header imageheader imageheader image
{Media}
Japonia w VOYAGE
Autor: Frukto, Data: 25.01.2004, 23:41:26
FruktoJaponia w VOYAGEWszystkim interesuącym się Japonią, jej kulturą, sztuką itd. polecam zaopatrzyć się w najnowszy numer miesięcznika o podróżach Voyage. Już okładka zapowiada co jest w środku, dalej znaleźć można wiele bardzo interesuących artykułów o Japonii, o życiu, kulturze, sztuce i geografii. Dodatkowo wiele przepięknych zdjęć zarówno z współczesnych ulic wielkich miast, jak i z małych wiosek gdzieś na krańcach Japonii. Znalazło się tam również kilka przepisów kucharskich i porad kulinarnych, m.in. jak przygotować sushi i sashimi. Polecam gorąco, cena 8.95 zł - pismo dostępne w kioskach.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Japonia w VOYAGE
Yuriko Salvani [*.osk.pl], 26.01.2004, 13:11:09, oceny: +0 -0
Cholera!Wczoraj byłam w Inmedio ,ale nie widziałam Voyage ,gdzie to mam kupić???Szkoda ,bo w kiosku też nie ma.
[2] Re: Japonia w VOYAGE
Gotenks [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 26.01.2004, 20:06:17, oceny: +0 -0
GotenksTrzeba przyznać, że zapowiada się wybornie, ale znając życie w mojej mieścinie, w kioskach nawet o takim piśmie nie słyszeli =="
[3] Re: Japonia w VOYAGE
Gotenks [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 28.01.2004, 10:06:21, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
GotenksJednak znalazłem i to zupełnie przypadkiem... Szukałem nowego VGA i Kindola, patrzę na półkę a tu ten magazyn... nie pozostało mi nic innego jak zakup :)
dopiero wróciłem do domu, zacząłem przeglądać i widze dużo reklam, ale tego się raczej spodziewałem, a poza tym mój wzrok padł na pewien fragment:
HITOMI - bohaterka znanej erotycznej mangi (była narysowana bohaterka Escaflowne jakby co...). Zaliczyłem takiego ROTFLa jak nigdy XDDD Aż się boję artykułów czytać 0_0
[4] Re: Japonia w VOYAGE
Gotenks [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 28.01.2004, 20:21:34, oceny: +0 -0
GotenksNo... wreszcie znalazłem trochę czasu i zagłębiłem się w artykuły. Były dość ciekawe, no nie licze tej wpadki z Hitomi ==" Dowiedziałem się kilku nowych rzeczy, oraz zachwycałem się kilkoma pięknymi zdjęciami, jednak stanowczo było wszystkiego ZA MAŁO!!
Powered by WashuOS