header imageheader imageheader image
{Rynek}
Little Tom Thumb OST - Joe Hisaishi
Autor: 3milka, Data: 14.12.2003, 16:58:38
3milkaLittle Tom Thumb OST - Joe HisaishiOstatnio w moje łapki wpadł soundtrack z francuskiego filmu pt. "Tomcio Paluch" (wbrew pozorom jest on od lat 15 i można go aktualnie zobaczyć w Multikinie). Mimo, że nie ma on nic wspólnego z mangą, autorem OST jest, znany chyba wszystkim fanom Studia Ghibli, Joe Hisaishi. Pan Joe jak zwykle świetnie wywiązał się ze swojego zadania i stworzył ciekawą, lekko tajemniczą i nastrojowa ścieżę dźwiękową, która powinna spodobać się wielbicielom jego twórczości (czyli np. mi ;)). Na OST znajduje się 15 melodii i 3 wersje jednej piosenki - "Close Your Eyes" (jedna francuska i dwie angielskie). Na stronie filmu można posłuchać także kilku piosenek z OST.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 5 dodaj

[1] Re: Little Tom Thumb OST - Joe Hisaishi
MaraZ [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2003, 18:29:28, oceny: +0 -0
MaraZKolejny kawał bardzo dobrej muzyki w wykonaniu pana Hisaishiego. Tylko czekać, kiedy dostanie jakąś większą nagrodę, dajmy na to oskara. Zresztą nawet jak nie dosanie, to według mnie jego muzyka i tak nie ustępuje największym hollywoodzkim produkcjom. Nawet jeśli we wcześniejszym okresie używał czasami prostych syntezatorów, to muzyka zawsze była piękna. Najbardziej banalnych piosenek z Totoro czy Kiki słucham z wielką przyjemnością. W styczniu będzie można usłyszeć muzykę Hisaishiego w TV (dwa filmy Takeshi Kitano), ale o tym postaram się napisać niusa w odpowiednim czasie. Na razie niech to będzie niespodzianka ^_-
[2] Re: Little Tom Thumb OST - Joe Hisaishi
Radagajs [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2003, 18:36:58, oceny: +0 -0
RadagajsWow , 3milka! Udało ci się! Gratulacje ^_^
[3] Re: Little Tom Thumb OST - Joe Hisaishi
3milka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2003, 19:58:31, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
3milkaNyo, po wielu trudach i przeciwnościach losu(pisałam tego newsa chyba z 8 razy, za każdym w jakiś głupi sposób go sobie kasując T_T (tak, to jest możliwe 'XD)) udało mi się wstawić swojego pierwszego niusa ^__^ Mam nadzieję, że jest w miarę czytelny i przynajmniej w połowie podobny do tych news'ów, które piszą profesjonaliści... ^^' BTW składam wielki ukłon w stronę korekty, która dołożyła odpowiednie linki w odpowiednie miejsca (THX! ...myślałam że wogóle go nie dacie na stronkę ;p) Ach, jakby ktoś bardzo chciał tego OST'a wysłuchać, a nie może w żaden sposób go znaleźć, to chętnie służę pomocą ;)
[4] Re: Little Tom Thumb OST - Joe Hisaishi
Radagajs [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2003, 20:20:16, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
RadagajsOj , nie stresuj sie tak , jest duzo newsow gorszych i glupszych... BTW , dostalas mojego mejla (tego ostatniego i tego o cosplayu?
[5] Re: Little Tom Thumb OST - Joe Hisaishi
3milka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2003, 19:45:26, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
3milkaMeeeejla? Jakiego mejla? ...a co to być mejl? ;P Me mieszkać w norce, jeść orzeszki, spać przez całą zimę (ooo tak...^^)i nie znać żadnego mejla :p BTW - Wiadomość dla mieszkających w/koło stolicy: w Empiku w Galerii Motłochów (czyli Mokotów^^) można nabyć wyżej opisywany OST za... uwaga, uwaga! 14.99! Nie wiem skąd on się znalazł w płytach po przecenie, ale radzę nie zmarnować okazji ;)
Powered by WashuOS