header imageheader imageheader image
{Rynek}
Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Autor: Gotenks, Data: 02.02.2004, 17:06:31, Źródło: Saisha
GotenksNowa ankieta wydawnictwa SaishaNa stronie wydawnictwa Saisha pojawiła się nowa ankieta. Można w niej zasugerować czym ma się zająć wydawncitwo po sprzedaniu całego nakładu Cutlassa. Propozycje są trzy:
- Fake
- Color
- New York New York

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Saisha.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 10 dodaj

[1] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Pea [*.internetdsl.tpnet.pl], 07.02.2004, 20:31:19, oceny: +0 -0
PeaColor, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Color, Naprawdę Color???? * * ... Nyuuuuuuuu!!!! Ludzie, błagam, głosujcie na Colooor!!!
[2] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.02.2004, 22:09:42, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
TiberPisze: "po sprzedaniu całego nakładu Cutlassa". A jak widzę, yaoistki średnio się garną do tej świetnie wydanej mangi.
[3] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Dairi [*.comnet.krakow.pl], 08.02.2004, 09:48:52, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
DairiNie wszyscy lubią You Higuri, a poza tym Color, Color, Color, Color :D
[4] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 08.02.2004, 10:08:43, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
TiberTaa... Od większych od ciebie yaoistek słyszałem dużo więcej argumentów. OK, możesz sobie nie lubić You Higari, ale zapomnij w takim razie o Colorze.
[6] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Dairi [*.comnet.krakow.pl], 08.02.2004, 13:34:56, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
DairiZ twojej wypowiedzi wynika, ze musze polubić Higuri i kupić jej mangę (chociaż nawet na nią nie głosowałam) bo... bo co? mam sie "poswięcić" dla sprawy yaoi w Polsce czy jak? A moze potem nie będę miała moralnego prawa do kupienia "Color"? Nie kupię mangi tylko dlatego, że jest z gat. yaoi. Poza tym jeśli jest taka ankieta to znak że Saisha ma zamiar coś nowego wydać więc nie będę zapominać o "Color" :P
[7] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 08.02.2004, 15:40:38, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
TiberZ twojej wypowiedzi wynika, ze musze polubić Higuri i kupić jej mangę
Nie, nie musisz. Ale jeśli Saisha przez Cutlassa zbankrutuje (bo szanowne yaoistki wolą ściągać z sieci skanlacje "Love Mode'a"), to w żaden sposób nie będzie mogła wydać ani Colora, anie niczego innego.
Jak się pytam yaoistek, dlaczego ich nie interesuje Cutlass, to zasypują mnie stosem argumentów wśród których pryw wiedzie "bo ja wolałabym...". OK, mogą mieć inne gusta, ale zauważ, że małe wydawnictwo, celujące w specyficzną, niszową gałąź rynku nie może sobie od razu pozwolić na bestseller, bo wymaga to znacznie większych nakładów finansowych. Dlatego musi zacząć od czegoś mniejszego, co jest dobre, ale nie horrendalnie drogie. I Cutlass jest taką właśnie alternatywą.

Poza tym jeśli jest taka ankieta to znak że Saisha ma zamiar coś nowego wydać więc nie będę zapominać o "Color"
Wcale nie. Pisze jak byk, że jeśli yaoistki będą przedkładać darmowe piraty z sieci nad znakomicie wydaną mangą w Polsce, to Saisha będzie myślała raczej o zamknięciu działalności, niż wydaniu czegokolwiek. Właśnie dlatego trzeba będzie zapomnieć o Colorze.
[8] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Ashia-chan [*.swic.dialup.inetia.pl], 08.02.2004, 18:28:50, odpowiedź na #7, oceny: +0 -0
Ashia-chan...Ale weż pod uwagę cenę... ponad 20 zeta. Możesz powiedziec, że to nie gra zbyt dużej roli, ale dla niektórych - jak najbardziej. Co mozna kupić za ponad 20 zeta? Chociażby inna magę wydawaną w Polsce, która yaoistkę interesuje bardziej niż Cutlass... Tak jest w moim przypadku... Cutlassik, którego trzymam w łapie jest pozyczony od qmpelci-nyo. A za te ponad 20 zeta kupiłam Marsa , a resztę odłożyłam na zbieranie drugiego tomu "Harlem Beat wa Yoake Made" (mangusia mojej ukofanej autorki - Kazusy Takashimy). Niestety, albo i stety, większość kupuje co lubi... Gdyby wszyscy kupowali co tylko jest wydawane, zbankrutowaliby... Nie mówiąc już o tym, że większość też ma GUSTA. Stety?
[9] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Dairi [*.comnet.krakow.pl], 09.02.2004, 08:22:42, odpowiedź na #7, oceny: +0 -0
DairiNiestety masz rację z tymi darmowymi skanami. Chociaż są pewnie tez takie osoby jak ja (mam skany Colora i chcę go kupić) a tak właściwie jestem ciekawa na jakiej podstawie Saisha wydała Cutlassa, czyżby tyle osób na to głosowało?
[5] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
wampirek [*.internetdsl.tpnet.pl], 08.02.2004, 10:31:44, oceny: +0 -0
wampirekZagłosowałam na Color 8) . Myślę, że od Cutlassa najbardziej odrzuca cena... Ja też długo się zastanawiałam zanim go kupiłam....
[10] Re: Nowa ankieta wydawnictwa Saisha
Vegetka [*.man.poznan.pl], 10.02.2004, 11:03:33, oceny: +0 -0
VegetkaJedynym tytułem, wśród wymienionych, jaki skłonna byłabym kupić jest "New York New York", ale patrząc po wynikach ankiety raczej go nie wydadzą.
Powered by WashuOS