header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Porytkon 2 — rezerwacje na Cosplay
Autor: Spirit of Coach, Data: 20.05.2008, 22:25:15, Źródło: Porytkon 2 forum
Spirit of CoachPorytkon 2 — rezerwacje na CosplayPodczas Porytkonu koncentrować się będziemy głównie na projektach fotograficznych, tj. fotostudio. Jako iż eksperyment ten jest angażuje sporo sił, cosplay sceniczny odbywać się będzie w trybie tradycyjnym. Ze względu na ograniczenia sali głównej (do 200 osób) nie planujemy żadnych fajerwerków, i fajnie by było, gdybyście nie planowali scenek (w razie czego służymy wszelką pomocą).

Do tygodnia przed konwentem można nadsyłać formularze zgodne ze wzorem Hinomaru. Do formularza dobrze załączyć podkład dźwiękowy oraz screen z postacią dla jury. W imieniu ekipy technicznej obiecuję, że pomimo ograniczeń sali i sprzętu zrobimy co możemy, by w pełni wykorzystać wszelkie zalety formularzy (zapowiedź dla prowadzącego, współpraca z ekipą techniczną). Formularze nie są obowiązkowe, jednak są podstawą do cosplayowej zniżki za wejście.

Ze względu na projekt fotostudio, mający na celu ofotografowanie jak największej ilości strojów, na cosplayu Porytkonowym nie ma żadnych handicapów za strój już używany, czy też autorstwa innej osoby. Można cosplayować kilka strojów samemu (jeśli się zdąży przebrać) czy też przebrać kogoś na samym konwencie. Nie jest brane pod uwagę odgrywanie postaci, a nagrodę przyznaje się przebraniu - autorowi (a jak tam sobie ustali potem z modelem, nie wnikamy). W formularzach można zgłaszać kilka strojów.

Zgłoszenia należy wysyłać na coach@tvtom.pl, do skutku (czyli otrzymania potwierdzenia). Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Hinomaru, Porytkon.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: Porytkon 2 — rezerwacje na Cosplay
Spirit of Coach [*.tvtom.pl], 22.05.2008, 11:17:03, oceny: +0 -0
Spirit of CoachW związku z tym, iż maile na tvtom.pl czasem nie dochodzą bez śladu (problem z DNS), jak nie odpowiem w 24h to ślijcie na coach na wwff.pl. Dzięki.
Powered by WashuOS