header imageheader imageheader image
{Od redakcji}
Relacja z Magnificonu oraz inne zmiany w ramówce
Autor: Feanor, Data: 08.04.2010, 17:49:56
FeanorRelacja z Magnificonu oraz inne zmiany w ramówceJak być może nieliczni z Was, regularnie przeglądający ramówkę radia anime.com.pl, zdążyli zauważyć, nasze plany zapewniania słuchaczom rozrywki nieco się na przestrzeni ostatnich kilku dni zmieniły.

Zacznę od informacji właściwie na ostatnią chwilę: dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się przełożony odcinek programu pozdrożyczeniowego Onegai DJ. Chętni złożenia ofiary w postaci zamówienia utworu drogą mailową mają więc niecałe 2,5 godziny od publikacji tego niusa, nim ojciec prowadzący przestanie sprawdzać skrzynkę. Oczywiście później zawsze zostaje panel kontaktowy. ;)

Jutro zgodnie z planem odbędą się Rozmowy Acepowane, gdzie tematem rozmowy będą japońskie reklamy. Prowadzący zamierzają komentować zawarte w nich dziwactwa a także udostępniać słuchaczom odnośniki do omawianych klipów, więc program zapowiada się bardzo interesująco.

Druga zmiana w ramówce zaszła dosłownie przed chwilą - otóż odsunięty na maj odcinek ZUS Show o Lucky Star odbędzie się jednak w tym miesiącu, a nawet w tym tygodniu, bowiem będzie można go posłuchać już w najbliższą sobotę. Zachęcamy w takim razie wszystkich zainteresowanych tą serią przed komputeroodbiorniki, by nieco się o niej dowiedzieć a także rozerwać się w sobotni wieczór.

Po weekendzie wydarzenia minionego tygodnia podsumuje Joe w poniedziałkowym wydaniu programu informacyjnego ACEP, a następnego dnia antenę przejmie niżej podpisany na audycję, która jest głównym powodem powstania niniejszego rozlazłego niusa.
W najbliższy wtorek o godzinie 20:00 nadamy relację z odbywającego się w ten weekend konwentu Magnificon VIII. Możecie oczekiwać w miarę naszych możliwości obiektywnej oceny wydarzenia, a także podzielić się z nami swoją opinią na jego temat. Posłuchać też będzie można sporej ilości wywiadów z uczestnikami konwentu (kto się zjawi sam zresztą może odszukać korespondenta radia z mikrofonem) oraz przekonać się samemu, czy powtórzy się skandal na miarę afery z automatem do kawy który działał, mimo że miał nie działać(!!!), znany z poprzedniej edycji konwentu.

Krótko mówiąc, będzie się działo, więc zachęcam do sprawdzania rozkładu jazdy naszego radia, no i do usłyszenia na atenie.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Relacja z Magnificonu oraz inne zmiany w ramówce
Inalion [*.net.autocom.pl], 08.04.2010, 18:05:55, oceny: +0 -0
Kurcze. Jak wreszcie jest audycja, która mnie interesuje, to akurat muszę odbierać administrację kyuu.pl z dworca D: Ech. Żegnajcie japońskie reklamy... ;(( XDDD
[2] Re: Relacja z Magnificonu oraz inne zmiany w ramówce
Luchianka [*.dynamic.gprs.plus.pl], 08.04.2010, 21:17:39, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
LuchiankaW czasie audycji zamieszczę linki do YT jeżeli chodzi o japońskie reklamy i po też one będą dla tych co na Magni bedą
[3] Re: Relacja z Magnificonu oraz inne zmiany w ramówce
Feanor [*.as.kn.pl], 08.04.2010, 23:16:09, oceny: +0 -0
FeanorUo rany, ale rozcapierzyłem to przedostatnie zdanie. Proszę o wyrozumiałość purystów i nazistów językowych, nie jestem dziś w formie.
[4] Re: Relacja z Magnificonu oraz inne zmiany w ramówce
krakowska [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 09.04.2010, 18:29:36, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
krakowskaJuż myślałam, że zaczynasz czcić greckie bóstwa.
Powered by WashuOS