header imageheader imageheader image
{Internet}
Start KTA 2009
Autor: Joe, Data: 24.07.2009, 09:27:34, Źródło: Konkurs Teledysków Anime
JoeStart KTA 2009Wczoraj wystartowała pierwsza runda tegorocznej edycji Konkursu Teledysków Anime. W tym roku formuła konkursu uległa nieznacznej zmianie. Ze względu na większą niż w latach ubiegłych ilość zgłoszeń organizatorzy wprowadzili podział na dwie kategorie: w pierwszej znajdują się teledyski akcji i pełne efektów specjalnych, zaś w drugiej znajdziecie teledyski komediowe i niepasujące do pierwszej kategorii. Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród w obu kategoriach odbędzie się na PierniCONie 5 w Toruniu.

W pierwszej rundzie w szranki stanęły cztery klipy. W kategorii akcji rywalizują How far we’ve come autorstwa anemone oraz The Cost of living autorstwa immo_love. W kategorii komediowo-różnorakiej walczy Magia Tańca autorstwa Schena z Cargo Rain-mana. Głosy możecie oddać na stronie konkursu. Głosowanie w pierwszej rundzie trwa do poniedziałku.

Podobnie jak w latach ubiegłych nasz serwis jest patronem Konkursu Teledysków Anime. Wszystkie klipy konkursowe dostępne są z naszego serwera FTP. Będziemy też na bieżąco informować was o kolejnych wydarzeniach związanych z konkursem.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Konkurs Teledysków Anime, PierniCON.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 2 dodaj

[1] Re: Start KTA 2009
Slova [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 24.07.2009, 10:52:37, oceny: +0 -0
jak narazie sporo problemów, ale idzie do przodu...
[2] Re: Start KTA 2009
Der [*.devs.futuro.pl], 24.07.2009, 14:36:32, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Derjak narazie masa problemow... same faile z startem... ale moze jeszcze nie bedziemy krzyzowac SimonDevila ani kogokolwiek...

yeahh.. zaczelo sie xD tez startuje xD
Powered by WashuOS