header imageheader imageheader image

Yukicon IX

Początek:Sobota, 22.01.2022, 09:00
Koniec:Sobota, 22.01.2022, 20:00
Miasto:Opole
Lokalizacja:MDK Opole
Organizator: Opolska Mangowa Alternatywa
FB: https://www.facebook.com/events/2097028453779717

"Jeny, ale się stęskniłam za tymi wariatami!" - krzyknęła Yuki biegnąc co sił do Domu Kultury. Po dwóch latach w końcu będzie konwent! 😍 Już się nie może doczekać tych wszystkich atrakcji, stoisk, pokazów i pięknie przebranych ludzi... Jak ona wytrzyma tyle emocji? Jak zdąży wszystko przygotować? Dobrze, że może liczyć na wspaniałą ekipę OMA - oni zawsze pomogą w przygotowywaniu Yukiconu 💪
Zapraszamy na Yukicon IX - konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Zorganizowaliśmy już dla Was 8 edycji, więc możecie nam zaufać – na pewno nie czeka Was nuda! Przygotujemy dla Was mnóstwo atrakcji! Interesujące prelekcje, zwariowane warsztaty, konkursy z nagrodami oraz przeróżne gry i zabawy.
Zapraszamy wszystkie osoby stęsknione za wydarzeniami poświęconymi Japonii, stałych bywalców jak i świeżych zapaleńców. Nie pożałujecie!
Więcej informacji wkrótce!
!!!Uwaga!!! Z uwagi na trwająca pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeprowadzenia wydarzenia w formie hybrydowej, w całości online lub do całkowitego odwołania imprezy. Uczestnicy będą informowani na bieżąco.

Dodaj do:

Lista obecności

Jeszcze żaden użytkownik nie zadeklarował swojej obecności, ty możesz być pierwszy.

Do listy obecności mogą dopisać się tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS