header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Zapowiedziano Pyrkonowy Targ Zimowy
Autor: Shippo™, Data: 23.10.2021, 23:48:50, Źródło: fejsbuk
Shippo™Zapowiedziano Pyrkonowy Targ ZimowyZe względów covidowych 2021 jest kolejnym rokiem, w którym nie odbył się pełnoprawny Pyrkon. Organizacja konwentu jednak stara się działać organizując imprezy na nieco mniejszą skalę. W sierpniu przeprowadzony został Pyrkonowy Targ Letni, natomiast dzisiaj oficjalnie zapowiedziano zimową edycję wydarzenia. Odbędzie się ona w dniach 4-5 grudnia.

"Targi" różnią się od "zwykłego" Pyrkonu. Na miejscu przewidziano o wiele mniej atrakcji, organizatorzy nie zapewniają żadnego noclegu, a samo wydarzenie ma charakter o wiele bardziej lokalny i - cóż - targowy, niż jego standardowe odsłony.

Na bezrybiu jednak i rak ryba, więc w zaistniałej sytuacji wielu konwentowiczów cieszy się, że w ogóle cokolwiek udaje się zorganizować. Do fejsbukowego wydarzenia można dopisać się tutaj.

Pyrkon niezmiennie pozostaje największym polskim konwentem, jak również niezmiennie pozostaje imprezą fantastyczno-mieszaną. Wśród zaproszonych wystawców niemniej na pewno znajdą się i tacy, którzy trafiają w mangowy target.

Dodaj do:

Zobacz także

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 0 dodaj

Powered by WashuOS