header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
aB-5olution – Bilety na miejscu, otwarcie akredytacji, cosplay
Autor: Kolarz1991, Data: 08.08.2013, 02:02:02, Źródło: B-Team
W odpowiedzi na Wasze prośby postanowiliśmy wprowadzić sprzedaż wejściówek na miejscu. Ale po kolei. :)

10 Sierpnia rozpocznie się II tura rezerwacji biletów i potrwa do 15 Sierpnia. Rezerwujecie bilet za pośrednictwem systemu Nagato, ale opłacacie go już na miejscu w momencie przyjazdu na konwent. W II turze dostępne będą tylko bilety trzydniowe, a ich cena wyniesie 45 zł
Dla wszystkich nieprzekonanych do elektronicznych rezerwacji przygotowaliśmy możliwość przyjazdu na konwent i kupienia wejściówki na miejscu na akredytacji. Tutaj do wyboru będą następujące warianty:
- bilet trzydniowy 50 zł
- bilet jednodniowy Piątek (od 16 do 23) – 15 zł
- bilet jednodniowy Sobota (od 7 do 23) – 30 zł
- bilet jednodniowy Niedziela (od 7 do 14) – 10 zł

UWAGA!
W przypadku, gdy wykupicie bilet jednodniowy na Piątek oraz na Sobotę, otrzymujecie możliwość pozostania na konwencie w nocy z Piątku na Sobotę. Analogicznie na noc z Soboty na Niedzielę może pozostać osoba, która wykupi bilety jednodniowe na Sobotę oraz na Niedzielę.

Z waszej strony pada także wiele zapytań o dzień przed konwentem tj. 15 Sierpnia. Otóż informujemy, że ten dzień jest świętem i wszystkie szkoły w tym dniu są zamknięte także dla organizacji. Przez to niestety nie ma żadnej możliwości noclegu na terenie szkoły w nocy 15/16 Sierpnia. Natomiast pragniemy was serdecznie zaprosić na godzinę 17:00 w Piątek 16 Sierpnia kiedy to właśnie rozpocznie się konwent. :) Bramy szkoły otworzymy już o godzinie 16:00.

Pragniemy ogłosić, że do 15 Sierpnia potrwają otwarte dla WSZYSTKICH( również dla osób bez rezerwacji) zgłoszenia na konkurs COSPLAY. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie poprzez nasz system Nagato. Ponadto odbędzie się konkurs Cyberpunk Cosplay, który rozpocznie się w Sobotę wieczorem. Zapisy będziemy przyjmować od początku konwentu na akredytacji. Jeśli masz jakiś pomysł na strój w konwencji, to zapraszamy do udziału i przebierania się :) Ośmiu najlepszych uczestników poza standardowymi nagrodami dostanie jeszcze naszą koszulkę konwentową. Dla osób szukających inspiracji zapraszamy pod adres: tutaj

Przydatne linki:
Wydarzenie na facebooku: tutaj
Strona internetowa: tutaj
Sprzedaż biletów w systemie Nagato: tutaj

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: B-con.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: aB-5olution – Bilety na miejscu, otwarcie akredytacji, cosplay
KRAZ [*.cdma.centertel.pl], 14.08.2013, 10:19:36, oceny: +2 -0
KRAZ(...)15 Sierpnia. Otóż informujemy, że ten dzień jest świętem i wszystkie szkoły w tym dniu są zamknięte także dla organizacji(...)

Witamy w świętym Krakowie, chłe chłe!
Taki First Impakt, Reanimation 4, czy Niucon 2 jakoś nie miały z tym kłopotów. Ale to było dawno i nieprawda.
Powered by WashuOS