header imageheader imageheader image

Asucon XI

Początek:Sobota, 13.01.2007, 10:00
Koniec:Niedziela, 14.01.2007, 15:00
Miasto:Katowice
Lokalizacja:Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec”, ul. Hallera 28
Zasięg:ogólnopolski
Kolejna edycja znanej katowickiej imprezy nosi podtytuł „midnight festival”. Tym razem organizatorzy postanowili nadać imprezie konwecję horroru.

Konursy:
- Picie Krwi
- Przebij Serce Wampirowi
- Ekspedycja
- Cosplay
- LARP
- Narysuj Wampira
- Kreślenie Kanji
- Pisanie Haiku
- Miniturniej gry Go
- Sala konsolowa
- Konkurs rysunkowy
- Dance Dance Revolution
- Retrogranie

Dodaj do:

Lista obecności

60 użytkowników tam było: Aczan, amelka, Arashi no Seika, AvantaR, Benten, Crono, Czekolada, Dajmos, DeAmon, Deru, Drakinen, Eddy, eltomas, EvilShinn, Garet, Gohan(Kazuhiro), GREY, horeki, Immortalys, Ino, isaak, Jiraya, Kakashi_hatake, Karen, Kasai, Keiy, Kocur, Kostar, kozi_, Lapis, Logan, Luke_the_ripper, Megumi, Monja, Mroowa, nikisaku, Niupka, pusia, RadEd, Sadakot, sakiko, Sanji, Senrigan, Seth, Shins, SmOk-u, Tasior, Tofu, Tomo Strange, top-chan, Toru-chan, uzuki, Vash, Vejit, Vena, Venom, Voodo, xionacz, Yanek, Yulow

Do listy obecności mogą dopisać się tylko zarejestrowani użytkownicy.

Zobacz także

Powiązane tematy: Asucon.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 116 dodaj

[1] Re: Asucon XI
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 24.06.2006, 18:26:56, oceny: +0 -0
GuileWow, a slyszalem, ze X ma byc ostatnim:P

Ale ta stronka to przerazajaca jest^^" Jaka w tym roku konwencja? Gore? ;]
[2] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 27.06.2006, 14:36:51, oceny: +0 -0
VulcanOrganizatorzy Asucon'u powinni posłuchac słów Andrzeja Kmicica: "Kończ Waść, wstydu oszczędź". Kolejne edycje Asuconów bolą tym bardziej, że kiedyś spora grupa ludzi włożyła w to kawał serca, a teraz jacyś mangowcy z przypadku wykańczają znakomitą niegdyś markę:(
[3] Re: Asucon XI
Goku [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.07.2006, 12:50:03, oceny: +0 -0
Vulcan, :) nie można tak osądzać ludzi, może oni tez się starają ;P, ale jedno to prawda, kiedyś ludzie którzy stworzyli markę "Asucon" chcieli tego i bardzo dobrze się przy tym bawili, nie był to ich obowiazek tylko zabawa, az kiedys nagle wszystko się popsuło i powoli Asucon pod upada, lecz teraz grastka jak to mówisz "Mangowców z przypadku", chce tą Markę odnowić i jak mnie słuchy dochodzą idzie im coraz lepiej. :)

P.s. tylko mnie nie zjedź, ja nie biore udziału w robieniu Asuconu ;), tylko pisze co słyszałem.

Pozdrawiam!!!! Goku

P.S.2 znów kiedys trzeba byłoby się spotkac :) np. na jakimś konwencie :D:D trzymaj się i do zobaczenia kiedyś. :)
[4] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 19.07.2006, 19:36:36, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
TiberAle wiesz Goku jak to jest: Vulcan będzie twierdził, że Asucon się tak naprawdę skończył "za jego czasów", ja, że za moich, a X, że za X. I każdy ma swoje argumenty. Jakowoż nie zmienia to faktu strona Asu11 mnie przeraża i to nie z racji konwencji silenthillowej :)
[6] Re: Asucon XI
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 20.07.2006, 14:54:45, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
Guile"Jakowoż nie zmienia to faktu strona Asu11 mnie przeraża i to nie z racji konwencji silenthillowej :)"

Ze niby jak? Konwencja SH? Heh, no ladnie^^ A ktos moglby mnie uswiadomoc z jakiej racji kasa na rezerwacje ma wplynac do 10 sierpnia, albo bedzie o 5zl drozej, skoro nie ma jeszcze na stronie konkretow? Ludzie zamiast myslec o rezerwacjach, wpierw przygotujcie choc czesc konwentu, bo jak narazie to wyglada duzo gorzej niz poczatkowe info na stronie Ecchicon'u :P
[7] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 21.07.2006, 00:06:28, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
VulcanGuile, a to z racji, że organizatorzy są fantastami. A fantaści to taki "dziwny zwierz":)))
[9] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 04:49:52, odpowiedź na #7, oceny: +0 -0
TiberBzdura Vulcan: paru rpgowców - a nie fantastów - trzyma bat, a reszta to zwykli, dobroduszni mangowcy. Mniej lub bardziej leniwi. Znaczy nie mam pojęcia nic o obecnej ekipie, ale wątpie żeby się zmieniła znacząco od zeszłego roku. Przestań tych fantastów tak demonizować, sam nim przecież jesteś.

Ach, i disclaimer dla niewiedzących - bo tak ciągle mówię o tych "nadzorcach niewolników" i "bacie": w mojej opinii, bądź co bądź, kilkukrotnego mainorga, należy być demonicznym nadzorcą dla całej reszty bandy, ale równocześnie trzeba być też fanatykiem sprawy za którą się biczuje niewolników, a nie np. głupim rpgowcem, który chce sie pobawić w konwent mangoludkowy i troszkę podominować.
[13] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 21.07.2006, 12:16:37, odpowiedź na #9, oceny: +0 -0
VulcanRpgowcy, fantaści - jeden pies. A to, że czytam książki SF i fantasy nie znaczy od razu, że jestem fantastą. Nie walczę za ich sprawę, więc się nie uważam.
[15] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 12:42:07, odpowiedź na #13, oceny: +0 -0
TiberTo że się nie uważasz, to akurat nie ma żadnego znaczenia. W popularnej definicji "fantasty" jeteś fantastą. No, ale jeśli w twojej definicji "fantasta" to nie po prostu miłośnik fantastyki, ale np. radykalizujący członek jakiegoś klubu fantastyki, to OK, nie jesteś fantastą.
[52] Re: Asucon XI
Alx [*.zabrze.net.pl], 07.11.2006, 23:41:03, odpowiedź na #15, oceny: +0 -0
AlxNo, tych jest tylko trzech.
[8] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 04:41:33, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
TiberZe niby jak? Konwencja SH? Heh, no ladnie^^
Żeby nie było na mnie - ja o "Silent Hillach" nie wiem prawie nic, a o tej konwencji to tak mówię dlatego, że ktoś, chyba Vulcan, powiedział mi jakiś czas temu, że to tło ze strony jest z SH...
I w sumie to nie wiem, czy ty teraz sarkasz, czy też doceniasz konwencje Asu11 (która wcale nie musi być SH - to takie gdybanie tylko...).

A ktos moglby mnie uswiadomoc z jakiej racji kasa na rezerwacje ma wplynac do 10 sierpnia, albo bedzie o 5zl drozej, skoro nie ma jeszcze na stronie konkretow?
Mniemam, że tak działa - na konwent jadą osoby, które były na przynajmniej niektórych poprzednich Asuconach i wiedzą czego się mniej więcej spodziewać i nie potrzebują jakiejś specjalnej reklamy. A ci, którzy są dziewicami, mogą wyrobić sobie opinię poznając "legendy" asuconowe lub posłuchać opowieści starej wiary. Ale fakt - całkiem zieloni i niespołeczeni (a są tacy oczywiście także) jeśli zdecydują się na przedpłatę, to zdecydują się w ciemno.

Ludzie zamiast myslec o rezerwacjach, wpierw przygotujcie choc czesc konwentu,
Och, na pewno jedni z drugimi coś tam "już" przygotowywują, ale po prostu nikomu nie zależy, żeby to przelać na papier i kazać webmasterowi wkleić na stronę. Czuję się uprawniony przez Boga i historię do wyrażenia tezy, że webmaster, choć człowiek dobry, nie jest mangowcem i nie walczy za sprawę, a stronę czasem rusza, bo lubi swoich panów. Niestety teraz najwyraźniej jest ten problem ekipy asuconowej co w zeszłym roku - brakuje ułożonego murzyna, który _chce_ i _potrafi_ zrobić i prowadzić stronę konwentu.
Powiem co jak to będzie wyglądać: za tydzień pojawi się wstępna lista konkursów, paru sztampowych i paru fikuśnych, takoż paneli, najpewniej przynajmniej częściowo związanych z "FF" i "Naruto". Za dwa tygodnie pojawią się słodziutki laurki orgów (najpewniej w większości przeklejone ze strony Asu10). A na dwa dni przed konwentem plan konwentu wraz wyświetlanymi filmami. Najpewniej nie trzech rzutnikach, nie na dwóch, ale na jednym.

bo jak narazie to wyglada duzo gorzej niz poczatkowe info na stronie Ecchicon'u :P
I wierz mi, layout strony nie ulegnie zmianie ani na jotę aż do dnia konwentu, a strona będzie wisieć - i straszyć - tak długo, jak wisi i straszy strona Asuc10, która, notabene, wisi - i straszy - do dzisiaj :). Mi osobiście jest trochę smutno, że w takiej ciżbie osób, jaka zapewne partycypuje przy produkcji konu (bo że przejmą się żywiej opiniami ziomali z ACePa to nie wierzę), nie ma nikogo, kto by miał chociaż szczątkowy zmysł estetyczny oraz chęć zaprotestowania przeciw obecnemu stanowi rzeczy. Spoko, Asuconowicze mogą przykładać Większą wagę do innych aspektów imprezy, ale w mojej skromnej opinii troszeczkę nie doceniają znaczenia strony konwentu, która minimalne standardy powinna spełniać, tak jak je spełniały moje strony Asuconów - 7, 8 i 9. Heh, jak sobie przypominam, że jeszcze niedawno (Ascuon 10) sam mogłem jakoś wpływać na jakość tej imprezy, to z faktu, że już nie wpływam, nie wiem czy się cieszyć czy bardzo cieszyć.

Kurwa mać, za dużo kawy piję...
[10] Re: Asucon XI
AvantaR [*.mikolow.starostwo.gov.pl], 21.07.2006, 08:23:14, odpowiedź na #8, oceny: +0 -0
AvantaRE tam - strona Asuconu X to przy tej stronie male dzielo sztuki ;)
[11] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 10:21:35, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
TiberNa mój gust, to ta wizualnie jest jeszcze gorsza.
[16] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 13:50:57, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
TiberAch, nie doczytałem :) No tak, zgadzam się z tobą w pełni.
[12] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 21.07.2006, 12:12:09, odpowiedź na #8, oceny: +0 -0
VulcanPowiedziałem tylko, że mi ten lay przypomina komiks Silent Hill, nic mniej nic więcej, więc to tylko domniemanie, że jest na tym wzorowany.
[14] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 12:19:24, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
TiberWięc obaj jesteśmy kryci. Ty przepuszczasz, ja się nie znam.
[17] Re: Asucon XI
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 14:22:51, odpowiedź na #8, oceny: +0 -0
GuileBylem na Asu X i na tamtej stronie przynajmniej cos bylo napisane. Nie powiem, ze X sprostal legendom, ktore slyszalem o Asuconach. Powiem ze nawet sie nieco zawiodlem, ale to co jest teraz to kpina! Nie rozumiem jak mozna dawac cos takiego do ogladania. Pieprzyc to od strony wizualnej, ale jakies info powinno byc zawarte (oczywiscie dotyczace tego co bedzie na konwencie), bo narazie niechce mi sie jechac na konwent, ktory nawet nie ma wstepnego planu:/ i zapewne nie pojade, bo bilet do Katowic jest drogi:P Ale pozyjemy zobaczymy, moze bedzie lepiej ;)
[18] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 21.07.2006, 15:40:10, odpowiedź na #17, oceny: +0 -0
TiberInfo myślę będzie, ale za pięć dwunasta.
[5] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 19.07.2006, 19:46:43, odpowiedź na #3, oceny: +0 -1
VulcanA wiesz, że ciężko mi spotkać któregokolwiek z mangowych organizatorów Asuconu XI, bo każdy z kim gadam natychmiast sie odżegnuje, że on tylko robi to panel, to konsolówkę, ale broń boże nie organizuję Asuconu XI:))))) A inna sprawa, że obstawienie całego konu fantastami jest najgorszą rzeczą, która mogła się temu konwentowi przydarzyć. I nie chodzi mi tutaj o pomoc osób takich jak np. Ela, która zawsze Nam pomagała, ale o to, że całość robią fantaści i oni decydują co się odbędzie, a co nie itp., to tak samo jakby mangowcom dali organizować Polcon w 95%, a fantastów zniżyli do roli zapchajdziur programowych, trochę to chore. Poza tym organizator konwentu powinien być nie tylko kompetentny jako organizator, ale także jako fan, a tu zdecydowana większość fantastów przepada z kretesem jeśli chodzi o M&A, bo to po prostu nie ich działka, więc robią tylko co im kazano. A jak cos to nie interesuję to robisz to po łebkach tylko żeby mieć już to za sobą.
[19] Re: Asucon XI
Neo Cortex [*.dsl.swic.bdi.inetia.pl], 27.07.2006, 16:55:19, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
Na Stronie nareszcie się coś ruszyło. A co do Asuconu XI to mogę cię zapewnić że każdy kto tam przyjedzie, będzie sie wspaniale bawić!!! (mam pytanko... Vulcan czemu tak psioczysz na ten Asucon?? ^-^)
[20] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 27.07.2006, 21:27:31, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
XioN['] BalCon incoming.. ;p
[21] Re: Asucon XI
Coach [*.intersat.net.pl], 28.07.2006, 22:59:48, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
CoachPowiedzmy, że Vulcan ma porównanie, jak było w Starych Dobrych Czasach TM i widzi co jest teraz. I to porównanie od podszewki, bo i on i ja jesteśmy z ekipy, która stworzyła Asucon, stopniowo ulepszała konwenty, aż w końcu znużona torpedowaniem nowych pomysłów przez "budżetorządców" konwentu powiedziała dość i pożegnała się z konwentem.
Widzimy, jak konwent przechodzi z rąk do rąk, jak wyniszczana jest ekipa organizacyjna i sam konwent. I jest nam przykro na to patrzeć. To w końcu w jakimś stopniu nasze dziecko, a teraz ludzie którzy nie dali mu się rozwinąć trzymają go w łapach, i systematycznie wymieniają ludzi którzy coś potrafią na takich, co broń boże nie mają wymagań. Szkoda marki, szkoda legendy i szkoda kolejnych fal naiwnych co przy tym konwencie pracują.

Pozatym zdajemy sobie sprawę, że Asuconowi nie dane będzie spocząć do czasu aż nie zacznie przynosić strat finansowych
na tyle dotkliwych, żeby przebić 'pewne' napędzane animozjami ambicje 'pewnych' osób. Nadzieji, że konwent nagle stanie się lepszy, czy też zacznie iść w górę, raczej nie ma, o czym świadczą powiększające się szeregi ex-orgów asuconu.
[23] Re: Asucon XI
Tiber [*.c9.msk.pl], 31.07.2006, 16:39:40, odpowiedź na #21, oceny: +0 -0
Tiberon i ja jesteśmy z ekipy, która stworzyła Asucon, stopniowo ulepszała konwenty, aż w końcu znużona torpedowaniem nowych pomysłów przez "budżetorządców" konwentu powiedziała dość i pożegnała się z konwentem.
A ja ci już kiedyś mówiłem, że jak się chce (i ma się do tego jeszcze siły), to można wiele załatwić. Na Asu8 było już sporo więcej dodatków (łącznie z osławionym "biurem dyrka"), na 9 jeszcze więcej i kto wie, co byłoby na 10, gdyby nie zmiana polityki i nastawienia nowego szefostwa. Fakt, po Asu10 trzeba by pewnie wypracowywać wszystkie dodatki od nowa (i pewnie od poziomu niższego niż Asu 7 czy 6, 5), a i nie wiadomo,na ile obecna renoma Asuconu (czyt. przewidywana liczba uczestników) utrudniłaby te działania.

A tak BTW to mnie w tej chwili ciekawi, kto obecnie prowadzi konwent, bo z obecnej, szczątkowej listy orgów na stronie, to w sumie tylko Sousuke jako tako mógłby być brany pod uwagę. Bo rozumiem, że brak parki erpegowców nie jest jakimś niedopatrzeniem [kurewskozłośliwyuśmieszek]
[24] Re: Asucon XI
Coach [*.intersat.net.pl], 01.08.2006, 14:48:01, odpowiedź na #23, oceny: +0 -0
Coach"A ja ci już kiedyś mówiłem, że jak się chce (i ma się do tego jeszcze siły), to można wiele załatwić."

I właśnie sęk wtym, że każda drobnostka była urastana do rangi problemu. Na walkę o wszystko szło sporo sił i czasu, które można było spożytkować inaczej. Z resztą wiesz bo przerobiłeś. Natomiast jedyne co daje ŚKF to lokalik na spotkania orgaizacyjne, pieczątkę na umowie i projektor (a za kasę którą zabierał można by aktualnie nająć po jednym na salę i kupić jeden klasy domowej). Co do renomy, to na to problem nie jest, harakiri miał mało ludzi a spokojnie starczyło na takie samo zaplecze lokalowe i lepsze sprzętowe.

BTW
Nie wiem kto prowadzi, lista orgów pewnie na tydzień przed konem się uaktualni i będzie coś wiadomo.
Jak na razie nie widzę nawet Alx co zapodała info ani żadnego weterana, ani Selen która coś potrafiła zorganizować...

Co do parki, to Lorelai wedle bardzo pokrętnych ech plotek nabrała doświadczenia (czytaj, wie czym to pachnie) a Artis, cóż, on robi swoje ale z konem się nie utoższamia na tyle by go było w stanie zdenerwować to, co się z nim wyprawia, więc jest dosyć odporny.
[25] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.08.2006, 01:35:16, odpowiedź na #24, oceny: +0 -0
TiberBTW Nie wiem kto prowadzi, lista orgów pewnie na tydzień przed konem się uaktualni i będzie coś wiadomo.
No cóż, z tego co wisi, to IMHO tylko Sousuke wchodziłby jako tako w rachubę. Ostatni *update* strony przyniósł wstęp do konwencji podpisany przez Madi'ego, więc może on. Trochę bardzo egoistycznie mówiąc - ja tego nie widzę...
[27] Re: Asucon XI
Coach [*.intersat.net.pl], 11.08.2006, 21:59:23, odpowiedź na #25, oceny: +0 -0
CoachZgadłeś, konwent wykonał przesunięcie. Desperacki krok, po BAKA, w konflikcie z destiwalem YATTA no i pora roku gwarantująca mrozy na sali kinowej.
[28] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.08.2006, 22:27:09, odpowiedź na #27, oceny: +0 -0
TiberOch, pewnie tam sobie dokładnie wyliczyli wszystkie za i przeciw...
[54] Re: Asucon XI
Alx [*.zabrze.net.pl], 07.11.2006, 23:47:22, odpowiedź na #21, oceny: +1 -0
AlxTo w końcu w jakimś stopniu nasze dziecko Czyż spłodzić nowe takim trudem dla was wszystkich się być wydaje? Poza tym, jak już przy metaforach parentalno-rozrodczych się poruszamy, to dzieci się kocha, a nie bije. W myśl zaleceń reklamy społecznej.
[22] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 29.07.2006, 00:45:53, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
VulcanRzeczowa krytyka to nie grzech, więc nie bardzo wiem gdzie tym widzisz jakieś psioczenie, to że większość woli być mierna, bierna, ale wierna nie znaczy, że wszyscy muszą tacy być, a resztę już Ci Coach napisał.
[26] Re: Asucon XI
Benten [*.internetdsl.tpnet.pl], 11.08.2006, 12:00:08, odpowiedź na #22, oceny: +0 -0
BentenMoże jakies forum o Assfuckerze / Suxconie założymy??
[29] Re: Asucon XI
Dajmos [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 16.08.2006, 21:38:20, odpowiedź na #26, oceny: +0 -0
Dajmoswww.pindol.glt.pl www.dcforum.glt.pl i wszystko jasne Bentenie :D XD
[30] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 16.08.2006, 21:39:48, odpowiedź na #29, oceny: +0 -0
XioNtrue . :)
[31] Re: Asucon XI
Voodo [*.dsl.swic.bdi.inetia.pl], 18.08.2006, 15:55:50, odpowiedź na #30, oceny: +0 -0
A ja znowu będe orginalny, i powiem że na Asuconach bawie się świetnie i z roku na rok jest coraz lepiej! To co wy tu wypisujecie jest już nie zdrowe bo ile można narzekać??? Według mnie już słabiej wypada Dojicon który, co prawda ciągle informuje o swoich poczynaniach, jednak nie okazał się aż takim sukcesem. Znowu Asucon zawsze robi wszystko na ostatnią chwile, a mimo tego i tak wychodzi lepiej niż jakikolwiek inny konwent!
[32] Re: Asucon XI
Logan [*.internetdsl.tpnet.pl], 19.08.2006, 12:09:56, odpowiedź na #31, oceny: +0 -0
Loganno polemizowałbym... co jak co, ale na asucony to jeżdżę już tylko i wyłącznie dla ludzi, dla znajomych, a nie dla samego konwentu. na poprzednim myślałem, że mnie szlag trafi ;p jedyne co mi sie w nim podobało to ta "dyskoteka" bo jak sie komuś niemiłosiernie nudziło to sie można było chociaż pogibać ;p
[33] Re: Asucon XI
Voodo [*.dsl.swic.bdi.inetia.pl], 19.08.2006, 14:37:24, odpowiedź na #32, oceny: +0 -0
Mówisz że szlag by cię trafił. A co jest takiego złego na tych Asuconach?? Wydaje mi sie że jest najlepszy z wszystkich konwentów na których bywam. To że nie wchodzi sie tam po czerwonym dywanie, a nagie panienki z wielkim biustem nie rzucają płatków pod nogi wcale nie znaczy że konwent jest zły! Co prawda dużo szło by poprawić, ale ludzie tak mieszjąten konwent z błotem że każdy organizator zwątpiłby czy warto ten konwent robić. A przecież im ich więcej tym lepiej! Co wam się w nim tak niepodoba??? Jeśli sie wam tam nie podoba to nie przychodźcie. Teraz jest szeroki wybór konwentów! A zamiast takiego prostego bojkotu stosujecie jakieś dziwne grupy anty-asuconowe... Fandom powinien siebie wspierać a tu takie coś....
[34] Re: Asucon XI
Logan [*.internetdsl.tpnet.pl], 19.08.2006, 21:55:39, odpowiedź na #33, oceny: +0 -0
Loganstary, zacznijmy od tego, że fandom jako taki już w zasadzie nie istnieje (no dobra, może troche z tym przesadzam... choć jak patrze na pewne sprawy...), przynajmniej połowa z tych konów jest robiona wyłącznie dla kasy co widać po ich organizacji, nie będe tutaj przytaczał konkretnych przykładów bo nie widzę takiej potrzeby. niemniej fakt jest taki, że to już nie są te konwenty sprzed 3-4 lat, ludzie też sie już troche wypalili. co mi się nie podoba asuconie? nie podoba mi się to, że rok w rok i za każdym razem jadą tym samym szablonowym stylem, aby odbimbać swoje, zebrać kase i mieć spokój do następnego. na asucon jednak pojadę, wiesz czemu? bo tak prawde mówiąc obecnie to mi zwisają te atrakcje, które są serwowane na konach (jak będe chciał sobie np. anime obejrzeć jakieś to je poprostu z netu ściągne...), jadę dla ludzi, żeby spotkać sie ze znajomymi i tyle. JEŚLI ten asucon będzie dobry, lepszy niż ostatni to zapewniam, że złego słowa nie napiszę... jeśli jednak okaże sie być zwyczajnie lipny to nie spodziewaj się, że będe orgów czy też sam konwent wychwalać pod niebiosa.
[51] Re: Asucon XI
Alx [*.zabrze.net.pl], 07.11.2006, 23:39:12, odpowiedź na #33, oceny: +0 -0
AlxCzłowieku, ty prawdziwy jesteś? Gdzieś sie uchował z tą niezależnością od powszechnych opinii? I odwagą do ich wyrażania?
[38] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 02.11.2006, 11:18:55, odpowiedź na #26, oceny: +0 -1
Nie wiem, dlaczego, ale jakoś dziwnie żyję wspomnieniem o siódmym Asu i.. Łkam..
[53] Re: Asucon XI
Alx [*.zabrze.net.pl], 07.11.2006, 23:44:04, odpowiedź na #5, oceny: +0 -0
AlxJest jeden mangowiec w organizacji warszawskiego Polconu. Boki można zrywać.
[107] Re: Asucon XI
hie [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 01.12.2006, 19:45:16, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
To bardzo ciekawe. Kiedy konwent nazwany nazwą 'Asucon" był raczkującym dzieckiem polskiego fandomu fantstyki i sci-fiction zjeżdżało się na niego (w dosłownym znaczeniu tego słowa) góra dwustu ludzi pasjonujących się mangą, z racji skromnej liczby osób, jakie Ośrodek Kultury w Kcach w stanie był przyjąć, nikt nie myślał o tym, aby robić z jednego spotkania jakieś kontynuacje. Konwent był organizowany z powodu wpisywania cotygodniowych spotkań członków klubu ŚKF w harmonogram pasjonatów zalążka fandomu mangi, jaki wtedy w Polsce się tworzył, aby ktoś spoza okręgu katowickiego miał okazję do spotkań i nawiązania znajomości z kimś kto pasjonuje się w podobnym stopniu jak on mangą (wiadomo, że zakres zainteresowania zwłaszcza mangą rozkłada się nierównomiernie) Wątpię, czy robiono to dla zabawy czyli organizowano spotkanie, ściągając materiały z całej Polski jak i zza granicy, ale to już akapit na cześć i inna strona medalu organiznowania spotkań. Kiedy napisałam- zakres zainteresowania rozkłada się nierównomiernie nie miałam na myśli tylko tego zakresu który zatacza nad organizatorami pole do popisu w zakresie organizowania, czyli dopilnowania, aby organizowane spotkanie przebiegało zgodnie z normami czy regulaminem ośrodka w którym się odbywa oragnizowane spotkanie. Bo pewnego dnia (jednego z asukonowych spotkań) zaczeto wtaczać puszki z piwem, na co organizatorzy nie mieli najmniejszego wpływu, ale ludziom korzystajacym z dobrodziejstw zawartości porobiły się takie uśmiechy jak osobie piszącej post powyżej(proszę wybaczyć mi tę złosliwość, bo nie wydała mi się konieczna) Więc nie do końca wiadomo z jakiego powodu porobiło się tak jak się porobiło- czy to tylko fandomowa demonstracja wpływu popkultury czy faktyczne "olewanie" tematu jakim są prace organizatorskie po których przychodzi się z puszką piwa na konwent?
[108] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 02.12.2006, 15:14:40, odpowiedź na #107, oceny: +0 -0
VulcanKim Ty jesteś człowieku i skąd się wziąłeś, bo pierdolisz jak potłuczony o temacie, o którym widzę czytając tego chaotycznego posta nie masz najmniejszego pojęcia. A jeżeli już rzucasz oskarżeniami, to wskaż proszę konkretne osoby, chętnie posłucham:)
[35] Re: Asucon XI
Mao [81.219.208.*], 22.08.2006, 13:24:29, oceny: +0 -0
MaoJa jeszcze do końca nie wiem ale chyba się wybiore
[36] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 18.10.2006, 22:23:25, oceny: +0 -0
Quo vadis, Asucon?

Pytam nie pierwszy już raz.. Naprawdę jestem ciekaw, dokąd zmierza tak świetny niegdyś kon.. Ciężko powiedzieć, czy czasy świetności minęły, bo czasy - jak to mają w naturze - się zmieniają i nic nie jest takie, jak przedtem.. Ludzie chcą ciągle czegoś nowego, ale przecież nie można ciągle apgrejdować rzeczy, które były/są dobre.
Widać, że coś się dzieje.. Widać to nawet po "liście obecności" - "wielcy" naszego fandomu omijają już katowicką imprezę.. Niesmak? Zniechęcenie? A może przeżarcie?
Sam jestem ciekaw, jak wypadnie jedenastka..
Quo vadis, Asucon? Quo vadimus, Fandomie?
[109] Re: Asucon XI
Coach_ [*.internetdsl.tpnet.pl], 02.12.2006, 18:42:44, odpowiedź na #36, oceny: +0 -0
Prze chwilą trafiłem na plakat tegorocznej (?) imprezy, i widać, że ekipa znów zmieniła się na tyle, by nie wiedzieć, jak się Askar pisze. Association for Stock Car Auto Racing (AsCar) będzie chyba prześladować tę nagrodę do końca.
[110] Re: Asucon XI
Tiber [*.internetdsl.tpnet.pl], 02.12.2006, 18:52:56, odpowiedź na #109, oceny: +0 -0
TiberJa je jakiś czas temu na wydziale widziałem i nawet nie próbowałem się zastanawiać nad poprawnością nazwy. Głowa od tego boli. Anyway, ktoś projektując treśc plakatów nie zauważył, że taki na przykład wydział filologii wszelakiej nie jest na tyle zinfatylizowany i znerdziały, żeby łapać się na reklamę skierowaną dokładnie dla mangowców. Jakbym nie wiedział o co chodzi, to by mnie te fragmenty z krwią itp. nawet wystraszyły, a przynajmniej zaniepokoiły...
[37] Re: Asucon XI
PocketKocur [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 24.10.2006, 23:27:55, oceny: +0 -1
PocketKocurmoze jestem glupi i slepy na starosc ale ani na acp ani na stronie konu nie ma info o wejsciowkach >>'
[39] Re: Asucon XI
Vejit [172.16.172.*], 02.11.2006, 18:27:21, odpowiedź na #37, oceny: +0 -0
VejitA ja znalazłem ^^ Klikasz Kontakt/Rezerwacja, potem należy kliknąć Rezerwcja.
Ceny wejściówek: 20 zł - dwa dni (25 zł przy wpłacie po 10 sierpnia 2006), 15 zł - pierwszy dzień, 10 zł - drugi dzień
[40] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 02.11.2006, 20:14:56, odpowiedź na #39, oceny: +0 -0
XD XD XD

Wydaje mi się, że wcale tego, Vejit, nie musiałeś znajdywać.. :<
Czyż nie?

Wieta może, kiedy będzie jakiś update na stronie, bo już z leksza przyschnięte te wiadomości..
[49] Re: Asucon XI
michiodot [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.11.2006, 23:31:15, odpowiedź na #40, oceny: +0 -0
michiodotPrzecież jest...

http://www.skf.org.pl/asucon11
Aktualizacja: 07.11.2006
[56] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprspla.plusgsm.pl], 09.11.2006, 19:49:32, odpowiedź na #49, oceny: +0 -0
Wyprzedziłeś mnie.. XD
Właśnie chciałem wybuchnąć niekończącym się śmiechem, a tu proszę.. Ale i tak to zrobię - BUAHAHAAAHAAAHAAA!
A tak serio - pytałem wcześniej o aktualizację, ale to, co teraz zrobili, to czysta kpina.. To jest aż.. Niesmaczne, no..
[60] Re: Asucon XI
michio. [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 09.11.2006, 23:42:33, odpowiedź na #56, oceny: +0 -0
michio.Nie wiem, może po prostu mają skrypt, który zmienia datę aktualizacji, gdy strona zastanie przesejwowana, a po prostu webmaster jakiś przecinek dopisał. Czyli ani pozytyw, ani negatyw, ale neutral.
[41] Re: Asucon XI
Benten [*.internetdsl.tpnet.pl], 06.11.2006, 10:28:07, oceny: +0 -0
BentenJednym słowem zobaczymy jak będzie.
[42] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 07.11.2006, 21:41:47, odpowiedź na #41, oceny: +0 -0
XioNnie będzie :) ponoć odwołany
[43] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 07.11.2006, 22:56:31, odpowiedź na #42, oceny: +0 -1
duke3dSpierdalaj.
[45] Re: Asucon XI
Ozz [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.11.2006, 23:02:27, odpowiedź na #43, oceny: +0 -0
OzzCóż za finezja XD
[47] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 07.11.2006, 23:25:34, odpowiedź na #45, oceny: +0 -0
duke3dWell, jaki przedpisca, taki komentarz. Bylem za lagodny?
[65] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 12.11.2006, 14:31:55, odpowiedź na #43, oceny: +0 -1
XioNduke sam spierdalaj :*, a slyszalem z pewnych źródeł o tym, lecz pewien ŚKFowiec (tak ty XD) mówił że jest inaczej, well kapa będzie i tak, mam nadzieje że ludzie dopiszą :), tzn Macie dopisać :D
[66] Re: Asucon XI
michiodot [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.11.2006, 15:16:23, odpowiedź na #65, oceny: +0 -0
michiodotKim jest Duke?
[76] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 14.11.2006, 20:31:47, odpowiedź na #66, oceny: +0 -0
duke3dTibi, Tibi, wpadnij kiedys do klubu.
[44] Re: Asucon XI
Alx [*.zabrze.net.pl], 07.11.2006, 23:01:45, odpowiedź na #42, oceny: +0 -0
AlxPremiera odwołaj, a nie Asu.
[46] Re: Asucon XI
fakemichio [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.11.2006, 23:25:29, odpowiedź na #44, oceny: +0 -0
fakemichioZa mały z niego chujek, by mógł dać radę.
[48] Re: Asucon XI
Alx [*.zabrze.net.pl], 07.11.2006, 23:27:43, odpowiedź na #46, oceny: +0 -0
AlxMówimy o premierze, czy o Asu?
[50] Re: Asucon XI
michiodot [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.11.2006, 23:34:38, odpowiedź na #48, oceny: +0 -0
michiodotO premierze Asu za dwa tygodnie.
[57] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprspla.plusgsm.pl], 09.11.2006, 19:52:00, odpowiedź na #50, oceny: +0 -0
Ale nie powiesz chyba, że info na stronie chujkowe nie jest?
Zwłaszcza na "za pięć dwunasta"..
BTW - serio - nie wiem, kto Ci powiedział, że Asu odwołali, Xion - tym bardziej dziwi mnie to, że ponoć powiedział Ci to ktoś orgoasuconopodobny..
[58] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 09.11.2006, 23:33:40, odpowiedź na #57, oceny: +0 -0
duke3dAle nie powiesz chyba, że info na stronie chujkowe nie jest? Zwłaszcza na "za pięć dwunasta"..
Nie powiem. Prawie jak strona Baki.
[55] Re: Asucon XI
Vejit [*.internetdsl.tpnet.pl], 08.11.2006, 11:49:31, odpowiedź na #42, oceny: +0 -0
VejitMożna wiedzieć skąd wziołeś taką ciekawą informację?? ^^
[59] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 09.11.2006, 23:33:45, odpowiedź na #55, oceny: +0 -0
duke3dSkad, skad... Z dupy.
[69] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 13.11.2006, 17:24:55, odpowiedź na #59, oceny: +0 -0
XioNz dupy to ty sie wzioles rozmawialem z jednym z orgów powiedział że cieńko to widzi,i myślą nad odwołaniem, potem Roshi mi co nieco wytłumaczył
[70] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 13.11.2006, 19:19:38, odpowiedź na #69, oceny: +0 -0
duke3dNie trzeba rozmawiac z jednym orgiem zeby wiedziec, że cienko to wyglada. Nad odwolaniem mysleli kilka miesiecy temu, ale pomysl nie przeszedl. Przed i po dyskusji oficjalna i prawdziwa wersja bylo: "konwent bedzie", a tylko ty co jakis z pryszcza w nosie wyciskasz jakies nowe breakin' newsy, ktore Alex (przeciez zupelnie nieznajaca sie na Asuconie, no bo niby z jakiej lachy) czy Vejita wprawiaja w zdumienie / niedowierzanie / rozbawienie (do wyboru).
A co jakis tam Roshi ma do gadania w kwestii imprezy nieorganizowanej przez Roshi'ego? Moze tylko powtarzac plotki albo przeklepac informacje z second hand. Roshi'ego to pytaj kto wydaje "Arigatou" lepiej.
Powodem, dla ktorego orgowie nie powiedzieli ci, ze pierdolisz, jest fakt, iz lata im kolo nosa taki maly amator plotek rozpuszczanych przez mniej lub bardziej niekompetentnego organizatora (ktorego ja, gdybym prowadzil ten katowicki cyrk, osobiscie bym zdegradowal lub chociaz wywalil na zbity pysk) lub tez sa lepiej wychowani ode mnie. Albo jedno i drugie.
[72] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 14.11.2006, 18:52:49, odpowiedź na #70, oceny: +0 -0
Jesteś boski.. :* Podaj tylko swój adres, bo muszę wysłać Ci prezent i podziękowania za wkład w rozwój dyskusji, procesy dydatkyczne i informowanie o postępach Asu..
BTW - a skąd jakiś Djuk może wiedzieć skąd jakiś Roshi wziął nfo na temat Asuconu? I kij z tym, że go nie organizuje?
Skończ Waść siać syf, bo takich naprawdę było już wiele - a pewnie wiesz, że "dupek", "kurwiszon" i temu podobne nie świadczą raczej na korzyść piszącego..
Ale.. I tak jesteś boski..
[75] Re: Asucon XI
call duke for divine [.*], 14.11.2006, 20:27:55, odpowiedź na #72, oceny: +0 -0
call duke for divinei informowanie o postępach Asu..
Nie myl losiu informowania z dementowaniem pryszczatych plot.

BTW - a skąd jakiś Djuk może wiedzieć skąd jakiś Roshi wziął nfo na temat Asuconu?
Skad, skad... Od Krolowej Sniegu from Zabrze, Poland. A od kogo innego?

I kij z tym, że go nie organizuje?
Mocne slowa jak na pieciolatke. Z czyjej dupy to info wytrzasnales? Tylko nie mow, ze kooperujesz z Panem Pryszczem.

Skończ Waść siać syf, bo takich naprawdę było już wiele
Nie, takich jak ja nie bylo wielu... eee. znaczy wiele. I nawet ich nie raczej masz prawa znac skadinad jak z fandomowych legend, bo sa sprzed twojej kadencji, chlopczyku.

Ale.. I tak jesteś boski..
A ty nie. Twoj problem polega na tym, ze jestes za malym i swiezutkim chujkiem, aby miec o czym rozmawiac ze starszymi. Wracaj do szeregu & growupuj, emokidzie.

Dobra, wracam na pole, orka i zasiew nie zrobia sie same.
[77] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 14.11.2006, 21:49:01, odpowiedź na #75, oceny: +0 -0
Well-said, Mistrzu..
[88] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 21.11.2006, 17:50:55, odpowiedź na #70, oceny: +0 -0
XioNcieszysz się chujku ;3?
[89] Re: Asucon XI
duke3d [.*], 21.11.2006, 20:51:20, odpowiedź na #88, oceny: +0 -0
duke3dSkoro dajesz mi ku temu powody.
[61] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprspla.plusgsm.pl], 11.11.2006, 11:36:29, oceny: +0 -0
Joe, to jest wygenerowane, czy jakaś autorska sugestia? XD
"..Asucon_XI ,calendar ,show, 404 .html"
Sugerujesz, że Asu będzie jakimś jednym wielkim errorem? XD
[62] Re: Asucon XI
GREY [83.2.110.*], 11.11.2006, 12:49:11, oceny: +0 -0
GREYJa zamierzam jechac na Asucon 11 i zrobic tam conieco masakry. Mam nadzieje, ze znajda sie osoby chetne przeprowadzic pare ekscentrycznych eventow -_^
[63] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprspla.plusgsm.pl], 11.11.2006, 12:58:12, odpowiedź na #62, oceny: +0 -0
Co masz na myślunku?
[64] Re: Asucon XI
GREY [83.2.110.*], 12.11.2006, 11:25:24, odpowiedź na #63, oceny: +0 -0
GREYMhhh np. wbijanie sie zabkami w dziewicze zyly szyjne -_^
[67] Re: Asucon XI
SasiK [*.chello.pl], 12.11.2006, 22:22:06, odpowiedź na #64, oceny: +0 -0
SasiKJa raczej się pojadę.. jeśli kogoś namówię ;P // btw.. tylko w dziewicze? xD
[68] Re: Asucon XI
GREY [83.2.110.*], 12.11.2006, 23:15:53, odpowiedź na #67, oceny: +0 -0
GREYNiekoniecznie dziewicze -_^ W zasadzie co sie na kiel nawinie -_^
[73] Re: Asucon XI
sakiko [*.kopernet.org], 14.11.2006, 20:02:17, odpowiedź na #67, oceny: +0 -0
sakikojesli dziewicze, to w dzisiejszych czasach pozostaje mu tylko umrzec z glodu
[74] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 14.11.2006, 20:18:09, odpowiedź na #73, oceny: +0 -0
Sounds like Ankh-Morpork problems.. ;)
[71] Re: Asucon XI
Refresh [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.11.2006, 01:22:16, oceny: +0 -0
RefreshBędę tam o ile zaliczę najbliższe kolokwia xP
[78] Re: Asucon XI
SasiK [*.chello.pl], 16.11.2006, 23:17:36, odpowiedź na #71, oceny: +0 -0
SasiKTak wogóle to przydałoby się jakieś forum xD // I mam pytanie czy ktoś zagra ze mną na Asu w Naruto lub Tekkena? xD chętnych zapraszm pod : 0700.. nie no joke ;P
[79] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 17.11.2006, 00:19:05, odpowiedź na #78, oceny: +0 -0
TiberAsucon? Forum? Żartujesz?

A co do gier - na pewno znajdziesz chętnych do jednego i drugiego.
[80] Re: Asucon XI
Vejit [*.internetdsl.tpnet.pl], 17.11.2006, 09:08:48, odpowiedź na #79, oceny: +0 -0
VejitA co do gier - na pewno znajdziesz chętnych do jednego i drugiego.

Do jednego owszem do drugiego wątpię gdyż Tekkena na konsolówce nie będzie. To samo tyczy się Soul Calibura ^^
By uprzedzić ewentualne pytania "dlaczego ?" powiem tylko że znudziło mnie już to że jadąc na większość konwentów spokojnie moge stwierdzić że będzie na konsolówce T i/lub SC i się nie będę w błedzie. Dlatego na Asu zrezygnowałem z tych dwóch, zawsze powtarzających się, tytułów a skupiłem na czysto mangowych za co może większość mnie zjedzie i znienawidzi ale decyzji nie zmienię
[81] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 17.11.2006, 18:49:47, odpowiedź na #80, oceny: +0 -0
TiberOh, drama.
[82] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 17.11.2006, 20:16:49, odpowiedź na #80, oceny: +0 -0
Myślę, że to stanowczo obniży frekwencję w stosunku do zeszłego roku.. Ouch.. >.<
What a pity..
[83] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 17.11.2006, 21:29:18, odpowiedź na #82, oceny: +0 -0
TiberPonieważ?
[84] Re: Asucon XI
Roshi [*.gprsbal.plusgsm.pl], 18.11.2006, 13:28:30, odpowiedź na #83, oceny: +0 -0
'Twas a joke.. Wiesz - nie będzie Tekkena - przyjedzie mniej ludzi. Trzeba jakoś wytłumaczyć, że frekwencja spada..
Only a joke..
[94] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 22.11.2006, 21:54:07, odpowiedź na #80, oceny: +0 -0
XioNo korewa :/ wezme swojego :)
[99] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 22.11.2006, 22:10:09, odpowiedź na #94, oceny: +0 -0
XioNBTW To że kurde ciebie coś znudziło nie znaczy że innych nudzi!!!!!!!!
[103] Re: Asucon XI
Vejit [*.internetdsl.tpnet.pl], 23.11.2006, 10:57:21, odpowiedź na #99, oceny: +0 -0
VejitA to że innych nie nudzi nie znaczy że nie mogę zmienić.
Mangowe bijatyki są notorycznie pomijane na konwentach na rzecz Tekkena i Soula. Często konsolówka to np: 2 tekkeny i 3 soule (pamiętam jak na DOJIconie kilka osób z którymi rozmawiałem było rozczarowanych brakiem na konsolówce Naruto: NH3 w którego, tak przy okazji, miał być turniej). Zresztą zarzuca się nam jazde zawsze tym samym schematem. No to bedzie powiew świeżości na konsolówce. A w ogóle nie chcesz grać w to co będzie to nie graj, ja nikogo nie zmuszam. Wiem że jest masa osób które będą chciały pograć w gry których nie uraczyły na innych konwentach i może nie uraczą gdyż tak jak mówę mangowe tytuły są bardzo często pomijane.
[105] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 24.11.2006, 00:02:04, odpowiedź na #103, oceny: +0 -0
XioNRozumiem cię, ale nie mów że macie problem by był również SC i Tekken na konsolówce... w ogóle heh i tak odwołany do nie wiadomo kiedy, poprostu great :)
[85] Re: Asucon XI
Senrigan [*.internetdsl.tpnet.pl], 18.11.2006, 23:09:52, oceny: +0 -0
SenriganWpadnę na parę godzin :].
[86] Re: Asucon XI
SasiK [*.chello.pl], 19.11.2006, 16:05:36, odpowiedź na #85, oceny: +0 -0
SasiKLol kon bez Tekkena? załamka.. ,a tam wezme swojego najwyżej xD i wogóle kilka swoich gierek ,a co ;] Mam zamiar kon spędzić na konsolówie ,więc zarezerwuje sobie stolik jeśli łaska xDDD
[87] Re: Asucon XI
Benten [*.internetdsl.tpnet.pl], 21.11.2006, 14:33:02, odpowiedź na #86, oceny: +0 -0
BentenNie ma to jak Mario Party i 50 rund. 4-5h z głowy. A może ktoś wie, jakie tytuły się pojawią w Retro Graniu??
[90] Re: Asucon XI
SasiK [*.chello.pl], 22.11.2006, 20:10:37, odpowiedź na #87, oceny: +0 -0
SasiKJa mam pytanie! Czy w związku z tym co się teraz dzieje na Śląsku, chodzi mi oczywiście o górników.. czy konwent nie zostanie przesunięty na inny termin?
[91] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 22.11.2006, 21:30:32, odpowiedź na #90, oceny: +0 -0
TiberGórnicy (tudzież marynarze, strażacy, policjanci, gospodynie domowe i milion innych wykonawców zawodów) gineli, giną i będą ginąć. Ja nie widzę powodu żeby ZNOWU przesuwać i mam nadzieję, że coś głupiego nie strzeli komuś do głowy.
[92] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 22.11.2006, 21:45:21, odpowiedź na #91, oceny: +0 -0
XioNLecz gdy ogłoszą żałobę to raczej będą musieli odwołać, nie sądzisz?
[93] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 22.11.2006, 21:46:58, odpowiedź na #91, oceny: +0 -0
VulcanTy się śmiej, ale teraz mają jakiś powód, żeby w końcu ten konwent odwołać i mimo to nie wyjść na idiotów.
[95] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 22.11.2006, 21:55:18, odpowiedź na #93, oceny: +0 -0
XioNwłaściwie to masz rację :)
[98] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 22.11.2006, 22:04:32, odpowiedź na #95, oceny: +0 -1
TiberPowiedz, to ty wpuściłeś ten metan do tunelu aby uwiarygodnić swoją wydumaną teorię?
[96] Re: Asucon XI
Dajmos [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 22.11.2006, 21:55:25, odpowiedź na #91, oceny: +0 -0
DajmosTiber , ale jeżeli asu sie odbedzie to raczej bym na wielką frekwencje nie liczył.
[97] Re: Asucon XI
Vulcan [*.pools.arcor-ip.net], 22.11.2006, 21:57:33, odpowiedź na #96, oceny: +0 -0
VulcanDajmos stary, podoba mi się to stwierdzenie o małej frekwencji, świetnie wygląda przy nim Twój avatar.
[101] Re: Asucon XI
Dajmos [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 22.11.2006, 22:19:50, odpowiedź na #97, oceny: +0 -1
Dajmosheh odbiedy xD można jeszcze raz Yatte zrobic XD :P ale mam nadzieje ze asu sie odbedzie bo to będzie rocznica dla PINDOLI! :D
[102] Re: Asucon XI
XioN [*.c29.msk.pl], 22.11.2006, 22:22:28, odpowiedź na #101, oceny: +0 -0
XioNnie wiem czy to ważne, rocznica przecież była 1-2 październik :)
[100] Re: Asucon XI
Tiber [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 22.11.2006, 22:16:27, odpowiedź na #96, oceny: +0 -0
TiberIch problem, mogli nie przekładać.
[104] Re: Asucon XI
Shiroi [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 23.11.2006, 17:42:39, oceny: +0 -0
ShiroiNo i wykrakaliscie >.>
[106] Re: Asucon XI
Gohan(Kazuhiro) [*.netia.com.pl], 30.11.2006, 12:42:01, odpowiedź na #104, oceny: +0 -0
Gohan(Kazuhiro)Tia ^^
[111] Re: Asucon XI
Maska [*.dsl.pipex.com], 04.12.2006, 20:30:20, odpowiedź na #106, oceny: +1 -0
Ale jazda, mam swietny pomysl na atrakcje Asuconowa :p . Stara wiara VS Nowa wiara, ciekawe kto wygra :-) Trzeba przyznac ze stronka w tym roku to kleska, juz o wiele lepsza byla ostatnia. Zastanawiam sie co kto ma na mysli moiwac organizacje, moze tak naprawde chodzi o tzw patronat? To ze SKF funduje sale i inne szmery bajery to jedno, ale program mozna ustalic dowolny, bo to nalezy do obgadania z ludzmi ktorzy chca jakis wklad w te impreze zrobic nie? Na koniec, o ile konstruktywna krytyla jest mile widziana zawsze, bo uczy i mozna z niej wyciaganac jakies wnioski etc. To psioczenie o tym ze kiedys bylo lepiej, ze Fantasci to robia, mangowcy umarli i tak dalej to tak jakby inny bajka...
[112] Re: Asucon XI
Benten [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 10.12.2006, 20:12:48, odpowiedź na #111, oceny: +0 -0
BentenNie myśl.
[113] Re: Asucon XI
Mahado [*.debacom.pl], 10.01.2007, 22:55:30, odpowiedź na #112, oceny: +0 -0
Mahadowreszcie Asucon Xx a teraz spadnie snieg i kaczynski wpadnie w zaspe...i przypadkowo ktos go dobije Oo...a jak bedzie załoba to udusze >
[114] Re: Asucon XI
RadEd [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 18.01.2007, 18:47:47, odpowiedź na #113, oceny: +0 -0
A ja na Asuconie byłem. I nawet mi się podobało. Ani klik nie zauważyłem, ani mnie grupa fantasto-rpgowców nie zarzuciła czapkami. Gdybym nie wiedział, że ten konwent jest taki zły, zapewne nie zorientowałbym sie. Dobrze, ze mam Was. Pokrótce - CosPlay - był i podobał mi się, Dyskoteka - była, Bardzo fajna konsolówka (ja należę do tej garstki której podobał sie pomysł zmiany repertuaru), było co kupic na stoiskach, konkursy bardzo sympatyczne (choć niektóre za krótkie) i herbaciarnia (doskonaly pomysł). Mango- rpgowcy mieli larpa (nie uczestniczyłem, więc sie nie wypowiem). Kinówka działała i to nawet - wbrew niektórym prognozom - całkiem ciepła była. Ludzi - choc przyznaję mniej niż niegdyś (bywałem też na innych Asuconach) - wcale nie było jakos przerażająco mało, wierze, ze jak następnym razem (o ile) Asucon będzie wtedy kiedy zawsze, to liczba sie znowu podniesie. Ja w każdym razie przyjadę.
[115] Re: Asucon XI
Dajmos [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 18.01.2007, 19:10:29, odpowiedź na #114, oceny: +0 -0
DajmosNie liczył bym na kolejna edycje aSUkonu, ale kto wie.... Ja jako jedyny plus tegorocznego zaznaczył bym iż DDR Room był w osobnym pomieszczeniu, lecz, umieszczenie go na 2 pietrze i jakość mat pozostawia wiele do zyczenia. Jako ze byłem tylko na pierwszym dniu nie wypowiadam sie co do całego konu, komentuje tylko to co widziałem i na czym zdążyłem być.
[116] Re: Asucon XI
RadEd [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 18.01.2007, 19:13:32, odpowiedź na #115, oceny: +0 -0
Khem - z całym naleznym szacunkiem, nie komentujesz :) Mój post jest pierwszy poAsuconowy. Twój jest drugi, a komentuje tylko DDR. (przy okazji - koncert mi sie podobał - jakis powiew świeżości, no i gość był naprawdę - dla moich laickich uszu - dobry)
Powered by WashuOS