header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
Autor: USAGI_, Data: 03.11.2013, 23:21:40, Źródło: Strona konwentu B.A.K.A.
USAGI_Konwent B.A.K.A. już za kilka dniJuż za kilka dni (9-10 listopada) spotkamy się na wrocławskim konwencie B.A.K.A. Spotkanie odbędzie się w LO Nr XV przy ul. Wojrowickiej 58. Zapraszamy w sobotę od samego rana, przypominamy jednocześnie, iż nie ma możliwości noclegu na terenie szkoły z piątku na sobotę przed konwentem!

Na stronie znajdziecie fotograficzny opis dojazdu z dworca na teren konwentu. Informacje o cenach wejściówek znajdziecie na podstronie Akredytacja – przypominamy, że osoby pełnoletnie muszą przy wejściu dostarczyć pozwolenie od rodziców. Pamiętajcie, aby przed konwentem zapoznać się z regulaminem – w szczególności przypominamy o bezwzględnym zakazie spożywania alkoholu na terenie konwentu, oraz bycia pod wpływem lub po spożyciu alkoholu. Pamiętajcie też, aby nie ściągać opaski będącej częścią biletu wejściowego, która zostanie Wam założona przy wejściu. Można się w nich kąpać, oraz myć ręce ;) Jeżeli zakupisz bilet dwudniowy i na noc zdejmiesz opaskę wracając do domu, w niedzielny poranek będziesz musiał zakupić nową wejściówkę, aby ponownie wejść na teren konwentu, lub by na nim pozostać.

Na podstronie Atrakcje, czeka na Was ich spis w formie tabelki, oraz z podziałem na sale (wprowadzone zostały pewnie zmiany) – stylizowane na konwencję szkolną. Jeżeli B.A.K.A. jest Twoim pierwszym konwentem, informacje zawarte TUTAJ oraz TUTAJ mogą pomóc Ci w odnalezieniu się podczas konwentowego szaleństwa ;) Również na tegorocznej edycji każdy z Was będzie miał okazję zakupić ciekawe pamiątki z konwentu - na podstronie Wystawcy czeka na Was spis stoisk wraz z mapką, dzięki której znajdziesz każdą mangę! A w punkcie informacji zakupisz konwentowe kubeczki oraz koszulki w bardzo limitowanej ilości - około 50 sztuk. Zapraszamy na nasze konto FB, gdzie na bieżąco umieszczamy nowe informacje. Do zobaczenia na Bace!

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: BAKA.

Inne serwisy:

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 8 dodaj

[1] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
Karin_ [*.gdynia.mm.pl], 04.11.2013, 12:56:16, oceny: +1 -0
a to nowość ;P
"osoby pełnoletnie muszą przy wejściu dostarczyć pozwolenie od rodziców"

Komentarz ukryty z powodu przewagi negatywnych ocen. pokaż

[3] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
kyudel [78.10.243.*], 05.11.2013, 11:15:11, odpowiedź na #2, oceny: +6 -2
Chyba "Niepełnoletnie" kretynko. Taki z ciebie organizator jak z koziej dupy trąba.
[7] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
Kanimir [*.cm-5-6d.dynamic.ziggo.nl], 15.11.2013, 20:54:45, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
KanimirNawciskaj jej, Zbychu!
[4] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
Vermis [*.dynamic.chello.pl], 05.11.2013, 23:04:15, oceny: +3 -2
Nie podobają mi się te opaski:
1. Nie chciałabym na zdjęciu w cosplayu mieć tego czegoś na ręce.
2. Przecież jak ktoś ją ściągnie to nadal w systemie widnieje jego imię i nazwisko więc wiadomo, że zapłacił więc po co ma kupować nową wejściówkę.
3. Na informatorze można zapisać nick, a na tym?
[5] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
Wojtini [*.ennet.pl], 06.11.2013, 14:29:51, odpowiedź na #4, oceny: +2 -3
Wojtini1. Nie rób cosplayu
2. Jak ktoś wychodzi poza conplace i wraca to widać, że już ma opłaconą w innym wypadku dresiki mogłyby wchodzić, a tak ochrona tego próbuje pilnować
3. Masz identa i masz opaskę, na idencie piszesz nick, a co do opaski odpowiedziałem wyżej.
4. To te dni?
[6] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
bakane [91.146.42.*], 10.11.2013, 18:28:52, oceny: +1 -1
a jak się odniesie organizatorka to artykułu na kyuudeleczku?
[8] Re: Konwent B.A.K.A. już za kilka dni
Ruszard_lwi_anus [*.play-internet.pl], 17.11.2013, 18:00:22, oceny: +0 -1
Widzę, że społeczność M&A rozpada się konkretnie od kilku lat skoro nawet na Bakę w tym roku zapowiada się tak mało osób. W stosunku do lat poprzednich zabrakło jednej cyferki w liczbie uczestników. Wracamy do korzeni, zostaną starzy wyjadacze fapiący się do kreskówek bo loli też już coraz mniej na konach a więcej w galeriach. Giną radia internetowe, rozpadają się kluby miłośników M&A, spada sprzedaż gazetek, których cena oscyluje w granicach czteropaka, ale zawartość w/w czteropakowi nie dorównuje
(chociażby pisemko redaktora urodą przypominającego uśmiechniętego Jabbę). Pojawiają się nowe serie mang, na które ludzie mają wyrąbane bo są drogie i większość powtarza utarte już schematy. No i na końcu mamy niegdyś mocarne ACP, które jeszcze ze 3-4 lata temu pękało w szwach od ilości użytkowników, newsów, audycji, galerii, wujów mujów dzikich węży. A dzisiaj pokrywa się kurzem, którego nikt nie potrafi zetrzeć, żeby przywrócić temu serwisowi dawną świetność. Na pewno nie zrobi tego pan i władca tego serwisu bo jest zwyczajnie za stary i jedyne co robi to trzymać to wszystko w kupie. Ale nie czarujmy się, gość ma już z 35 lat (no może trochę mniej) i ma większe ambicje życiowe niż rozwój serwisu z kreskówkami, który działa jak organizacja non-profit, tudzież nie ma zwyczajnie czasu na to. To co piszę nie jest bólem dupy, po prostu przykro się na to wszystko patrzy jako że kiedyś było się bardzo aktywnym członkiem tej społeczności :)
Powered by WashuOS