header imageheader imageheader image
{Rynek}
MiOhi żyje i potwierdza dwa Magnificony jednym postem
Autor: Shippo™, Data: 15.11.2021, 01:29:08, Źródło: fejsbuk
Shippo™Nadchodzący Magnificon przekładany był aż pięć razy - z czerwca 2020 na sierpień 2020, a następnie na grudzień 2020, lipiec 2021 i w końcu na grudzień 2021. Wygląda jednak na to, że wreszcie doczekamy się następnej edycji tego konwentu.

Jak podaje oficjalny profil MiOhi na facebooku,

"Grudniowa data Magnificonu pozostaje aktualna. (...) W związku z ciągle obowiązującymi restrykcjami, grudniowa edycja będzie limitowana i dwudniowa".
"Bez zmian pozostaje kwestia noclegów (nie będzie sleep roomów) i noszenia maseczek (w pomieszczeniach zamkniętych pozostaje ten obowiązek)."

To jednak nie koniec informacji - osoby, które zakupiły już bilet na Magnificon, mogą go wykorzystać teraz, zwrócić... albo wejść dzięki niemu na edycję w 2022, która została zapowiedziana w tym samym poście na 27-29 maja.

Informacja o odbyciu się grudniowego Magnificonu może być istotna dla imprez, które zdążyły się już ogłosić na 2022 rok (są to Yukicon, Remkon oraz AnimeCon). Krakowski konwent MiOhi jest obecnie największą mangową marką konwentową na rynku, więc jeśli nie zostanie pokonany przez obostrzenia, to możemy mieć nadzieje nadzieję, że mniejsze wydarzenia również sobie z nimi poradzą.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: MAGNIFIcon, MiOhi.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 1 dodaj

[1] Re: MiOhi żyje i potwierdza dwa Magnificony jednym postem
xandros_the_stalker [*.dynamic.chello.pl], 17.11.2021, 22:24:16, oceny: +1 -0
xandros_the_stalkerCzy jak kupie teraz 2 wejscówki na magnificon, to czy bede mogł jednej użyć na magnificon w 2022? Wiecie, inflacja i te sprawy...
Powered by WashuOS