header imageheader imageheader image
{Rynek}
Nowości w JPF'ie
Autor: Krzych Ayanami, Data: 24.04.2003, 09:16:26, Źródło: Witryna wydawnictwa JPF
Krzych AyanamiNowości w JPF'ieWydawnictwo JPF informuje na swojej stronie o nowej promocji. Przy zakupach powyżej 40 złotych dostaje się firmowy długopis oraz bierze się udział w losowaniu czapeczek, portfeli i plecaków. Szanse wzrastają przy zamówieniach na wielokrotność tej sumy. Jednocześnie można zamówić do końca Akirę, Fushigi Yuugi i Boginki do 23 tomu.

Pojawiła się również możliwość zamówienia mających się pokazać od czerwca mang. Slayersów, Cowboy Bepop'a i Chobits można zamówić w całości w cenie 16 złotych za tom. Naruto został wyceniony na 13 złotych. Gunnma jeszcze nie ma.

Ponadto w internetowym sklepiku JPF'u można zakupić mangi i książki Waneko - czyli Marsa, Mangamix czy Kindachiego.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Chobits, Cowboy Bebop, JPF, Slayers, Waneko.

Inne serwisy:

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 4 dodaj

[1] Re: Nowości w JPF'ie
Boski Miszcz [*.radom.pilickanet.pl], 24.04.2003, 18:11:07, oceny: +0 -0
Ekhem, Gunm ma wyjść (o ile dobrze pamientam) w Listopadzie, więcnie widźę potrzeby na AŻ tak wczesne przedpłaty;). Spory postęp co do tytułów Waneko, przydałby się jeszcze Egmont, bo nie widzi mi się płacenie 7,50 kosztów przesyłki każdą mangę z Merlina. Czapeczki i długopisy? Fajniejsze jest jednak to Lusterko z Asuką i podkładki do pisania z OMG, no ale co kto lubi...
[2] Re: Nowości w JPF'ie
Parn [*.p.lodz.pl], 26.04.2003, 00:18:05, oceny: +0 -0
podkładki do pisania z OMG były (i są ^^) super - u mnie jednak stoją sobie tylko tak, żebym mógł na nie popatrzeć @.@ (dokładnie jedna - ta z Belldandy, bo reszte mi ktoś wykupił a ja nie zdążyłem); zatem też uważam, że tego typu gadżety byłyby o niebo lepsze niż ta nowa promocja; tylko 23 tomów O!MG - szkoda :( bo to najlepsza manga; fajnie, że wyjdzie Cowboy Bebop, ale czy kreska będzie dobra jak w anime ? czas pewno pokaże ... ale mam obawy z tego co widziałem na zapowiedziach po necie; i wracając jeszcze do tych gadżetów - czy ktoś zna stronki, z których można by pozamawiać tego typu rzeczy ?? (chyba, że nikt tego wcześniej nie wymyślił ^^)
[3] Re: Nowości w JPF'ie
LoRE [*.elartnet.pl], 26.04.2003, 10:49:35, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
Jak na razie jest 25 tomów OMG, i na tym się chyba póki co nie skończy ^^. Kreska w CB jest dosyć podobna do anime, a co ważniejsze są tam historie których nie było w serii tv :)
[4] Re: Nowości w JPF'ie
Hades [*.tvk.torun.pl], 30.04.2003, 18:56:58, oceny: +0 -0
HadesTaak!!!Specjalnie na tą okazje skąbinowałem słój pięcio litrowy i wkładam do niego każdą kase jaka wpada mi w rękę.Zaczołem już od stycznia tego roku,widoku tego słoja możecie sobie tylko wyobrazić(powiem tylko że do zapełnienia brakuje mi tylko troszke).Zakrętke zalałem woskiem żeby mie nie kusiło,wyryłem też napis "manga czerwiec" i tak o to wszystkie nowości czerwca wylądują na mojej półce.HE HE HE!!! Pomyślcie czasem o takiej skarbonce to dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o kase w odległym terminie.
Powered by WashuOS