header imageheader imageheader image
{Wydarzenie}
B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Autor: Deru, Data: 29.08.2011, 17:32:52, Źródło: Organizacja
DeruB-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2"Huk trwał niemiłosierny, wrzawa, krzyk i spocone ciała. Igrzyska Pary dobiegły końca. Na podium ukazało się trzy osoby: Yoshimo i Eren - główny przywódca Runoversów z skrzydlatą pięknością; Lord Yarnoto i Yukimi Mishima - gubernator Edo wraz z córką, najsilniejsza dłoń Harrasersów; Zareth z Marlene - główny kapitan Wako wraz ze swoją prawa dłonią. Na trybunach znajdowało się 1250 uczestników igrzysk, a wraz z Nimi przyjezdnych. Na scenę w blasku płonących pochodni, weszła piękna i przerażająca cyborg o jednej cybernetycznej dłoni - Clocktower. Tłum ucichł. Clocktower zaszeptała, choć wszyscy ją usłyszeli.
- Długo trwały zawody wielcy ludzie. Pora aby ogłosić zwycięzcę, a wiecie, że od zwycięskiej frakcji zależeć będzie dalsza historia Neo Yamato. Kraju który kochacie, w którym żyjecie, dorastacie, walczycie, piastujecie stanowiska i bezsensownie umieracie. Taki mój cel, abyście znów mogli odkryć to, co znikło z Waszego świata ponad 30 lat temu i zaczęli powoli odbudowywać ten świat. Zaś Tymi, którzy Was poprowadzą będą Runoversi...
Tłum zawył tym razem, niczym tysiąc statków Wako uderzających w Góry Xian Da na pustych przestrzeniach dawnych Chin..."


Podsumowanie

Witajcie. Parę słów do Was podróżnicy, którzy wróciliście do domów z Igrzysk Pary. Konwent B-3ginning był czwartym konwentem krakowskiej grupy B-Team. Na konwencie pojawiło się prawie 1000 uczestników i około 250 osób pracujących, aby ten konwent stworzyć i zapewnić atrakcje. Szkoła odnotowała tylko jedną dość poważną stratę spowodowaną konwentem - ściany na stołówce zostały skopane i pobrudzone. Mieliśmy złamany nos, który to od tej pory ma darmową wejściówkę na konwenty B-Teamu. :) Obeszło się jednak bez znaczniejszych zniszczeń, za co serdecznie dziękujemy. Nie przynieśliście wstydu fandomowi, wręcz uważamy, że bawiliście się jak nigdy. Zebraliście ponad 600 punktów frakcji. Helperów było 46, którzy byli zadeklarowanymi helperami. Szkoła jest zadowolona z Waszego zachowania. Na konwencie był Urząd Skarbowy w liczbie 4 osób o godzinie 10:00, który został do Nas specjalnie przez kogoś przysłany. Sprawdzimy to. My nie ucierpieliśmy, gdyż prowadzimy działalność gospodarczą oraz od tego roku kasę fiskalną. Współczujemy stoiskom, które "miały pecha". Mam nadzieję, że cynk, wystarczająco szybko dotarł. Przepraszamy za problemy na początku konwentu, lecz Urząd Skarbowy potrafi wyprowadzić z równowagi nie tylko MainOrga, ale i sporo organizacji. Z tego powodu też nie odbyło się standardowe otwarcie konwentu.

Co dalej?

Wygrała frakcja Runovers, przewagą 40 punktów nad Wako przy wyniku 288 punktów i trochę więcej nad Harrasers. Część osób z Runoversów wymyśliła podstawy konwencji B-4, ale zostanie to jeszcze przedyskutowane wspólnie i wyjawione w swoim czasie.
Prosimy, aby osoby, które należały do Runoversów, wysłały Nam swoje e-maile na adres b3@b-3ginning.pl z napisem "RUNOVERS" w tytule wiadomości.
Prosimy, aby osoby, które zdobyły najwięcej punktów frakcji dla swoich frakcji - również wysłały Nam swój adres e-mail na b3@b-3ginning.pl. W tytule wpiszcie "GENERAŁOWIE FRAKCJI" Mowa, o panach wyczytanych podczas wyboru zwycięskiej frakcji.
Chcemy też ogólnie wiedzieć, co się Wam podobało, a co musimy poprawić w przyszłości, więc wyślijcie Nam taki drobny formularzyk na powyżej podany adres z tytułem wiadomości "OPINIA".
1. Co na plus ogólnie.
2. Co na minus ogólnie.
3. Opinia o atrakcjach.
4. Opinia o helperach.
5. Opinia o stoiskach.
6. Opinia o organizatorach.
Chcielibyśmy wysłuchać co macie do powiedzenia. Na stronie B-3 i FB później znajdzie się krótki standing tych opinii.

Konwencja B-XmassConu 2

Ogłaszamy zatem, że świąteczna edycja konwentów B-Teamu (B-con, B-XmassCon) odbędzie się w tym roku w Neo Yamato. Prawdopodobnym jest, że będzie to pierwszy lub drugi weekend grudnia. Konwent się odbędzie albo w zeszłorocznej szkole ZSOI7, albo w Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY (przy limicie 400 osób). Konwencją będą święta w Neo Yamato, czyli przynajmniej budynek zostanie przystrojony w zardzewiałe beczki obwiązane złotymi łańcuchami i wielkie haki Wako zawieszone razem ze świecącymi lampkami. Będzie to prawdopodobnie okres pogodzenia frakcji oraz historycznie będzie cofnięty wstecz względem Igrzysk Pary. Czy Wam się pomysł podoba? To jeszcze nic pewnego. :)

Podziękowania

Od Dera - MainOrga B-Teamu i od samego B-Teamu.
Najpierw pozwolę sobie rzec osobiście. Tworzenie tego konwentu i konwencji to w jakimś stopniu była piękna droga przez mękę. Wielkie zaangażowanie i radość mieszały się z "potem i krwią". Przez te 5 miesięcy pracy przed konwentem B-Team się poszerzył i stał niemal rodziną. Rodziną moją i rodziną, w której żyjemy.
Pragnę tutaj podziękować, ja Der "Ojtamojtam" Udo, Wam drodzy B-Teamowicze za olbrzymi wkład pracy w ten konwent i stworzenie konwentu - który choć nie spełnił wszystkich Naszych zamierzeń, bo brakło czasu czy energii, to jednak był czymś wspaniałym dla Nas i oby nie tylko dla Nas. Moje serce jest przepełnione radością, że w ostatnie 2 lata pojawiła się taka ekipa w Krakowie, taka rodzina, z którą można żyć i tworzyć takie rzeczy na jakie sam w osobistym życiu nigdy bym się nie zdobył.
Pragnę również podziękować w imieniu swoim, ale i chyba przede wszystkim całego B-Teamu, Wam drodzy uczestnicy i wszyscy, którzy ten konwent tworzyli. Dużo już o tym konwencie rozmawialiśmy w B-Teamie i jesteśmy naprawdę szczęśliwi z tej Naszej wielkiej familii, i dwóch dni razem mangowcy, a dla częsci nawet i z paru miesięcy. Dzięki Wam: uczestnicy; zapracowani helperzy; wystawcy pokrzywdzeni trochę; doskonała ochrono i Ty Baloo; medycy "zawsze na miejscu"; PROWADZĄCY FRAKCJE - którzy to przecież tak wiele jej stworzyli i dzięki Nim tak wiele się działo; twórcy atrakcji, którzy niestrudzenie tak wiele ciekawych roomów i atrakcji stworzyliście; ekipo WWFF i jej członkowie oraz MiOhi za pomoc podczas tworzenia i w czasie konwentu; praso, która pomogła w rozreklamowaniu konwentu; kuchni i Banzai Sushi, którzy wyżywili konwent; tym wszystkim, którzy w taki czy inny sposób Nas i cały konwent wspomagali lub po prostu chcieli bawić i dobrze bawili.
Dziękujemy!

B-Team

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: B-con.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 75 dodaj

[1] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Vampircia [*.dynamic.chello.pl], 29.08.2011, 19:33:28, oceny: +16 -0
VampirciaMam pokonwentowy zjazd;( Mam ochotę wprowadzić się w stan hibernacji i obudzić na B-XmassConie 2.
[2] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Darkfoxik [*.dynamic.chello.pl], 29.08.2011, 19:47:09, oceny: +1 -0
DarkfoxikByło nieźle ;) Były nie domówienia i parę błędów;) ale ogólnie okej :)

Jakbyście znów potrzebowali Lorda Harraserów to chętnie się już zgłaszam :) hehehe
[3] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Dar-chan [*.dynamic.chello.pl], 29.08.2011, 19:50:16, oceny: +3 -0
Dar-chanW moim imieniu i całego Wonder House, chciałabym podziękować dodatkowo wszystkim, którzy przyłożyli się do Art Roomu. Mieliśmy naprawdę wspaniałą zabawę i wszystko poszło gładko (pomijając nagłe zniknięcie kartonu w którym trzymaliśmy przybory do rysowania). Dziękujemy wszystkim, którzy organizowali w Art Roomie warsztaty, każdy z nich był swietnie przygotowany. Także wielkie uściski dla uczestników na warsztatach i konkursach organizowanych przez nas :D Dawno nie widziałam tak spontanicznych i radosnych reakcji przy wybieraniu par i sytuacji na "Losuj i rysuj"

Raz jeszcze dziękujemy :*
[4] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
shappi [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.08.2011, 19:59:14, oceny: +5 -0
shappiJeden z najlepszych konwentów jakie miałam okazje odwiedzić, spisaliście się na piątkę. Jeden z największych plusów- konwencja była widoczna na każdym kroku, masa przebranych osób sprawiała,że ryjek się cieszył. Bazy frakcji też były cudowne, aż przyjemnie się siedziało na swoim dyżurze :)
Gratuluje wszystkim,którzy brali udział w zdobywaniu punktów dla swoich frakcji i dzielnie wypełniali questy! Szczególnie dziękuje piratom, byliście wspaniali!
Brawo Bteam!
[5] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Kayomi [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.08.2011, 20:04:45, oceny: +5 -0
KayomiKonwent miał wiele plusów, ale największym z nich była widoczność konwencji. Wszystkie dekoracje, przebrani ludzie, klimat... no po prostu świetna robota
[6] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
BalooCTW [*.dynamic.chello.pl], 29.08.2011, 20:07:41, oceny: +2 -0
Dzięki Der i całe B-Team. To zawsze przyjemność pracować z Wami :)
[7] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Alathriel [*.net.stream.pl], 29.08.2011, 20:14:04, oceny: +1 -0
Konwent wyszedł naprawdę świetny :D
Ze swojej strony chciałabym podziękować wszystkim Ryunnoversom! Byliście fantastyczni :D Dzięki waszemu zapałowi (zwłaszcza podczas ostatnich trzech godzin xD) udało nam się pokonać pozostałe frakcje! Jesteście naprawdę przewspaniali! :D
Szczególnie chciałabym podziękować drużynie popitalającej w tą i z powrotem z flagami i qubem :D
Waszej piramidy również nie zapomnę do końca życia xD Jak ktoś ma zdjęcia chętnie przygarnę :D

Do zobaczenia na kolejnym B! :3

btw. Ja się na spotkanie nie stawiłam :< nie dlatego że mi się nie chciało, tylko byłam wtedy nieprzytomna. Normalnie nie sypiam na konwentach, ale po całym dniu latania koło czwartej odcięło mi prąd i spałam aż do 11 oxO (zdaje się ze nawet wyłączyłam gdzieś po drodze budzik xD)Obudziłam się z "osz kurrr****, spotkanie!" ale było już za późno ^^;
[8] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Olaz [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.08.2011, 20:15:02, oceny: +8 -0
OlazI niech mi ktoś powie, że konwencja nie jest ważna, to go przez łepetynę zdzielę. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych konwentów, na jakich miałem okazję się pojawić. I muszę powiedzieć, że na prawdę byłem niesamowicie zaskoczony, bo poprzednie imprezy spod znaku B-Team wspominam różnie i nie spodziewałem się takiego skoku formy! Żałuję jedynie, że stan zdrowotny nie umożliwił mi w pełni bawić się ze wszystkimi.
Wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji tej imprezy, a zwłaszcza B-Teamowi i Tobie Der - pięknie dziękuję za całokształt i tym razem z niecierpliwością czekam na kolejne Wasze wybryki! (:
[9] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
palnik [*.189.40.25.azart.pl], 29.08.2011, 20:23:38, oceny: +7 -1
palnikByłem na każdym waszym konwencie, nie żałuję żadnego. Na następnym też będę i jestem pewien, że będę wychodził z budynku z uśmiechem radości czerpanej z przebywania z Wami i łezką żalu, że już po wszystkim pytając "kiedy następny?". ;)
[10] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Halucyn [*.eimperium.pl], 29.08.2011, 20:57:14, oceny: +2 -0
HalucynKonwent był hmm całkiem fajny, ale dziwny (może to przez to że złamałem na nim nos? xD)
Chciałem pochwalić medyków i ludzi którzy mnie odwozili do szpitala i im podziękować za sprawną pomoc ^^
Dzięki za darmowe wejściówki :P na pewno skorzystam
No i dobrze że Runovers wygrali :D sam zdobyłem dla nich trochę punktów...
Jedyne pytanie to... dlaczego nie było opisów atrakcji nigdzie? O___o
[12] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Mixik [193.37.139.*], 29.08.2011, 21:12:22, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
Opisy atrakcji były - z tym że jedynie na drzwiach sal, w których się odbywały.
[13] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Halucyn [*.eimperium.pl], 29.08.2011, 21:15:05, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
HalucynNo to fajnie, że była gdzieś o tym rzucająca się w oczy informacja xD

Tak czy siak to jest chyba jedyny minus ginący w morzu plusów tego konwentu w moim odczuciu.
[14] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
白気-shiroke- [*.net136.okay.pl], 29.08.2011, 21:23:41, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
oraz na parterze przy orgroomie.
[15] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Deru [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.08.2011, 21:33:23, odpowiedź na #14, oceny: +0 -0
Derui tablicach koło portierni za akredytką :)

a tak ogólnie :) to ciągle to było za mało i to prawda, a co do informatorów to bardzo mnie to zastanawia, bo Tych rozpisek w informatrze "to i tak nikt nie czyta". Ja nie czytam już od dawna. Zazwyczaj jeślibym już koniecznie chciał gdzieś odkryć tajemnice jakiejś nieznanej mi atrakcji, to właśnie tak bym zrobił, że chciałbym miejsce w szkole, gdzie mogę znaleźć całą rozpiskę i tam sie dowiedzieć. Ale to ja...
...co ciekawe Przewodniki Po Neo Yamato rozeszły się całe w trymigi, na B-2 i B-XC prawie w ogóle ich nikt nie brał (choc to też inny kaliber konwentu był)

Zastanawia mnie, czy nie lepiej spożytkować "informator" na jakieś ciekawe informacje, potrzebne informacje, konwencje, rysunki, słowo od organizatorów, niż wywalić 24-30 stron na opisy atrakcji. Szczególnie że na konwentach mangowych ich więcej i więcej.
Ja myślę, że dałoby się ludzi przyzwyczaić do opisów atrakcji na tablicach czy sztalugach w publicznych miejscach i byłoby to wygodne, tylko trzeba przeskoczyć przyzwyczajenia i zrobić to dobrze (nie tak jak na B-3, 3 miejsca na konwencie - za mało).
Ale nie jestem jednak pewny tego rozwiązania, just, informator w obecnych czasach wydaje mi się zbędny, zawraca kieszeń, sa lepsze sposoby informowania gdzie co jest, a mapa i rozpiska atrakcji bez opisów wydaje mi się wystarczająca. :)

To tak apropo dywagacji, na temat Informatora. :)
[16] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
白気-shiroke- [*.net136.okay.pl], 29.08.2011, 21:41:27, odpowiedź na #15, oceny: +0 -0
też uważam, że jest zbędny, skoro można wywiesić go w najważniejszych punktach szkoły. moim zdaniem wystarczyłaby broszurka z mapką, telefonami (głownie do medyków, orgów), ogólnymi przepisami, regulaminem.

ja już szykuję strój na b-xmass, więc nie ma mowy, by odbył się w innej niż neojamatańska konwencji. liczę na to : )
[17] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Deru [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.08.2011, 21:46:38, odpowiedź na #16, oceny: +0 -0
Deruhmm.. będą chyba zabawy itp, ale to święta, i nei wiem czy będzie konkurowanie w questach miedzy frakcjami, to dobre pytanie w sumie
[18] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ren_bez_konta [*.home.aster.pl], 29.08.2011, 21:51:41, odpowiedź na #17, oceny: +1 -0
to w końcu święta, chyba nie bardzo nadają się na konkurowanie ze sobą, myślę, że z tym trzeba będzie poczekać do b4 :)
[20] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Moebius [*.77.classcom.pl], 29.08.2011, 21:54:33, odpowiedź na #17, oceny: +1 -0
MoebiusŚwięta to czas pojednania. Moim zdaniem nie powinno być rywalizacji choć przez ten jeden czas w roku.
[19] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Halucyn [*.eimperium.pl], 29.08.2011, 21:52:06, odpowiedź na #15, oceny: +1 -0
HalucynNo to Ci powiem że ja miałem potrzebę odkrycia znaczenia niektórych enigmatycznych nazw atrakcji.

Pomysł bardzo dobry z opisem atrakcji w jakimś miejscu na konwencie, jednak następnym razem napiszcie na mapkach gdzie można to znaleźć :D

I lepiej informujcie helperów, pytałem się czy można gdzieś znaleźć opisy atrakcji. Utrzymywali że w ogóle nie ma.
[21] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Deru [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 29.08.2011, 22:00:24, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
Deruo widzisz, trafna uwaga, Ty wiesz, że to bardzo dobra idea.. dzięki :) będzie tak od B-XC :)
[45] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Abarai [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.08.2011, 07:42:08, odpowiedź na #21, oceny: +0 -0
Rozpiska za sztalugami była bardzo dobrze ukryta :D Ciągle tam przechodzilismy (bo spaliśmy na "-1" ) , a dopiero wychodząc w niedzielę na ociag do domu zauwazy;lem rozpiski .

Może napisac duży napis "SPIS ATRAKCJI?" Myslałem , że to jakieś szkolne informacje.

Dzięki za chyba najlepszy konwent na jakim byłem ! Kupiłem koszulkę , czego w życiu nie zrobilem :D
Konwencja i jeszcze raz konwencja ! Była wszędzie i to było niesamowite !

Więcej wrzucę w mejlu o opiniach. Opłacało sie przyjechać :)
[11] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
newtype [*.153.246.94.ip4.artcom.pl], 29.08.2011, 21:06:03, oceny: +1 -0
newtypeWyrazy uznania dla wszystkich którzy przyczynili się do B-3. Wielkie dzięki za możliwość zostania na dwa dni mieszkańcem Neo Yamato. Brawa dla Runovers, byliście świetni :). Konwencja po prostu kopała tyłek na każdym kroku, zarówno dzięki staraniom organizatorów i uczestników którzy zdecydowali się w niej uczestniczyć. B-3 już się skończył, wspomnienia zostaną na długo, ale już teraz nie mogę doczekać się doczekać dalszego ciągu historii tego surowego świata. Obyśmy się spotkali już niedługo gdzieś na skutych lodem pustkowiach Neo Yamato...
[22] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Meg-Meg [*.adsl.inetia.pl], 29.08.2011, 22:17:32, oceny: +4 -0
Meg-MegPrzede wszystkim chciałam podziękować moim dzielnym Wako! Bez was ten konwent nie byłby taki sam. Swoją niespożytą energią, entuzjazmem i zapałem do wykonywania questów (czasem wręcz przesadzonym, tak, że za wami nie nadążałam xP) zmieniliście tę imprezę w niezapomniane wydarzenie. Szczególnie chciałam podziękować tej grupce osób, które z niezmąconą wiarą podążały ścieżkami Wako i nawet po porażce nie utraciły wiary we frakcję. Cała ekipa Troll Patrol (z KamilLNK na czele), Misza, Rogaty, El... Wszyscy, wszyscy - naprawdę dziękuję! Być może Wako przegrało, ale wiedzcie, że tak naprawdę to my jesteśmy najlepszą frakcją i nikt nam nie podskoczy! Pokonamy ich z naszych podniebnych statków i odzyskamy panowanie nad Neo Yamato. Nasza era jeszcze nie minęła! YARRRRRRGH!!!

- Generał Megan.

Oprócz tego chciałam bardzo serdecznie podziękować Der'owi i jego ekipie za zrobienie jednego z najlepszych konwentów tego roku i za stworzenie bodaj najlepszej, najbardziej klimatycznej konwencji jaka dotąd pojawiła się na polskich konwentach. Gratulacje, spisaliście się na medal!
[25] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
pacyfista [*.adsl.inetia.pl], 29.08.2011, 22:38:26, odpowiedź na #22, oceny: +3 -0
pacyfistaPacz a mogłem się ruszyć po pieczątki! XD

Ale nie mogłem sobie darować kalibracji wyrzutni o 2-4 w sobotę a potem latającego "BE-POWDERA" w niedziele.

Wracając : Konwent miodzio i orzeszki , lecz i tak zwyciężył 10-letni pedo-kwaku xD
[23] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 29.08.2011, 22:24:55, oceny: +0 -0
AvantaRMam nadzieję, że znów będę mógł pomóc :)
[24] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
sikorka [*.dynamic.chello.pl], 29.08.2011, 22:34:48, oceny: +4 -0
sikorkaKochani, w imieniu medyków dziękuję za współpracę ;)

Wszystko o co poprosiłam dostałam z uśmiechem na twarzy. Miło się pracuje u Was ^^ Do następnego
[26] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ren_bez_konta [*.home.aster.pl], 29.08.2011, 22:46:23, odpowiedź na #24, oceny: +0 -0
To my Wam dziękujemy, odwaliłyście kawał dobrej roboty, piszę to w imieniu całej organizacji ale szczególnie moim i Dizi'ego, nie wiem co byśmy bez Was zrobili.
[34] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Black Fox [*.fema.krakow.pl], 29.08.2011, 23:45:49, odpowiedź na #24, oceny: +0 -0
Black FoxNa całe szczęście ja nie potrzebowałem pomocy ale i tak dziękuje wam za chlebek i że mogłem sobie u was chwilke odpocząć :)
[27] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
amelka [78.8.105.*], 29.08.2011, 22:53:51, oceny: +13 -1
amelkaDzięki, Deru. To jest zaszczyt być w B-Teamie.

p.s. MUOHOHOHO! A nie mówiłam Wam, śmierdzący piraci i gejowi erystokracji, że Runoversi skopią Wam tyłki?! :D:D MOUOHOHOHOHO!!! ;D
(bez urazy, taki joke)
[30] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
BENY [*.111.200.204.static.crowley.pl], 29.08.2011, 23:23:56, odpowiedź na #27, oceny: +0 -0
Score!
[59] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Kojot [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 14:58:49, odpowiedź na #27, oceny: +0 -0
KojotYES!
[28] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ryoko Yuki [*.insat.net.pl], 29.08.2011, 23:08:08, oceny: +2 -1
Ryoko YukiDer - nie pinkol mi tutaj, tylko konkrety proszę!

Eeee... znaczy się tego - kiedy przyjmujecie zgłoszenia na pomidorową... znaczy się na helpa na następny konwent B-Teamu? XDDD
[31] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
jeycam [*.dolsatbelchatow.pl], 29.08.2011, 23:24:02, odpowiedź na #28, oceny: +2 -0
Dołączam się do pytania! ;)
A tak poza tym, było genialnie, nawet zważając na to, że nie byłem na żadnej atrakcji. Zdecydowanie więcej takich konwentów!
[35] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Black Fox [*.fema.krakow.pl], 29.08.2011, 23:48:46, odpowiedź na #28, oceny: +1 -0
Black FoxRyuk błagam daj nam troszkę odsapnąć :D

A tak na serio to spokojnie na pewno cię zgłoszenia na helpów nie ominą :D
[41] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ryoko Yuki [*.insat.net.pl], 30.08.2011, 01:46:44, odpowiedź na #35, oceny: +2 -0
Ryoko Yukiodsapnąć???!!!
ODAPNAĆ???!!!
O D S A P N Ą Ć ? ? ? ! ! ! ! ! ! ! !
Jak śmiesz!
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie no.. tak na serio tą godzinę snu od piątku to ja do dzisiaj do 15 odsypiałem a jeszcze chce mi się spać. Pewnie z tydzień odsypiał będę :P
[48] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Saint [*.adsl.inetia.pl], 30.08.2011, 10:11:14, odpowiedź na #28, oceny: +0 -0
SaintRyoko z Tobą jest tak, że pewnie nawet bez zgłoszenia by Cię wzięli xD
[29] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Inalion [213.134.173.*], 29.08.2011, 23:15:42, oceny: +1 -0
Jaki podliz do wszystkich i wszystkiego w niusie : DDD

A tak na poważnie, to jako opiekun Kyuu Roomu pragnę podziękować za 'dopuszczenie nas do głosu', z nadzieją, że nasza praca wyszła na plus w Waszych oczach :) Jeżeli tylko jest taka możliwość, to oferujemy się do pomocy na Bxmass :)
[33] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ludek [*.promax.media.pl], 29.08.2011, 23:42:49, odpowiedź na #29, oceny: +5 -0
LudekJako opiekun przybytku czy możesz mi powiedzieć czemu panel o jesieni 2011 dziejący się u was wypadł tak jak wypadł?

Przedstawienie w 15 minut tylko połowy z wszystkich tytułów na zasadzie przeczytania kieprawego opisu z nieczytelnej powerpointowskiej prezentacji. Sam opis brzmiał mniej więcej w stylu "to anime wyjdzie [wstaw datę] jest adaptacją [tego i owego], autora nie znamy.... tu macie trailer, nic więcej nie wiemy" było dosyć żałosne

Na próby dopytania się publiczności o dany tytuł otrzymywaliśmy lakoniczny komentarz lub "my nic więcej nie wiemy"
Przy okazji odniosłem dziwne wrażenie gdy jeden prowadzący zarzucał drugiemu, że miał coś przygotować.

Zawsze myślałem, że jeśli się na czymś nie zna lub nie można o tym niczego powiedzieć, to nie powinno się robić atrakcji na ten temat....
[43] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Inalion [213.134.173.*], 30.08.2011, 02:49:19, odpowiedź na #33, oceny: +1 -0
Przepraszam Was za ten panel... *facepalm* Nie chcę się usprawiedliwiać, ale byłam chora przez kilka tygodni przed konwentem i po prostu nie miałam siły zebrać materiału od ludzi - liczyłam na to, że każdy stanie na wysokości zadania i tutaj się przeliczyłam. Oczywiście panel był poprowadzony fatalnie, ale tylko ten jeden i taka rzecz się więcej nie powtórzy :)

Drugi prowadzący od początku miał tylko pomagać to prezentować, a nie przygotowywać cokolwiek. Wyszło jak wyszło, mogę ich usprawiedliwić tylko faktem iż nigdy wcześniej nie robili panelu, ba, chłopak w niebieskich włosach był bodajże na swoim drugim konwencie. Jeszcze raz przepraszam.
[67] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Darkfoxik [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 20:43:23, odpowiedź na #33, oceny: +1 -0
Darkfoxikano... wyszło do dupy, ale niestety ja tylko byłem secondem....
mogłeś przyjść na inny panel np. o ASG :) zobaczyłbyś że był inny poziom ;)
[37] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Modrzew [*.promax.media.pl], 30.08.2011, 00:16:41, odpowiedź na #29, oceny: +2 -1
ModrzewAtrakcja, która odbyła się w Kyuu Roomie w sobotę o godzinie 10 była zdecydowanie najgorzej przeprowadzonym panelem, na jakim byłem w tym roku. Mówię to z punktu widzenia konwentowego randoma, ale jeśli tak wyglądały wszystkie punkty programu w Kyuu Roomie...
[44] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Inalion [213.134.173.*], 30.08.2011, 02:51:24, odpowiedź na #37, oceny: +2 -0
Nie, nie wyglądały :) Osoba, która była odpowiedzialna za ten panel nie robiła już żadnej atrakcji w naszej sali, toteż cała reszta miała zupełnie inny poziom, śmiem twierdzić, że bardzo dobry, bo zdarzała się i pełna sala i oklaski :) Pozostaje mi tylko za tą atrakcję przeprosić i obiecać, że coś takiego więcej się nie powtórzy.
[68] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Darkfoxik [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 20:44:21, odpowiedź na #37, oceny: +1 -0
Darkfoxikpamietaj że na podstawie jednego panelu nie możesz oceniać reszty, na które bądź co bądź przszyło sporo osób ;)
[32] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
BENY [*.111.200.204.static.crowley.pl], 29.08.2011, 23:32:43, oceny: +2 -0
Ja ze swojej strony chcę podziękować calej ekipie organizacyjnej. W szczegolnosci Derowi, Kabu i Ame. Daliscie z siebie wszystko. To jeden z ciekawszych konow na jakich bylem. Osobiscie mam przesyt widoku kocich uszu itp. A przy Waszej konwencji gro osob ubralo sie steampunkowo i bylo o wiele ciekawiej. Generalnie maga plus za konwencje, którą było czyc na każdym kroku. Dzięki Wam za wzorową współpracę, zrozumienie i pomoc. Pracowac dla Was to czysta przyjemnosc. Chcę podziękować osobom pomagającym mi w sali USa. Dziekuję też konwentowiczom tak tłumnie odwiedzającym nasza salę.
Dziekuje tez ekipie z Banzai Sushi, a w szczegolnosci Generałowi za aperitif za oczekiwanie na danie glowne :D
Do nastepnego konu B-Team (jesli bedziecie nas wciąż chcieli, hie hie).
[50] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
M-chan [*.adsl.inetia.pl], 30.08.2011, 10:22:47, odpowiedź na #32, oceny: +0 -0
M-chanTo ja się podpinam pod słowa BENEGO bylo super i czekamy na następny ;)
[66] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
amelka [*.ssp.dialog.net.pl], 30.08.2011, 18:50:33, odpowiedź na #32, oceny: +1 -0
amelkadzięki Beny, ale większe podziękowania należą się Derowi, Qubowi, Kabu, Diziemu i Ren i całej reszcie ekipy :)
[36] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
shuichi [*.bater.net.pl], 29.08.2011, 23:59:53, oceny: +0 -0
shuichiDeru powinieneś dostać po głowie :P kuchnia też ma swoją nazwę... przynajmniej ta konwentowa, Herbaciarnia to HIDOI (zapraszamy na stronę na FB) a ciasta i inne to Adamskykiczen ;)
Ja w sumie dziękuję za miło spędzony czas, szkoda że nie miała okazji bardziej doświadczyć konwencji bo mocno trzymała mnie obsługa bufetu (a nawet przywiozłam strój w konwencji hlip).
Miała bym wielką ochotę przybyć na Bxm2 ale zobaczymy jak będzie:)(może na cafecony przynajmniej kiedyś wbiję). Powodzenia i jeszcze raz dzięki.

Amelkę przepraszam że jej nie poznałam xD
[38] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
kuras [*.51.73.53.rev.ndm.krawarkon.pl], 30.08.2011, 00:23:36, oceny: +8 -0
kurasNikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji...
Ani kontroli urzędu skarbowego na b3 XD
[40] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ranmaru [*.net.stream.pl], 30.08.2011, 00:46:40, odpowiedź na #38, oceny: +11 -0
RanmaruMenda, która puściła ten donos powinna dostać dożywotniej wysypki w niewygodnych miejsca i oby jej wszystkie wielbłądy wyzdychały, a żony pokryły krosty i czyraki.

A tak serio to naprawdę świństwo potężnego kalibru. Można się lubić albo i nie. Można sobie różne rzeczy mieć nawzajem za złe, ale nie nasyła się na władz na innych, bo to jest zwyczajnie niskie i podłe donosicielstwo.
Ktoś najwyraźniej zatęsknił za czasami kiedy Dragon Ball był w Uwadze, a artykuł o chińskich pornobajkach dla pięciolatków w Polityce.
[42] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Modrzew [*.promax.media.pl], 30.08.2011, 02:04:00, odpowiedź na #40, oceny: +6 -3
ModrzewA czy ktokolwiek dopuszcza do siebie myśl, że osoba zgłaszająca donos nie ma nic wspólnego z fandomem? Wiem, że odpowiedź "to był ktoś ze stoiska, które nie dostały mandatu" nasuwa się sama, ale przeanalizujmy chociażby taki wariant: syn pracownika US był na ostatnim Animatsuri, i po powrocie do domu pochwalił się ojcu zakupioną na konwencie poduchą z Yui z Kejona. Na pytanie o paragon powiedział, że nie ma, ponieważ stoiska nie miały kas fiskalnych, co tatuś uznał za bulwersujące i postanowił coś z tym zrobić. Spytał się latorośli, na jaki następny konwent jedzie, w odpowiedzi dostał miejsce i czas odbywania się B-3, dalszą część już znacie ;)

I tyle z teorii spiskowych.

I tak jeszcze abstrachując:
>nie nasyła się na władz na innych, bo to jest zwyczajnie niskie i podłe donosicielstwo
Jak będziesz widział przez okno dresa gwałcącego pięśćmi staruszkę, bo nie chciała mu dać na piwo, to nie zadzwonisz na Policję, bo też uznasz, że będzie to zwyczajnie niskie i podłe donosicielstwo?
[47] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
BalooCTW [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 09:41:50, odpowiedź na #42, oceny: +5 -0
Troszkę zbyt szczegółowy był ten donos jak na kogoś postronnego IMHO.

A co do abstrahowania to czepiasz się słówek ;)
[58] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
kairek [*.aster.pl], 30.08.2011, 14:32:30, odpowiedź na #47, oceny: +0 -0
kaireka co takiego szczegółowego było w tym donosie czego nie można było przeczytać na stronie konwentu?

Z tego co się orientuje zarówno czas i miejsce spokojnie można znaleźć w internecie.
[73] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
BalooCTW [*.dynamic.chello.pl], 31.08.2011, 00:07:11, odpowiedź na #58, oceny: +0 -0
O ile wiem to fakt że mają się pojawić z naciskiem na sobotę , w większej licznie bo będzie wielu wystawców. Tak z grubsza.
[52] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Vampircia [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 11:59:13, odpowiedź na #42, oceny: +7 -1
VampirciaJa to widzę bardziej dramatycznie: kiedyś, dawno dawno temu, na odległym konwencie, pewnego konwentowicza rzuciła dziewczyna i do tego jeszcze ktoś mu ukradł zgrzewkę wody. Wtedy zaprzysiągł zemstę i stał się tajemniczym mścicielem, którego celem jest sabotowanie każdego konwentu. Wspaniały materiał na opowiadanie, nie ważne, że w rzeczywistości było pewnie zupełnie inaczej;)
[54] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Froh [*.ssp.dialog.net.pl], 30.08.2011, 12:55:52, odpowiedź na #42, oceny: +1 -3
Urzędnicy państwowi nie pojawiają się z powodu jakiegoś widzimisię. W necie jest dostępna statystyka z informacją ile jest etatów, ile wniosków zgłoszonych i można sobie wykoncypować że roboty mają dosyć. A gdyby to nie starczało to można dopytać jakiegoś znajomego ile nadgodzin już mają wyrobionych w tym roku. Teoria jest taka że raz na 5 lat powinna być skontrolowana każda firma na przylegającym terenie. Zapowiedziana, bo niezapowiedziane zostają podejmowane na określonych warunkach. Tutaj kłania się prawo administracyjne i ustawa o swobodzie działalności gospodarczej.
Btw - przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu , oraz inne przestępstwa są rozgraniczane w prawie polskim jeśli patrzeć na to przez pryzmat zgłaszania tego odpowiednim organom. Jeśli więc chodzi o dresa - masz prawny obowiązek zgłosić. Zajrzyj do Kodeksu Karnego - bo nieznajomość może kosztować chyba z 3 lata.
[56] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Doli [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.08.2011, 14:12:05, odpowiedź na #54, oceny: +1 -0
DoliLol, ale czy on to pisał poważnie? I gdzie napisał, że nie zgłosiłby takiego dresa?
[57] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Modrzew [*.promax.media.pl], 30.08.2011, 14:25:53, odpowiedź na #54, oceny: +1 -0
ModrzewPrzepraszam, jeśli coś teraz pokręcę, ale nie chce mi się grzebać w ustawach i zastanawiać się nad interpretacją każdego przecinka ;)

Teoria jest też taka, że jak US dostaje donos, to ma obowiązek skontrolować. I zazwyczaj kontroluje: Baloo pisał o irytacji kontrolerów, którzy zwykle w weekendy mają wolne. Podobnie jest z Policją - w teorii muszą odpowiedzieć na każde wezwanie, nieważne, jak głupie by nie było. Stąd potem opowieści ludzi, że głośniej tupnęli w podłogę i po chwili pojawili się mundurowi, bo sąsiadka z dołu ich wezwała za zakłócanie ciszy nocnej.
[60] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Kojot [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 15:05:36, odpowiedź na #57, oceny: +1 -0
KojotA policja jest TAKA chętna, jezeli chodzi o wezwania do zakłócania ciszy nocnej >.> Nie zapomnę, jak przeczytałam w którejś gazecie wypowiedź Sz.P. Komendanta, że Lepiej by było, gdyby ludzie grzecznie nosili flaszkę na zgodę do hałasujących sąsiadów, niż wzywali policję. Le WHAT?!
[62] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Froh [78.8.106.*], 30.08.2011, 16:54:28, odpowiedź na #57, oceny: +0 -0
Bo takie jest prawo i obowiązki organów które je strzegą - na zawiadomienie o popełnieniu lub możliwości popełnienia taki organ musi zareagować - inaczej ryzykuje zarzut iż nie wypełnia swoich ustawowych obowiązków.
Natomiast specyfika konwentu wymagała aby panowie kontrolerzy ruszyli się w sobotę do pracy - stratni nie będą - nie martwcie się. Powinni dostać dodatkowy dzień wolny za to. Tyle że wlepienie paru mandatów o minimalnej kwocie to żadne osiągnięcie.
[63] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Krzych Ayanami [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 17:07:22, odpowiedź na #40, oceny: +1 -1
Krzych AyanamiFrustrację rozumiem, zarzuty jednak są dość absurdalne.
Prawo obowiązuje wszystkich w takim samym stopniu, jeżeli ktoś czegoś nie dopatrzył, to jest wyłącznie sam sobie winien.
Działalność w szarej strefie nie jest powodem do dumy.

Po za tym to nie miałoby sensu z zasadniczego powodu. Nie miałby kto na tym skorzystać.
[74] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Froh [*.ssp.dialog.net.pl], 31.08.2011, 18:06:39, odpowiedź na #63, oceny: +6 -1
Jak zwykle słabisz.
Donoszenie do skarbówki nie ma na celu uzyskania korzyści materialnych. Nie dostaje się żadnej nagrody za to zwłaszcza materialnej. W przypadku zaś robienia to "konkurencji handlowej" bardziej działa to jako "wyrównanie szans". Jak kopanie po kostkach innych podczas maratonu.
Nikt tutaj nie obnosi się dumą z tego że działa w szarej strefie. Coś ci się ubzdurało, albo jak niektórzy posłowie pozwalasz sobie puszczać sformułowania pomijając kontrolę umysłu nad językiem.
Owszem - prawo obowiązuje wszystkich ale jest też starsze powiedzenie - kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Mogę się założyć że parę przepisów w życiu złamałeś. I jeśli choć raz ci się nie "upiekło" to Mojżesz jestem. Jeśli zaś nie jesteś sobie wyobrazić jakie dylematy mają teraz osoby które pomimo iż kokosów nie zarabiały ale jednak chciały tworzyć jakąś sferę handlową to po prostu buc jesteś.
[75] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Krzych Ayanami [*.dynamic.chello.pl], 02.09.2011, 21:49:17, odpowiedź na #74, oceny: +2 -1
Krzych AyanamiSytuacja wszystkich sprzedających na konwencie jest taka sama. Wobec wszystkich zgodnie z przepisami są stawiane takie same wymagania. Jeżeli jedni je spełnili a inni nie - to jest to wyłącznie ich sprawa.

Jeżeli ktoś ma teraz mandat do zapłacenia, to jest to wyłącznie konsekwencja wcześniej podjętej decyzji o niedopełnianiu formalności. A skoro tak, to dlaczego miałoby mi żal takiej osoby? O tym jakie będą skutki swoich działań, to się myśli przed wprowadzeniem ich w życie.

Dlatego mówienie o jakimś "kopaniu po kostkach", twierdzenie, że ktoś to zrobił, żeby zaszkodzić innym... To są jakieś żarty. Tego można było uniknąć, mogło do tego nie dojść.
[39] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Quubi [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.08.2011, 00:42:30, oceny: +0 -0
"...Prosimy, aby osoby, które należały do Runoversów, wysłały Nam swoje e-maile na adres b3@b-3ginning.pl z napisem "RUNOVERS" w tytule wiadomości..."

Nie ogarniam...Dopiero wróciłem do domu....
A więc może mi ktoś wyjaśni...Po co mamy wysyłać te e-maile? xD
Wybaczcie...Nie ogarniam jeszcze xD
[49] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Saint [*.adsl.inetia.pl], 30.08.2011, 10:17:50, odpowiedź na #39, oceny: +0 -0
SaintJeśli byłeś w Runoversach i zdobyłeś dla frakcji punkty to wyślij swojego maila na adres b3@b-3ginning.pl z napisem Runovers - zapewne w celu dogrania konwencji b-4. Jeśli nie wiesz jeszcze, to zwycięzca frakcja ma możliwość wyboru wyglądu konwencji B-4. Wysłanie tego maila ma zapewne pomóc w ogarnięciu tegoż. Mam nadzieje, że wytłumaczyłem :)
[46] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Etna [*.adsl.inetia.pl], 30.08.2011, 08:00:05, oceny: +6 -1
EtnaJak dla mnie, to osoba/firma, która doniosła powinna dostać dożywotni zakaz wystawiania stoiska (bo nie wierzę, że to zrobił ktoś ot tak, tylko raczej po to, by wybić konkurencję...). Za głupotę i debilizm trzeba płacić.
[51] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
kozak0127 [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.08.2011, 11:34:05, oceny: +1 -0
Konwent świetny, niestety nie miałem czasu brać udziału w konwencji - trzeba było robić na mainie (lub odpoczywać po robocie XD ). Ale mam nadzieję że następnym razem będzie luźniej i będę mógł zarobić parę punktów dla jakiejś frakcji ;)
[55] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ryoko Yuki [*.insat.net.pl], 30.08.2011, 13:44:09, odpowiedź na #51, oceny: +1 -0
Ryoko YukiEe tam smędzisz XD
Następnym razem będzie trzeba kombinowac jak podkosić prund na maina podpinając się pod siec trakcyjną tramwajów Krakowskiego MPK!
[53] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Toyuru [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 30.08.2011, 12:37:53, oceny: +2 -0
Konwent był cudowny! Powtórzę to co było już wiele razy powiedziane - wielki plus za konwencję, którą było widać na każdym kroku ^^. Świetne bzy frakcji, cudownie udekorowana scena, masa przebranych ludzi, cud miód ^^. A co do frakcji... To wiadomo, że Frakcja Króla Juliana była najlepsza!
[61] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Arwena [*.sm-rozstaje.pl], 30.08.2011, 15:28:25, oceny: +5 -0
ArwenaDziękuje wszystkim za zajebisty konwent!
NAPRAWDĘ, ale to NAPRAWDĘ, opłacało się jechać z Gdańska na B-3. Konwent był cudowny, zajebisty i cud, miód, i orzeszki. Pomijając że szkoła była jak Hogwart XD
[64] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Lirq [*.hypernet.biz.pl], 30.08.2011, 18:03:12, oceny: +1 -0
LirqKonwent wyszedł suuuuuuuuuupa ^^ Dziękuję całej b3 za tak świetną atmosferę, pomysł z frakcjami. Na początku bałem się, że to nie wypali ale ekipa sprawiła się świetnie. Pozdro i życzę, aby next konwenty były tak samo suuuuuuperowe jak b3 ;D
[65] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
behind you [*.ip.netia.com.pl], 30.08.2011, 18:21:46, oceny: +0 -1
behind youBył to pierwszy konwent, na którym ominęłam wszystkie atrakcje, bo żadna mnie nie przyciągnęła. ALE. I tak się nie nudziłam będąc helperem i chętnie to powtórzę przy następnej okazji.
Oczywiście dobra robota z konwencją, jedną z moich ulubionych.
[69] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Psiaq [*.dynamic.chello.pl], 30.08.2011, 20:49:45, oceny: +6 -2
PsiaqChciałbym podziękować w szczególności wszystkim moim helperom, bo szczerze, dawno nie miałem tak zgranej i ogarniętej ekipy :). Jesteście zajebiści, i czekam na wasze zgłoszenia na bxc :-)

Dziękuje też reszcie organizacji ofc. ale o tym wiecie.

Dziękuje ochronie, z którą jak zwykle można czuć się bezpiecznie, do zobaczenia.

No i woogóle lizanie dupy, dzięki wszystkim :P.
P.S. Jestem dumny, że tak naprawdę nikt nie zrobił strasznego burdelu, no i że uczestnicy oddawali do orgroomu zagubione rzeczy typu telefony.

No i co jeszcze powiem, na następny taki b-3 obiecuje wąż strażacki podpięty pod hydrant, i darmową zimną wodę... Pogoda była typowo neoyamatańska, czułem się jakbym rzeczywiście łaził dniami po pustyni :P
[70] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
shidoku [*.trynek.gliwice.pl], 30.08.2011, 20:53:26, odpowiedź na #69, oceny: +2 -1
shidokuo masz racje zimna woda by sie przydala jestem ZA !!

btw. fajny nr komentarza x D
[71] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Inalion [213.134.173.*], 30.08.2011, 21:02:30, odpowiedź na #69, oceny: +1 -0
Trzymam za słowo, że będzie wąż :)
[72] Re: B-3ginning: Podsumowanie, co dalej, zwycięzcy i konwencja B-XmassCon2
Ryoko Yuki [*.insat.net.pl], 30.08.2011, 23:59:26, odpowiedź na #71, oceny: +1 -0
Ryoko YukiWąż był. Tylko podłączenia do hydrantu z którego można by skorzystać ni chu***chu***
Powered by WashuOS