header imageheader imageheader image

Ecchicon X-Mas Party

karniak

ecchicon_3_plakat.jpg

Trzecia edycja warszawskiego konwentu Ecchicon otrzymała przydomek X-mas Party i była utrzymana w klimatach okołoświąteczno-mikołajkowych. Oczywiście, jako że nadal był to Ecchicon, nie zabrakło również elementów lekko erotycznych. Uczestnicy imprezy byli więc non stop, ehem, exposed na hukających „ho ho ho” Mikołajów, półnagie panie Mikołajowe, a także różnego rodzaju mniej lub bardziej świąteczne oraz mniej lub bardziej ubrane inne stworzenia.

IMG_3700
Kotki turlały się po podłogach
IMG_3292
Kolejka przed wejściem

Wbrew przeszło dwuletniej już tradycji, tegoroczny Ecchicon udało się zorganizować bez standardowych wpadek miejscowo-czasowych. Impreza nie była ani razu przekładana ani przesiedlana — odbyła się zgodnie z planem w dniach 8-9 grudnia 2007, w szkole nr 190 przy ul. Zwierzynieckiej w Warszawie. Miejscówka była o niebo lepsza od domu kultury, w którym odbywał się pierwszy Ecchicon. Była to również miła odmiana od DK Świt, który wszyscy znamy już na pamięć. Szkoła była idealnym miejscem na konwent: duża, z akuratną salą gimnastyczną i wystarczającą ilością sal. Miała jednak jedną wadę — była brudna. Fakt, może to pasuje do klimatu konwentu ;-), ale aż strach było się czegokolwiek dotknąć. Wszystkie powierzchnie były zakurzone, po podłogach turlały się koty, które nijak się miały do ślicznych kocich dziewczynek brykających po korytarzach. Ale zakurzony czy też nie — budynek bez większych problemów pomieścił ponad 1000 osób, które zjawiły się na konwencie. Jest to rekord wśród warszawskich eventów tego typu; również na tle Polski Ecchi plasuje się w pierwszej piątce.

Niestety, dla mnie Ecchicon rozpoczął się wpadką. Przy wejściu do szkoły zastałam ogromną kolejkę, w środku jeszcze gorszy tłum (przyprawiony zapachem człowieka

Nie znaleziono pliku "16187468"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
, identyfikatory były towarem deficytowym, a na dodatek okazało się, że otrzymałam nieaktualny plan atrakcji. Przyczyną wszystkich tych niedogodności była rekordowa frekwencja, więc chyba można to wybaczyć organizatorom, którzy w tej trudnej sytuacji nie stracili głowy, starali się minimalizować dyskomfort uczestników — natychmiast dodrukowali identyfikatory i poprawiony plan konwentu. Plan, który prezentował się całkiem zachęcająco. Na pierwszy rzut oka nie było widać żadnych dziur w programie, nawet na godziny późnonocne i wczesnoranne były zaplanowane jakieś rozrywki. Jakby się uprzeć można też to uznać za wadę — wielu uczestników miało problem z wyborem atrakcji oraz ze znalezieniem czasu na sen. Skutecznym środkiem rozbudzającym były bowiem dwie sale konkursowe, dwie panelówski, UltraStar room, DDR room, sala GO, świetlica, konsolówka, main i second main. Ponadto kilka atrakcji odbyło się na świeżym powietrzu.

DSCN0142
Niemti jako Cloud z FF7
IMG_3470
Przenoszenie Odyna z punktu A do punktu B
IMG_3312
Twoja stara klaszcze u Rubika

Oczywiście gdybym chciała zwiedzić wszystkie panele i konkursy musiałabym się rozczworzyć

Nie znaleziono pliku "16192417"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
. Opiszę więc jedynie niektóre atrakcje. Na pierwszy ogień pójdzie cosplay, który jak zwykle przyciągnął dużą liczbę widzów. Również uczestnicy dopisali, zarówno jeśli chodzi o ich liczbę, jak i o jakość prezentowanych strojów. Nie zabrakło również ciekawych scenek. Zwycięski skecz „Nikt nie spodziewa się łódzkiego pogotowia” był naprawdę imponujący. Nagrodę za najlepszy strój zgarnęła doświadczona cosplayerka Niemti, przebrana za Clouda z FF7. Tegoroczny Ecchicon jest kolejnym już polskim konwentem, na którym większość strojów jest na wysokim poziomie. Widać, że nadeszły czasy, kiedy uczestnikom zaczyna się chcieć, starają się i przygotowują występy odpowiednio wcześniej. W końcu można oglądać konwentowe cosplaye bez zażenowania. Nareszcie czasy papieru toaletowego i taśmy odchodzą w niepamięć. Kolejną wartą wspomnienia atrakcja był konkurs #NERVowy wzorowany na spotykanym na konwentach fantastycznych tzw. konkursie porytym. Zabawa miała na celu sprawdzenie uczestników pod kątem stopnia przyswojenia podstawowych umiejętności członków kanału #nerv. Sprawdzano m.in. takie skille jak brudzenie skarpet, namawianie dziewczyn do obnażania się, przenoszenie Odyna z punktu A do punktu B czy wulkanizacja śpiworów. Rzeczywiście — niezbędne minimum ;-). Ciekawą atrakcją był również Cat fight. Konkurs był oparty na prostym pomyśle — macie kocie łapki, uszka, ogonki i pacajcie się póki nie strącicie uszu przeciwnika. Nie brzmi super, a jednak radocha była na całą salę gimnastyczną. Innym szalonym konkursem był, sprawdzony już na poprzednich edycjach, bieg w kaftanie. Zazwyczaj atrakcja ta cieszyła się sporą popularnością, jednak na tej edycji zawiodła zarówno publiczność jak i uczestnicy. Głównym winowajcą była pogoda — było po prostu za zimno na wyjście na dwór. Chociaż może człowiekowi w kaftanie już wszystko jedno ;-). Umiarkowany sukces odniosło również karaoke. Konkurs nie wzbudził większego zainteresowania, głównie ze względu na zbyt wczesną porę (13!). Pierwsze miejsce wyśpiewała sobie Black Geisha. Jednak największy entuzjazm na sali wzbudził klaszczący chór Twoich Starych prowadzony przez jedynego i niepowtarzalnego pana Piotra Rubika. Oprócz wymienionych przeze mnie atrakcji przez większość czasu odbywały się panele, dyskusje, konkursy. Pozytywne recenzje zebrały takie punkty programu jak Tancerze ognia oraz konkurs dubbingowania hentai. Z kolei skrytykowano m.in. wpieprzanie ramenu (za brak popity i smród na sali). W każdej chwili można było również pójść pośpiewać na UltraStarze lub poskakać na DDRze (jeśli ten ostatni akurat nie nawalał). Oczywiście nie wszystkie przygotowane przez organizatorów atrakcje się odbyły. Uczestnicy nie doczekali się m.in. Battle Karaoke, a szkoda, bo pomysł był nowatorski i ciekawy.

IMG_3405
In’You i ecchi kurisumasu pomponiaste tancerki

Ecchicon posiadał również część koncertową. Rozpoczęła ją Dream Hunter, która podczas swojego debiutanckiego występu uraczyła publiczność kilkoma świetnie wykonanymi nastrojowymi balladami. Następnie na scenę wkroczyły In’You. Zespół zaśpiewał kilka spokojniejszych kawałków w towarzystwie swojego nadwornego gitarzysty Takueia. Następnie artystki przeszły do żywszych piosenek. W repertuarze oprócz takich pewniaków jak „Ike ike”, znalazły się utwory świąteczne oraz japońska wersja „YMCA”. Całości dopełniały ecchi kurisumasu pomponiaste tancerki oraz duet para para. In’You, mimo spartańskich warunków technicznych (fatalnego nagłośnienia — głośnik mono WTF?), dały publiczności niepowtarzalną okazję do pozbycia się nadmiaru energii oraz radosną zabawę przy japońskiej muzyce.

IMG_3637
Piękniejsze ⅔ tria, które wygrało ecchi cosplay

Niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu był ecchi cosplay, który odbył się w późnych godzinach nocnych. Mając zapewne jeszcze w głowach wspomnienia z ecchi cosplayów na poprzednich edycjach konwentu, ludzie tłumnie zgromadzili się na mainie i kręcili się niespokojnie w oczekiwaniu na nowe ecchi wrażenia. W tym roku jednak widzowie nie uświadczyli takich ilości golizny i „scen” jak na poprzednich Ecchiconach. Tym razem organizatorzy zastosowali nową formę zabawy — (nazwę to wdzięcznie cosplayem moderowanym). Zgaduję, że miało to zapobiec bezwiednemu dryfowaniu uczestników w stronę czynów, których się będą potem wstydzić ;-). Na tej edycji konwentu ecchi cosplay składał się z dwóch rund. Pierwsza polegała na przedstawianiu scenek na wylosowany temat (np. kategoria wypadek, miś, krzesło, upskirt), druga na tzw fristajlu, czyli improwizacji. Pierwsza nagroda w konkursie przypadła dwóm lolitom i ich panu. Całość wyglądała i brzmiała zachęcająco, choć nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia. Ecchi cosplay był ecchi, ale scenki były niestety mało pomysłowe i, nomen omen, względnie dowcipne. Nie dopisali także uczestnicy. Zgłosiło ich się zbyt mało, przez co zamiast planowanych 90 minut ecchi cosplay trwał tylko 30. Mimo to można bez wahania powiedzieć, że zarówno publiczność, jak i sami występujący doskonale się bawili. Narastająca ecchi atmosfera wyraźnie się odznaczała, była łatwo wyczuwalna, widoczna na pierwszy rzut oka, wręcz namacalna. Niektórzy wprost nie mogli ukryć radości z brania udziału w tak ekscytującym show :-).

Oprócz opisu głównych atrakcji warto poruszyć też inne kwestie. Po pierwsze warunki socjalno-sanitarne — prysznice już są w standardzie jeśli chodzi o organizację konwentów

Nie znaleziono pliku "16192417"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
. Kibelki wporzo, ale bez fajerwerków. Poza korzystaniem z kibelków uczestnicy konwentu mogli również skorzystać z bufetu konwentowego (lol). Nie prezentował się on pięknie, tylko trochę lepiej niż kibelki ;-), asortymentem również nie porażał, ale jeśli ktoś miał ochotę na herbatę, ciastko lub zupkę chińską to mógł się zaopatrzyć w to właśnie w bufecie konwentowym
Nie znaleziono pliku "3788830"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
. Po drugie wystawcy — w tym roku zdecydowanie było w czym wybierać. Na konwencie zjawili się zarówno reprezentanci dużych wydawnictw, jak również amatorscy sprzedawcy gadżetów. U wystawców można było zaobserwować postęp techniczny np. wydawnictwo Studio JG zainwestowało w nowoczesną supermarkietową maszynę do robienia „piiip”. Bardzo pro, bardzo impressive, szacun! Nom, nom, tylko patrzeć a na konwentach będziemy przechodzić przez bramki ;-). Poza tym wśród wystawców znaleźli się dwaj anglojęzyczni
Nie znaleziono pliku "13176413"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
Japończycy sprzedający gadżety, płyty, pluszaki rodem z KKW. Tegom jeszcze nie widziała
Nie znaleziono pliku "16166320"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
... Oprócz tego na Ecchi spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka — sprawdzanie dowodów przed nocą hentai. W sumie logiczne, a jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś to robił wcześniej. Orgowie wykazali się tu dużą odpowiedzialnością i przezornością, co pozwoliło im uniknąć kłopotliwej sytuacji — duży plus!

Jeśli chodzi o konwencję to w tym roku Ecchicon wypadł świetnie. Odbyło się kilka świątecznych atrakcji (m.in. ubieranie choinki), po korytarzach kręcili się mikołajowo przebrani ludzie, a klimat koncertu In’You był dodatkową wisienką do x-masowego ecchi tortu. Atrakcje w klimatach lekko erotycznych też nie zawiodły, łowcy upskirtów jak zwykle liczni i namolni. Standardowe punkty programu również w większości się udały. Oczywiście nie wszystko się odbyło zgodnie z planem, ale nie zepsuło mi to mojej opinii o tegorocznym Ecchi — bawiłam się świetnie. Wprawdzie słychać było głosy narzekań na każących spierdalać orgów i dających dupy helperów, ale nic z tego nie dotknęło mnie osobiście

Nie znaleziono pliku "1450576"
Jeśli widzisz ten napis to znaczy, że ktoś z redakcji anime.com.pl dał ciała i nie sprawdził poprawności artykułu. Najlepiej zgłoś to na adres webmaster@anime.com.pl.
więc nadal daję konwentowi 5.

Prawdopodobnie była to ostatnia edycja Ecchiconu. Organizatorzy chcą, aby Ecchicony zostały zapamiętane jak najlepiej i nie ma co się temu dziwić. Jednak gdybym to ja była głównym orgiem Ecchi (lol), zaryzykowałabym jeszcze jedną edycję. Lekka erotyka to bardzo wdzięczny temat (i można się super przebrać ;3), który jeszcze nie został do końca wyczerpany. Mieliśmy już zwykłe Ecchi, walentynkowe Ecchi, x-masowe Ecchi. Może teraz pora na Ecchi szkołę? Ecchi szpital albo Ecchi komisariat? Klasztor? Albo Ecchi więzienie dla kobiet... Mam nadzieję, że wysoka frekwencja i pozytywne komentarze po imprezie zachęcą organizatorów do zrobienia jeszcze jednej edycji Ecchiconu.

Post scriptum

Trzeci Ecchicon miał smutny epilog dla organizatorów. Uczestnicy pozostawili szkołę nie tylko wyjątkowo brudną, ale też w znaczący sposób uszczuplili jej dobytek. Lista zniszczonych lub ukradzionych rzeczy zajęła 8 stron A4. Ofiarą konwentowiczów padły krzesła, ławki, nożyczki, kalkulatory, a nawet 100 magnesów do tablicy. Z tego tytułu organizatorzy musieli dopłacić szkole drugie tyle, co za wynajem budynku. To chyba niechlubny rekord Polski. Krajobrazu po bitwie dopełniły klozety zapchane prezerwatywami i podpaskami, rysunki yaoi zbunkrowane w klasach i tym podobne smaczki. W tej sytuacji dyrekcja szkoły nie prędko zgodzi się na koleją mangową imprezę, co oznacza, że planowane na sierpień przyszłego roku Animatsuri prawdopodobnie będzie musiało się odbyć w innym budynku. Choć nie zdziwiłabym się, gdyby po czymś takim ekipie Ecchiconu w ogóle odechciało się robienia konwentów.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Ecchicon.

Ocena

12345678910
Wystawiać oceny mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
7,45/10 (11 głosów)

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 297 dodaj

[1] Re: Ecchicon X-Mas Party
Yanek [*.acn.waw.pl], 11.12.2007, 01:38:49, oceny: +0 -0
Yanek"That's the machine that goes 'ping'"
[7] Re: Ecchicon X-Mas Party
hyoger [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 07:16:17, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
Teraz jeszcze naucz sie ze znudzona mina mowic towarom "dzien dobry" i na koniec zakupu proponowac wafelki z promocji. ;)
[261] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 01:15:55, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
AnonymousCo do zapachu i ogolnej higieny: mowilem organizatorom (roznym) zeby przyniesli mydla i poroznosili po wc, nic nie dalo.

Dobrze, ze chociaz TP byl.
[2] Re: Ecchicon X-Mas Party
GREY [*.ondraszek.ds.polsl.pl], 11.12.2007, 01:46:52, oceny: +0 -0
GREYEcchi sleeproom!
[3] Re: Ecchicon X-Mas Party
NEOZ [*.internetdsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 01:50:29, oceny: +0 -0
NEOZOmg mogło być przecież WAKACYJNE ECCHI xDD i zniżka na przebranie się w strój kąpielowy(chodzi o dziewczyny oczywiście xP ) xDDD Yeahhh
[4] Re: Ecchicon X-Mas Party
Oami [*.gdynia.mm.pl], 11.12.2007, 06:37:18, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
OamiJako że to najprawdopodobniej ostatnia edycja Ecchi, spodziewałam się zakończenia z wielką bombą, jakimś akcentem, aby wszyscy zapamiętali, nie uważam jednak, że tak się stało. Atrakcji było dużo, to racja, ale możnaby nawet powiedzieć, że ZA dużo. Wręcz naciapanie xP Cuż... nie to, że zabawa była zła, ale zdecydowanie mogła być jeszcze lepsza ^^'
[99] Re: Ecchicon X-Mas Party
NEOZ [*.internetdsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 16:32:07, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
NEOZNom z Tym naćpaniem konkursów to fakt..było ich za dużo :/ z niektórych musiałem zrezygnować żeby iść na inny.. a jak bym mógł to bym poszedł na oba..jak to było miejsce z "Hentajowym Dubbingiem" i "Fanservice'em" :/
[5] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 11.12.2007, 06:44:35, oceny: +0 -0
Kuusooo >,< Powoli zaczynam żałować, że mnie nie było T^T No, ale mówi się trudno :3
[6] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [195.94.208.*], 11.12.2007, 07:01:20, oceny: +0 -0
Ja bym chcial, gdyby była następna edycja aby była bardziej pikatna, bo nie okłamujmy się mimo iż ta była przez zaje**** to ecchi cosplay był totalnym sofcorem :(:( porównując zeszłoroczny i dalej było o wiele wiecej ecchi :)
[14] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 09:43:28, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
Evil Yukiwyobraz sobie, ze na teren konwentu przyszla zapobiegawczo policja. jakby zobaczyli jakies ekscesy, procz hentaia, ktorego ujrzeli, nie byloby zbyt wesolo, prawda?
[24] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [195.94.208.*], 11.12.2007, 12:11:48, odpowiedź na #14, oceny: +0 -0
So what? po godzinie 22.00 na konwencie powinny znajdować się osoby pełnoletnie i osoby które ukończyły 15 lat :) Karalne ekscesy sa z osobami ponizej 15 roku zycia :P (kiedys musiałem sie o tym przekonac :P) I raczej tam nikt nikogo do niczego nie przymuszał, jeśli miało to miejsce :P
[19] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 11.12.2007, 11:23:39, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
SerafinaCo rozumiesz pod pojęciem softcor? Co ma zrobić jeszcze laska na scenie, by było pikantniej? Bo szczerze mówiąc, ja z niesmakiem oglądałam niektóre scenki, a jestem z natury bardzo otwarta na takie obrazki XD Ale to tylko moje skromne zdanie ;)
[23] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [195.94.208.*], 11.12.2007, 12:08:34, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
wejdz na youtube i znajdz sobie filmy z poprzedniego ecchiconu, mnie pod koniec sam ecchi już nudził :/, jakoś całujące sie panny mnie już nie jarają :P a tego było zbyt dużo:( już wole czyste zbereżno-fetyszowo-zboczone hetero :)
[27] Re: Ecchicon X-Mas Party
Maya [*.warszawa.dialog.net.pl], 11.12.2007, 14:16:25, odpowiedź na #23, oceny: +0 -0
MayaPopieram Serafinę, dla mnie też momentami niesmacznie było. Dla Ciebie pikantnie by było jakby się bzykali na scenie???
Sorry ale ktoś tu myli pojęcie ecchi z hentai chyba, czy też erotykę z porno (polecam Wikipedię na początek). Ale może dla niewyżytych to jest konieczne bo w domu nie mają...
[31] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 11.12.2007, 14:56:01, odpowiedź na #27, oceny: +0 -0
SerafinaDokładnie miałam te same odczucia po cosplayu - że chyba powinno się było zmienić nazwę na hentai cosplay ^^" no ale, Songowi chyba chodziło o porównanie z poprzednim Ecchi, a ja przyznaję, że nie byłam i nie widziałam scenek, więc porównywać nie będę :) chodziło mi tylko o samą ocenę tegorocznego ecchi cosplayu i tego co widziałam na własne oczy.
[78] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 00:32:28, odpowiedź na #23, oceny: +0 -0
DreaM HunteRZgodzę się z jednym - całujące panienki robią się powoli obleśne ^^;
[87] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 11:59:33, odpowiedź na #78, oceny: +0 -0
SerafinaObleśne to nie są, pod warunkiem, że nie robią tego na scenie pod publiczkę :/
[61] Re: Ecchicon X-Mas Party
eren chan [*.aster.pl], 11.12.2007, 22:37:12, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
eren chanPowiem tak, dla mnie na ecchi cosplayu poza paroma momentami było nudno. Dziwi mnie jeszcze co mogło was odrażać, ok z walentynkowym sie zgodzę, choć niechętnie, ale ten nie.
A w sprawie zamiany ecchi na hentai to chyba wy nie pamiętacie znaczenia tych pojęć.
[80] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [*.internetdsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 03:45:10, odpowiedź na #61, oceny: +0 -0
Ja bym wolał zeby wiecej było, hetero niz yuri, juz chyba nawet yaoi mi sie wydaje smaczniejsze niz yuri, tak mnie to juz obrzydza, to takie komercjalne sie teraz stało wszystkie panny naprawo i na lewo sie miziają, no ileż można przecież prawie co druga fota w galerii to całujace sie panny ludzie to widać gołym okiem. To jest moja zdanie trzeba to niwelować juz w zarodku, niech zapanuje równowaga zeby i tego i tego było tyle samo... Przyznaje kiedys całujące sie panny to był wyczes na maksa, a teraz jak to sie robi bez skrupułów na każdym kroku to naprawde żenujące :(. Ku chwale wątpie żeby yaoi przejeło pałeczke w tym momencie ;d Jedyna nadzieja, że dziewczyny sie nawróca na dobra strone mocy (hetero). Bo zgrozo, nie mówie, żeby tego zakazać, ale zmiejszyć do stopnia przyswajalności, aby zachować optymalność. A niech mnie świat nienawidzi, ale ja mam dość:( to było fajne gdy byłem mały
[109] Re: Ecchicon X-Mas Party
GREY [*.ondraszek.ds.polsl.pl], 12.12.2007, 21:51:20, odpowiedź na #80, oceny: +0 -0
GREYHomofob! ^o^
[113] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 01:38:49, odpowiedź na #109, oceny: +0 -0
no i co :P
[121] Re: Ecchicon X-Mas Party
GREY [*.ondraszek.ds.polsl.pl], 13.12.2007, 10:56:42, odpowiedź na #113, oceny: +0 -0
GREYDopadnie Cie aryjska zemsta! ^o^
[143] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [195.94.208.*], 14.12.2007, 01:56:15, odpowiedź na #121, oceny: +0 -0
A to sorry :P, to niech bedzie WIECEJ YURI ?!!:)
[170] Re: Ecchicon X-Mas Party
Haineko [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 16:44:55, odpowiedź na #80, oceny: +0 -0
O ile znam życie wiele dziewczyn robi to na pokaz, albo leci na dwa fronty i tyle :P Poza tym granica między tym gdzie to jeszcze przyjaźń a gdzie już yuri to w przypadku dziewczyn mniej wyraźna niż w przypadku facetów jest ;)
Widzę że mamy ochotnika na następny ecchi cosplay, jeżeli na jakimś konwencie się coś podobnego odbędzie.. Rozumiem że kolegów przyprowadzisz? ;)
[174] Re: Ecchicon X-Mas Party
Song [*.internetdsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 18:06:24, odpowiedź na #170, oceny: +0 -0
hehe pewnie z Elem zrobimy pokaz yaoi :P:P chociaż, ja tam wole z kolezanką :)
[200] Re: Ecchicon X-Mas Party
Haineko [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 23:40:55, odpowiedź na #174, oceny: +0 -0
Trzymam za słowo i zaklepuję sobie miejsce w 1 rzędzie :P
Koleżanek na conach dostatek... ;)
[8] Re: Ecchicon X-Mas Party
Selka [*.lodz.dialog.net.pl], 11.12.2007, 07:36:22, oceny: +0 -0
SelkaBardzo sympatyczna recka ^^
uczciwie i w miły sposób opisująca ecchi-con w całej swej krasie oraz ze wszystkimi błędami.
Łodź Sparta Squad dziekuje zaś za pochwały :*
[9] Re: Ecchicon X-Mas Party
Chaos [*.acn.waw.pl], 11.12.2007, 07:47:35, oceny: +0 -0
ChaosW imieniu ekipy Ecchiconu chciałbym serdecznie podziękować naszym towarzyszom z Wrocławia, tzn. ekipie Niuconu, za wszelką pomoc której udzielili. (Serio, przyszli, bez ostrzeżenia powiedzieli "Chcemy pomóc". Czyste złoto, co ja mówię, platyna.}
Osobiście jestem z tego konu mega niezadowolony, ale cieszę się, że się podobało.
[10] Re: Ecchicon X-Mas Party
linasakura [*.bazapartner.pl], 11.12.2007, 07:51:41, oceny: +0 -0
linasakura"Nagrodę za najlepszy strój zgarnęła doświadczona cosplayerka Niemti, przebrana za Clouda z FF7." - zgarneła bo zasłużyła, ale doświadczona to ona nie jest na pewno :P
[13] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 09:04:44, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
karniakNie wiem co masz na myśli, ale ja miałam to, że to nie był jej pierwszy cosplay XD.
[15] Re: Ecchicon X-Mas Party
linasakura [*.bazapartner.pl], 11.12.2007, 09:56:18, odpowiedź na #13, oceny: +0 -0
linasakuraW mojej opini doświadczona to ona będzie jak zrobi jeszcze z trzy naprawdę dobre stroje (na takim poziomie jak ten Cloud'a), a jako, że to moja przyjaciółka, to wiem jak dotąd to wyglądało :P
[33] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.noname.net.icm.edu.pl], 11.12.2007, 15:21:16, odpowiedź na #15, oceny: +0 -0
karniakYhm.
[51] Re: Ecchicon X-Mas Party
Niemti [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 20:19:33, odpowiedź na #15, oceny: +0 -0
Niemtiej..dzięki XD'''' pogrążaj mnie bardziej
[59] Re: Ecchicon X-Mas Party
linasakura [*.bazapartner.pl], 11.12.2007, 22:07:02, odpowiedź na #51, oceny: +0 -0
linasakurawybiłaś się Cloudziaku :*
[11] Re: Ecchicon X-Mas Party
Cwistak [*.toya.net.pl], 11.12.2007, 08:21:59, oceny: +0 -0
Cwistaknajs, najs - aj lajk. tak jak poprzednicy, uwazam ze recka w 100% oddaje realia konwentu :) coz, pozostaje nam miec tylko nadzieje, ze orgowie rownie dobrze spisza się na Animatsuri ^_____^
[12] Re: Ecchicon X-Mas Party
AceMan [*.chello.pl], 11.12.2007, 08:41:14, oceny: +0 -0
AceMan>> głośnik mono WTF?
 
Z tego co się dowiedziałem, stereo poszło się kochać zaraz po rozpoczęciu imprezy, więc już raczej nie było na to rady.
 
>> Niektórzy wprost nie mogli ukryć radości z brania udziału w tak ekscytującym show :-)
 
Oj tak, niektórych oznak radości (czy też... ekscytacji) nie udało się niektórym ukryć... hihi... pozdrawiam :D
[16] Re: Ecchicon X-Mas Party
Maya [*.warszawa.dialog.net.pl], 11.12.2007, 11:03:15, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
MayaA poszło dlatego, że jakaś ofiara nie umiała go podłączyć - podłączyła źle i spaliła wejście. Sorry rozumiem wypadki ale jak ktoś się nie zna to nie powinien się sprzętu dotykać... bo własnie przez to nie było battle karaoke.
[17] Re: Ecchicon X-Mas Party
VEGON [*.merinet.pl], 11.12.2007, 11:15:48, odpowiedź na #16, oceny: +0 -0
sprzęt podłączony był przez wykwalifikowany personel szkoły XD
[26] Re: Ecchicon X-Mas Party
Maya [*.warszawa.dialog.net.pl], 11.12.2007, 14:08:52, odpowiedź na #17, oceny: +0 -0
MayaOh rly ;D
[29] Re: Ecchicon X-Mas Party
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 14:41:26, odpowiedź na #26, oceny: +0 -0
Guileya rly;P
[30] Re: Ecchicon X-Mas Party
VEGON [*.merinet.pl], 11.12.2007, 14:44:46, odpowiedź na #29, oceny: +0 -0
dokładnie to było tak fajnie połączone ze jeden kabel zarówno wysyłał jak i dostawał sygnał.. więc ciesze się że cały wzmacniacz się nie zjarał
[252] Re: Ecchicon X-Mas Party
BENY [*.katowice.sdi.tpnet.pl], 21.12.2007, 11:33:35, odpowiedź na #30, oceny: +0 -0
dobrze ze choc 1 dzialal i karaoke moglo sie odbyc :)
[18] Re: Ecchicon X-Mas Party
nighty [82.160.76.*], 11.12.2007, 11:23:30, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
nightyoj ejsik nie mow, ze nie sprawilo ci to radochy :D :D
cwistak tez by sie cieszyl gdyby nie to, ze jest lesba XD
[160] Re: Ecchicon X-Mas Party
Cwistak [*.toya.net.pl], 14.12.2007, 14:30:38, odpowiedź na #18, oceny: +0 -0
CwistakNo pewnie masz i racje.
A ejsik mial fun jak ta lara, jak ta croft ;D
[210] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 17.12.2007, 11:35:56, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
dark-neo>> Niektórzy wprost nie mogli ukryć radości z brania udziału w tak ekscytującym show :-)
Oj tak, niektórych oznak radości (czy też... ekscytacji) nie udało się niektórym ukryć... hihi... pozdrawiam :D
eee? co masz na mysli ?
[20] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 11.12.2007, 11:25:16, oceny: +0 -0
SerafinaFajnie napisana recka :) i jak szybko :D
[21] Re: Ecchicon X-Mas Party
Benten [*.internetdsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 11:47:57, oceny: +0 -0
BentenUS Room nie był zły. Komp został przetestowany (a ma już 2 latka), bo chodził na okrągło przez 2,5 dnia (no może troche przesadzam). Ludzie dobrz się bawili (czasami chórki były głosniejsze niż solisci). W każdym razie takie jest moje odczucie jako wodzireja. Openingi z Gumisiów, Pokemonów, Death Note i FMA były najczęściej śpiewane. Mimo ponad 2000 utworów nie zawsze były dostępne wymarzone kawałki. Tych, którzy nie zaśpiewali swoich ulubionych utworów, zapraszamy na Magni pod koniec marca. Na zakończnie okrzyk AvantaRa: "WARSZAWA 2007 BAWIMY SIĘ !!!".
Ps. Nigdy więcej qrczaczków
[22] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 11.12.2007, 11:51:07, oceny: +0 -0
"Trzecia edycja warszawskiego konwentu Ecchicon otrzymała przydomek X-mas Party..."
>>> "Przydomek"? Już odechciało mi się czytać.
[34] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.noname.net.icm.edu.pl], 11.12.2007, 15:23:11, odpowiedź na #22, oceny: +0 -0
karniakNie szkodzi.
[49] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 11.12.2007, 19:45:51, odpowiedź na #34, oceny: +0 -0
Mnie nie.
[71] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 23:51:25, odpowiedź na #49, oceny: +0 -0
karniakMnie tym bardziej.
[118] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 13.12.2007, 08:25:18, odpowiedź na #71, oceny: +0 -0
ya sure?
[127] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 12:49:44, odpowiedź na #118, oceny: +0 -0
karniakNie. Tylko tak napisałam.
[25] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.noname.net.icm.edu.pl], 11.12.2007, 14:00:53, oceny: +0 -0
-Zombik-Lol, Karniak ;)
No to po kolei - dzięki za recenzję, cieszę się, że się podobało ;)
Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy pomagali i którzy nie stwarzali niepotrzebnych problemów.
Dziękuję Maru, Aldarowi, Msakajiemu i mnóstwie innych osób za ciężką pracę na konwencie.
Przepraszam Edka, Seina i wszystkie inne osoby, z którymi nie miałem nawet czasu się przywitać.
Pozdrawiam uczestników kalamburów, panelu o podrywaniu i jedynego uczestnika wiedzówki o I''s ;)
I zapraszam na Animatsuri :]
[211] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 17.12.2007, 11:38:35, odpowiedź na #25, oceny: +0 -0
dark-neoPozdrawiam uczestników kalamburów, panelu o podrywaniu i jedynego uczestnika wiedzówki o I''s ;)
gwahahahahah ^^" A na ten panel o podrywaniu tez chciałem przyjść ale wtedy był yuri night...a raczej hentai night bo było cos nie tak jak trzeba.
[28] Re: Ecchicon X-Mas Party
Albi [83.238.116.*], 11.12.2007, 14:19:53, oceny: +0 -0
AlbiW tym momencie, chciałabym być z mat-fizu....
[32] Re: Ecchicon X-Mas Party
XeN [*.chello.pl], 11.12.2007, 14:57:33, odpowiedź na #28, oceny: +0 -0
Tam mat-fiz nie mat-fiz. Mi to w pewnym sensie sprawozdanie z laborek na pg przypomina :P
[44] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 18:19:07, odpowiedź na #32, oceny: +0 -0
karniakJakich znowu laborek?
Skoro już musicie mnie zjebać to przynajmniej napiszcie co konkretnie wam się nie podoba, co jest źle, brzydko, okropnie i co zamiast tego by napisał Michał Durys, plox.
[35] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.noname.net.icm.edu.pl], 11.12.2007, 15:24:29, odpowiedź na #28, oceny: +0 -0
karniakW sensie, że co?
[37] Re: Ecchicon X-Mas Party
Albi [83.238.116.*], 11.12.2007, 16:25:44, odpowiedź na #35, oceny: +0 -0
Albi...bo humanistkę ten tekst zabolał.
[39] Re: Ecchicon X-Mas Party
Refresh [*.adsl.inetia.pl], 11.12.2007, 16:35:49, odpowiedź na #37, oceny: +0 -0
Refreshbio-chem też nie jest dłużny w zasadzie.
@xen - na chemii podobnie się opisywało :]
[43] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 18:12:56, odpowiedź na #39, oceny: +0 -0
karniakAle czemu? Czemu?
[122] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 11:09:04, odpowiedź na #43, oceny: +0 -0
Evil Yukijestem tradycjonalistką. ogólnie uważam, że recenzja jest dość rzeczowa i konkretna, ale moim zdaniem, nie powinno w niej być emotikonów, aż tylu przypisów, ciągłych "(lol)" oraz tylu kolokwializmów.
wbrew pozorom uważam, że jest w porządku ;D
[128] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 13:00:52, odpowiedź na #122, oceny: +0 -0
karniakJezus, co jest złego w lolach i kolokwializmach? A w przypisach?! O.o
Tu jest coś złego po prostu w ksywce autora.
[129] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 13:58:59, odpowiedź na #128, oceny: +0 -0
Evil Yukinie, nie, proszę, nie denerwuj się.
Jak napisałam, jestem tradycjonalistką, jeśli coś nie jest notką na blogu, albo na devie, to wolę, aby nie było emotikonów, lolów, przypisów i kolokwializmów (tych dwóch ostatnich zbyt dużo, bo naturalne jest, że się zdarzają).
A recenzji Joe'a nie czytam XD'
[171] Re: Ecchicon X-Mas Party
Haineko [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 16:52:00, odpowiedź na #128, oceny: +0 -0
Tekst jest całkiem spoko ;) W końcu nie sądzę że wszyscy obecni na tej stronie podchodzą do konwentów i tekstów o nich aż tak na serio żeby czepiać się paru emotek.. (a może się mylę?) Gdyby było to zamieszczone w jakimś super poważnym piśmie to jeszcze rozumiem..
Przynajmniej takie jest zdanie mat-infa :P
[178] Re: Ecchicon X-Mas Party
eren chan [*.aster.pl], 14.12.2007, 20:02:05, odpowiedź na #171, oceny: +0 -0
eren chanzgadzam sie w 100 % :D
[40] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 17:42:55, odpowiedź na #37, oceny: +0 -0
karniakCzemuż to? Konkrety proszę.
[50] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 11.12.2007, 19:47:12, odpowiedź na #40, oceny: +0 -0
"Przydomek"? Radzę sprawdzić znaczenie. I fakty.
[53] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 21:39:46, odpowiedź na #50, oceny: +0 -0
karniakOk mój błąd z tym przydomkiem.
[66] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 23:35:36, odpowiedź na #50, oceny: +0 -0
karniakAcham, i tylko ten przydomek sprawił, że wasze humanistyczne oczy nie mogą patrzeć na moją relację czy coś jeszcze się może nie podoba?
[79] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 00:41:04, odpowiedź na #66, oceny: +0 -0
DreaM HunteRRadaZ chciałby przeczytać relację z konwentu w języku łacińskim. Najlepiej, gdyby była to nie recenzja ale esej, bo przecież esej to tylko najtrudniejszy gatunek literacki ^_^ Poza tym nie użyłaś słownictwa naukowego i RadaZ prawdopodobnie oskarża Cię o elukubrację. Zawsze możesz wytłumaczyć to pokonwentowym marazmem.
faworek.
[81] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 12.12.2007, 07:41:00, odpowiedź na #79, oceny: +0 -0
Nie masz ciekawszych rzeczy do roboty?
Np. niepisanie (d)o mnie?
[82] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 12.12.2007, 07:43:13, odpowiedź na #66, oceny: +0 -0
"Przydomek" sprawił, że MOJE oczy się zbuntowały.
Nie mam pojęcia o tym, dlaczego inni marudzą - w końcu nie czytałem.
[65] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 11.12.2007, 23:35:33, odpowiedź na #37, oceny: +0 -0
AvantaRTo nie czytaj. Wez sobie Krolewne Sniezke, czy jakie wy tam bajki przerabiacie na filologii i bawcie sie dobrze.
[296] Re: Ecchicon X-Mas Party
Kikut [*.lan.net.pl], 31.05.2008, 14:05:59, odpowiedź na #65, oceny: +0 -0
KikutPiekne lizodupstwo
[297] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 17.06.2008, 23:24:26, odpowiedź na #37, oceny: +0 -0
karniakieaa, o ou ieaa.
uaio aaa.

ooooo!
[36] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sansei [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 15:42:04, oceny: +0 -0
SanseiEcchi klasztor, wiezienie dla kobier albo szpital! takk! to by było coś :D Ale trzebaby było zamontowac jakies kraty...albo chociaz kociaki odziane w łancuchy :D ciekawy pomysł ^^
[38] Re: Ecchicon X-Mas Party
Krall Arrakis [*.chello.pl], 11.12.2007, 16:30:57, odpowiedź na #36, oceny: +0 -0
Krall ArrakisJa uważam że bufet miał duży asortyment, tylko że przy takiej popularności wszystko schodziło zanim udało się kogoś posłać znowu do makro. Nikt nie był przygotowany na takie tłumy nawet podczas cosplayu było mnóstwo ludzi.
A jeśli chodzi o sprawdzanie dowodów to wchodzi to już do standardu. Między innymi były sprawdzane na Doji.
[97] Re: Ecchicon X-Mas Party
Bere [*.internetdsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 15:49:36, odpowiedź na #38, oceny: +0 -0
Na Doji nie miałem jeszcze 18 lat a jakoś nikt mi nie sprawdzał...
[116] Re: Ecchicon X-Mas Party
_Hideki_ [195.150.161.*], 13.12.2007, 03:42:31, odpowiedź na #97, oceny: +0 -0
_Hideki_na którym doji? na dojicon7 sprawdzaliśmy dowody każdemu, kto chciał wejść na hentai night. nie wiem, jak mały piorek, ale ja nie przepuściłem ani jednej osoby, która w dniu konwentu nie miała ukończonych 18 lat. potem oberwało mi się od jednego z orgów za to, że nie wpuściłem osoby, której brakowały 2 tygodnie do osiemnastki, ale nie żałuję. wszystkich dotyczy ten sam przepis. miło było zobaczyć kilkunastoosobową grupkę 15-16-latków, którzy chcieli się wedrzeć na hentai night, a musieli sobie odpuścić...
[130] Re: Ecchicon X-Mas Party
Bere [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 14:20:05, odpowiedź na #116, oceny: +0 -0
Tak, na Doji 7 nikt mi nie sprawdzał. Teraz mam już 18 ale w sumie nie wiem co w tym 'miłego'... Na Ecchi nie mogli wejść moi znajomi, bo nie posiadali przy sobie żadnego dowodu tożsamości. Zresztą, i tak chyba spędziliśmy czas niż moglibyśmy na hentajach, także do tego akurat nie mam żalu.
Swoją drogą to niezła fanaberia takie sprawdzanie dowodów, czego nie praktykuje się na przykład na yaoi/yuri nightach- taki nonsens mógł wymyślić tylko polak na polskim conie. Pomijając fakt że ta selekcja to idiotyzm jeśli np. tak jak na Ecchi hentai night okupuje main room, który świeci pustkami- kompletna strata miejsca.
[151] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR z uczelni [157.158.131.*], 14.12.2007, 08:54:08, odpowiedź na #130, oceny: +0 -0
Jak nie mieli dowodow tozsamosci to jak weszli na konwent? Z tego co widzialem od kazdego byl wymagany dowod osobisty lub innych dokument potwierdzajacy tozsamosc o_O"
[161] Re: Ecchicon X-Mas Party
Bere [*.internetdsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 15:03:04, odpowiedź na #151, oceny: +0 -0
Mówili że weszli jakoś bokiem, [przypadkiem] a potem poszli po identy, nie wiem czy je dostali czy nie. :P
[150] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR z uczelni [157.158.131.*], 14.12.2007, 08:52:34, odpowiedź na #116, oceny: +0 -0
Z dziwnych rzeczy czerpiesz przyjemnosc o_O"
[177] Re: Ecchicon X-Mas Party
Karrin [*.chello.pl], 14.12.2007, 19:48:38, odpowiedź na #38, oceny: +0 -0
Tak, bufet był spoko.
Herbatka za darmo ^^
[41] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 17:58:50, oceny: +0 -0
JiHadKarniak, włączyłaś mikrofon? ;)
Zgadzam się z recką, teraz tylko trzeba poczekać na reportażyk Acepowy ;3
Btw. Karniak, Dżoł, zalukajcie w reportażu po BACE - "Noc przed konwetem" ;p
[42] Re: Ecchicon X-Mas Party
karniak [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 18:05:22, odpowiedź na #41, oceny: +0 -0
karniakNie włączyłam na dwóch wywiadach xD XD XD XD.
A reportaż będzie pewnie niedługo ;3 i to okraszony nieudanymi scenami mam nadzieję hy hy ;>.
A z BAKĄ to kurde masz rację xD. Ale to przez to, że za długo się gapiliśmy w ten film i "konwetem" zaczęło brzmieć dobrze ;-)
[48] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 18:50:29, odpowiedź na #42, oceny: +0 -0
JiHadSpoko, rozumiem, tylko Ci wtedy o tym powiedziałam jako "ciekawostkę" ;)Też tak miałam jak robiłam jakieś stronki www, ze po paru godzinach gapienia się w kod, w pewnym momencie wszystko jest już ok XD
[45] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 11.12.2007, 18:24:05, oceny: +0 -0
mihoshiDla mnie Eczi wyszło zdecydowanie negatywnie, ale tylko po cześci ze strony orgow/konwentu. Przedewszystkim było to cholerne Ragnarokowe bydło. Nie docierało do nich ani 'sory, jest pozno, chcemy spac', ani 'zamknąć, kurwa, ryje'. Nie dość, ze zaden z ragnarokowcow ze sleepa w którym przebywałam nie ruszył dupy, zeby po sobie posprzatąc, to cały czas widzialam ich pijanych badz juz zgonujących. Nigdy wiecej spania z ragnarokowcami (pozdrowienia dla pana 'mam 30 lat', smiejacego sie z tego, ze jednemu ze zgoniacych porysowali twarz markerem. 'I dziewczyna na 0', nie?). Druga sprawa to w moim odczuciu fatalnie ulozony plan. Rozumiem, ze dobrze by bylo, zeby cos sie w nocy działo, ale nie 70% atrakcji, i to tych bardziej ciekawych. I kto, do cholery wymyslił konkurs Katamari o 6 rano? Byli w ogole jacys uczestnicy? :P
Wiecej grzechow nie pamietam, ale jak sobie przypomne, to nie omieszkam sie podzielic.
[46] Re: Ecchicon X-Mas Party
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 18:34:35, odpowiedź na #45, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaTo jest konwent 2dniowy, nie trzeba było spać :D
[54] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 11.12.2007, 21:41:34, odpowiedź na #46, oceny: +0 -0
-Zombik-Tym bardziej, że nie przyjechałaś zmęczona z drugiego końca Polski. Plan układałem ja, ale na godziny większości atrakcji nie miałem wpływu, musiałem dostosować się do prowadzących. I wychodzę z założenia, że jak ktoś chce na coś przyjść, to przyjdzie niezależnie od godziny. A jak ktoś nie przyszedł, znaczy, że mu aż tak nie zależało.
[56] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 22:00:05, odpowiedź na #54, oceny: +0 -0
Evil Yukitru.
poza tym, sporo atrakcji, co to byly w dzikich porach, o prostu nie nadawaly sie dla mlodziezy... XD
[88] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 12:05:52, odpowiedź na #56, oceny: +0 -0
SerafinaNp twoje wywody o seksie? XD ja nie rozumiem ludzi - jak bra atrakcji w nocy, to źle, jak jest co robić w nocy, też źle :o lol, zastanówcie się trochę XD ja uważam, że dobrze ułożony plan to taki, gdzie w nawet w nocy jest co robić i nie ma czasu na sen. Im mniej śpię w nocy na konwencie tym bardziej dla mnie udany konwent pod względem atrakcji.
[140] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 13.12.2007, 20:30:59, odpowiedź na #88, oceny: +0 -0
mihoshiSztuka jest wyposrodkowac ilosc atrakcji w nocy :>. Na tym konwencie jednak organizatorzy popadli w skrajność i w nocy odbywało sie własciwie wszystko.
[141] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 13.12.2007, 22:17:23, odpowiedź na #140, oceny: +0 -0
-Zombik-To było spać w dzień.
[158] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 14.12.2007, 14:13:54, odpowiedź na #141, oceny: +0 -0
mihoshiZ miłą checią, ale w dzien jest wiekszy hałas jak w nocy. i słoneczko w oczka swieci :P
[166] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 14.12.2007, 16:14:49, odpowiedź na #158, oceny: +0 -0
-Zombik-Serio, szukasz dziury w całym. Jak nie mogłaś spać, znaczy, że Ci się nie chciało i już...
[206] Re: Ecchicon X-Mas Party
mos [*.wp-sa.pl], 17.12.2007, 09:45:47, odpowiedź na #166, oceny: +0 -0
Jest to najgłupsze wytłumaczenie ... Skoro ktości krzyczy nad głową i nie możesz spać znaczy, że ci sie NIE CHCE SPAĆ? Ty jesteś normalny czy szukasz bzdurnych wymówek na rzeczową krytykę?
[216] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 17.12.2007, 20:18:59, odpowiedź na #206, oceny: +0 -0
-Zombik-Nie i nie. Jak się nie da spać w sleepie to się idzie do innego sleepa, na maina, na second maina, na konsolówkę, pod szatnię, gdziekolwiek. Dla chcącego nic trudnego.
[236] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 19.12.2007, 22:23:27, odpowiedź na #216, oceny: +0 -0
mihoshiAle czekaj. Jeszcze raz. To nie moze mi sie nie podobac plan? Nie podobał mi sie, podałam argumenty, i uwierz, da sie z tego wyciągnąc jakieś wnioski. Ale wydaje mi sie, ze Cie to nie obchodzi, wszystko było okej, a ja wymyslam, wiec niech, za przeproszeniem, spierdalam. Rozumiem, ze łatwiej i przyjemniej słuchac pochwał, ale pochwały nie rozwijają. A czepianie sie, ze ja nie potrafie sobie zorganizowac dnia jest niedorzeczne. To konwent jest dla mnie, czy ja dla konwentu? Czy nie od tego sa sleepy, zeby w nich spac? Mam sie przenosic do jakis konsolowek czy mainow, jak mam sale specjalnie przeznaczone do spania? I własnie, SPANIA, nie rozmowek towarzyskich, picia wodki czy darcia ryja. Ale inna sprawą jest, ze nikt tego nie weryfikuje.
Wiem, ze raczej Cie to nie zmartwi, ale przy takiej polityce po prostu na inne eczikonopodobne konwenty nie przyjade.
A to ze słoneczkiem to była ironia, wiec luz.
[242] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 20.12.2007, 08:40:16, odpowiedź na #236, oceny: +0 -0
-Zombik-To nie jest tak, że mnie to nie obchodzi. Odpowiadam za plan tego ecchiconu w jakichś 80% i po prostu wymagam konkretnych argumentów. A Twoje argumenty świadczą raczej o tym, że:
a) nie umiesz sobie zorganizować czasu
b) źli są ludzie, którzy nie pozwolili Ci spać, a nie plan był zły.
Tylko tyle.
[246] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 20.12.2007, 11:22:22, odpowiedź na #242, oceny: +0 -0
mihoshiJust as I said. Plan nie moze byc zły, uczestnik jest zły. Po co pracowac nad planem tak, by wszyscy byli zadowoleni? Ech, brak mi słow.
[247] Re: Ecchicon X-Mas Party
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 20.12.2007, 12:20:07, odpowiedź na #246, oceny: +0 -0
GuileLol, nigdy nie bedzie planu uniwersalnego, z ktorego wszyscy beda zadowoleni. Natomiast jesli ci przeszkadzaly towarzyskie rozmowy w sleepach, picie wodki i darcie ryja, to czemu nie poszlas i tego nie zglosilas? Tylko bys nam ulatwila sprawe, a sama bys mogla pozniej pojsc spac. I really don't see your point...
[257] Re: Ecchicon X-Mas Party
Lina88 [*.chello.pl], 21.12.2007, 18:59:01, odpowiedź na #236, oceny: +0 -0
Czy konwent dla Ciebie czy ty dla konwentu? Chyba se kpisz!
Myslisz ze my to robimy dla kasy?
Jakies uczestnik nasz pan? To zart?
[278] Re: Ecchicon X-Mas Party
Seba [78.28.11.*], 23.12.2007, 19:08:51, odpowiedź na #257, oceny: +0 -0
Tak, uczestnik pan. Jak się robi konwent to trzeba przede wszystkim przyjąc zasadę, że uczestnik rzecz swięta i tknąć go nie wolno. Czegokolwiek by sobie nie życzył. Bo jeśli wyjdziesz z założenia, że to oni są dla Ciebie a nie Ty dla nich, odstraszysz od konwentu i w rezultacie mało komu będzie się chciało przyjechać.
Nie robisz dla kasy, ok, ale w takim razie dlaczego robisz? żeby się mieć czym chwalić? Bo ja wychodzę z założenia że jeżeli robię konwent, to po to, żeby ludzie się dobrze bawili i żeby było możliwie jak najwięcej z tego, co sobie życzą (lub życzyli w podsumowaniu wcześniejszej imprezy). Po to jest org, żeby zapieprzał nie dla siebie i nie z myślą o sobie, tylko z myślą o wszystkich, którzy przyjadą.
[285] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vir_ [*.m.intelink.pl], 30.12.2007, 16:25:23, odpowiedź na #278, oceny: +0 -0
U, nauczylismy sie czegos, postep, postep :) MSPANC ;)
[292] Re: Ecchicon X-Mas Party
Seba [*.petrus.com.pl], 05.01.2008, 19:32:01, odpowiedź na #285, oceny: +0 -0
Tego to się nauczylem czas jakis temu, fakt że dopiero zastosowalismy sie do tego w pelni dopiero na 3 Pierniku :D
Swoją drogą, zajrzalbyś na nieco dlużej na konwent niż ostatnio, a i jakaś pomoc z Twojej strony bylaby mile widziana ;]
[293] Re: Ecchicon X-Mas Party
Logan [217.153.246.*], 01.02.2008, 18:17:30, odpowiedź na #257, oceny: +0 -0
Loganz takim podejściem to życzę ci powodzenia przy organizowaniu czy załatwianiu czegokolwiek już w pracy zawodowej. i żebyś na butach z tej pracy nie wyleciała..
[286] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vir_ [*.n.intelink.pl], 30.12.2007, 16:28:03, odpowiedź na #216, oceny: +0 -0
>Nie i nie. Jak się nie da spać w sleepie to się idzie do
>innego sleepa, na maina, na second maina, na konsolówkę,
>pod szatnię, gdziekolwiek. Dla chcącego nic trudnego.

Pewnie, bo sleepy to nie jest miejsce do odpoczynku, tylko do robienia dymu, a kto opacznie przetlumaczyl sobie "sleep" jako "spac" to jest w bledzie, ma wziasc spiwor i tulac sie po conplace szukajac wolnego kata. Jeblo cie w glowe?

Ja tam nie wiem czy plan byl dobry czy nie, ale takich teorii to tylko pogratulowac.
[60] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 11.12.2007, 22:16:42, odpowiedź na #54, oceny: +0 -0
mihoshiKolo: byłam dzien wczesniej i miałam prawo byc zmeczona, gdyz poprzedniej nocy tez nie spałam jakos duzo. Nie zmuszam nikogo, zeby chodził spac razem ze mna, ale zeby wykazał choc odrobine kultury i sen mi umozliwił, chociazby przez cichsze mowienie albo wyniesienie sie na korytarz. Nie wykazał = buc i bydło.
Zombi: to, czy mu zalezało czy nie zalezalo od godziny, o której jest dana atrakcja. Po tych, jakze przyjemnych paru godzinach snu przestało mi zależec.
[70] Re: Ecchicon X-Mas Party
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 23:49:15, odpowiedź na #60, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaTzn mi nie chodziło o chamstwo w sleepie (bo tego raczej nie ma co usprawiedliwiać), tylko o plan - jeżeli Ci na czymś BAAAARDZO zależy, to możesz zorganizować sobie własny plan spędzenia konwentu tak, żeby ten punkt programu odwiedzić :D (chyba, że są 2 punkty w tym samym czasie)
Napoje energetyczne naprawdę nie gryzą ;-)
[75] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 12.12.2007, 00:08:47, odpowiedź na #70, oceny: +0 -0
mihoshiHa. Zalezalo mi na konkursie Katamari Damacy, totez chciałam polozyc sie spac. Nie spałam, bo bucow w sleepie miałam. Co faktu nie zmienia, ze w moim subiektywnym odczuciu plan był zły.
[263] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 01:31:05, odpowiedź na #75, oceny: +0 -0
AnonymousPlan nie byl zly.
[62] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sky Ace [*.ols.vectranet.pl], 11.12.2007, 22:38:33, odpowiedź na #54, oceny: +0 -0
Sky AcePrzyjechanie z dowolnego końca Polski nie ma tu nic do rzeczy.
Po prostu niektórzy ludzie, wyobraź sobie, lubią się przespać na konwencie, żeby nie wyglądać jak zombie. I umyć, żeby nie śmierdzieć jak zombie.
Podobnie nie uwierzę, że dostosować się do prowadzących oznacza konkursy i panele o 5 w nocy, bo ten prowadzący taką godzinę sobie wybrał. Dostosowywać to się możesz do Waneko czy innego wydawnictwa, które sobie przyjeżdża i wyjeżdża.
[74] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 12.12.2007, 00:07:16, odpowiedź na #62, oceny: +0 -0
-Zombik-To zrób panel o zboczeństwach w godzinach dziennych, bo przyciąga wiele osób. Albo hentajowy contest dubbingowy. Czy turniej fanservice. Weź pod uwagę bzdurne prośby prelegentów (bo ja chcę być na tym i na tym, a ja chcę się przespać w nocy, a ja muszę mieć panelówkę wolną na pół godziny wcześniej, a ja muszę mieć naturalne światło, a ja muszę być pierwszego dnia, a ja muszę być w nocy, bo jest klimat, a ja chcę iść na yuri nighta, a ja coś tam). Jeśli byś kiedykolwiek układał plan konwentu ze 130 atrakcjami, to byś zrozumiał, że pewnych rzeczy nie da się zrobić.
I sam bym się przespał i umył chętnie, ale nie miałem się czasu nawet wysikać, bo zapierdalałem bez chwili przerwy. Czy ktoś docenił? Nie...
[76] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 12.12.2007, 00:18:39, odpowiedź na #74, oceny: +0 -0
mihoshiOkej. 130=za duzo jak na dwa dni. Jakis prelegent wybrzydza (sorry, ale za to, ze sobie godzinke pogada dostaje darmowe wejscie, am i right?) to a) złapać za ryj, wysmagac i narzucic godzine; b) wywalic z programu, bo i tak ich jest za duzo. Argument z zboczonymi konkursami/panelami? Bzdura. W nocy był np. konkurs RO (moze przez to buce spac nie mogli?), panel o gainaxie, szermierka japonska, konkurs narutardowy, konkurs o FF. I wspomniany przezemnie wczesniej konkurs Katamari, którego nie wybacze. To nic, ze od 19 do 20.30 było 'granie', czyli idealna pora na taki konkurs. No, i ponawiam pytanie, czy ktos w ogole był na atrakcjach około godziny 5-6? (pomijajac ragnarokowcow). A plany sie układało, nie gadałabym, gdybym nie wiedziała o co w tym chodzi.
[83] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 12.12.2007, 08:25:55, odpowiedź na #76, oceny: +0 -0
-Zombik-Tak, byli ludzie i wszelkie atrakcje nocne cieszyły się znakomitą frekwencją. Weź jeszcze pod uwagę, że taki np. konkurs FF musiał być w nocy, bo osoba go prowadząca miała inne atrakcje, a dwóch atrakcji jednocześnie prowadzić się nie da. Tak samo wiedzówka o Naruto czy panel o Gainaxie. Szermierkę japońską włożyłem w dziurę, która powstała, bo ani pierwszego, ani drugiego dnia nie było na nią miejsca. A turniej Katamari nie był w nocy, tylko rano (godzina 6.00 to rano, nie noc), a mi osobiście (i innym fanom Katamari, których znam) najlepiej się w to gra właśnie po nieprzespanej nocy. Że nie było o 19 - jak się nie podobało, trzeba było przyjść do org roomu i powiedzieć, zrobiłoby się drugi nieoficjalny turniej o tej godzinie. To naprawdę żaden problem, tylko trzeba wyjść z inicjatywą, a nie potem narzekać na acepie...
[265] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 01:43:18, odpowiedź na #83, oceny: +0 -0
AnonymousProwadzacy panel o Gaynaks nie wie co to jest "komercja" (handel). Pierdolenie ze Ebichu to "juz komercja".

Plan byl zajebisty. Normalnie atrakcje koncza sie po polnocy (1-2 or so). Proponuje porownac z totalnie zenujacym Asuconem 12 (pod wzgledem ilosci, bo prowadzacy byli ok, a na noc zawlaszczylismy jeszcze sale PANELO/KONKURSOWO/TV na te sajlent hile i inne rezydenty - a kto nie byl na ostatnim panelu w niedziele niech zaluje).

Ale mysla to jednak muss sein. Kaman.
[90] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 12:11:34, odpowiedź na #76, oceny: +0 -0
SerafinaJa spałam tylko 2 godziny i jakoś żyłam. Po panelu o zboczeniach postanowiłam się przespać, po czym wstałam na panel o cosplayach bo bardzo mi zależało. 130 atrakcji za dużo? To jaka jest twoim zdaniem odpowiednia ilość atrakcji? Po NEGI ludzie narzekali, że było ich za mało i że się nudzili. Na miłość boską... Polacy lubią ponarzekać, nigdy się im nie dogodzi ;)
[93] Re: Ecchicon X-Mas Party
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 13:18:25, odpowiedź na #90, oceny: +0 -0
GuileJa wychodze z zalorzenia, ze dwudniowy konwent, na ktorym atrakcji jest mniej jak 60 (nie wliczajac w to projekcji) jest nie warty swieczki i np. przy takim Magnificonie, przy ktorym atrakcji naliczylem 27, to myslalem, ze mnie chuj z nudow strzeli. Nie wiem co za debile tam za ten plan odpowiadali, ale pomijajac pare naprawde fajnych atrakcji, to na tym konwencie nic sie nie dzialo. To akurat normalka, ze ludziom pod wzgledem atrakcji nie da sie dogodzic, ale dajac duze zroznicowanie (poprzez duza ilosc atrakcji), mozna liczyc na to, ze wiekszosc ludu bedzie zadowolona, a to sie dla mnie liczy bardziej niz zdanie pojedynczej jednostki, ktora woli sobie pospac w nocy. Ja tez wolalem sobie pospac w nocy, a jednak od piatku 6:00 bylem na nogach do poniedzialku 4:00, z dwugodzinna drzemka w niedziele, przez ktora malo co sie na wiedzowke o DN nie spoznilem. Chciec to moc! Widac turniej Katamari nie byl atrakcja, ktora byla bardzo wazna, skoro wolalas ja przespac. W zyciu jest pelno mozliwosci, to jakiego wyboru sie dokona zalezy juz tylko od Ciebie. Nie chce sie tutaj klocic na ten temat, ale lepiej, zeby atrakcji bylo wiecej, niz zeby ich w pewnym momencie zaczelo brakowac.
[94] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 13:39:17, odpowiedź na #93, oceny: +0 -0
SerafinaOtóż to :)
[139] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 13.12.2007, 20:28:30, odpowiedź na #93, oceny: +0 -0
mihoshiJasne, ze lepiej sluchac chwalącego konwent ogółu, niz krytyki jednej jednostki. Zalezalo mi na tym, zeby pospac choc troche, bo nie kazdy moze sobie nie isc do szkoły, nawet na klasówke. Ja opcji nie pojscia na kolokwium nie miałam. Ale zaraz sie pewnie dowiem, ze po co jechałam na konwent jak mam koło w poniedziałek... A, i przechwalanie sie kto ile spał jest dla mnie hmm.. niskie. Nie interere mnie to, czy ktos spał 3h, 1h czy 26 sekund. Jesli chcecie i macie zdrowie, to go ahead. Jednak krową jestem i zdania nie zmienie. EOT z mojej strony na ten temat.
[142] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 13.12.2007, 22:19:10, odpowiedź na #139, oceny: +0 -0
-Zombik-Taaa, kolokwium... Nie chcę mi się liczyć ile kolokwiów zawaliłem organizując ten konwent. Ilu wypracowań nie oddałem... Ile obowiązkowych zajęć opuściłem... Ale masz rację, EOT.
[207] Re: Ecchicon X-Mas Party
mos [*.wp-sa.pl], 17.12.2007, 09:50:18, odpowiedź na #142, oceny: +0 -0
Świetnie. Ale przeciętnego konwentowicza interesuje czy będzie mógł ewentualnie odpocząć po nieprzespanym dniu atrakcji. Sądzisz, że na prawdę interesuje go to, że konwencja jest 24h atrakcji? Pierwszy raz widzę, żeby org miał taką wyjebkę [bo inaczej tego nie można nazwać] na krytykę. Apage i spi... odejdź szybko, proszę.
[215] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 17.12.2007, 20:17:16, odpowiedź na #207, oceny: +0 -0
-Zombik-Ja po prostu nie uważam tego, że ktoś nie potrafi sobie zorganizować czasu za argument, że plan był źle ułożony. Jak ktoś chciał, to mógł spać. Ale dużo więcej osób woli, żeby atrakcje trwały cały czas, więc nie rozumiem pretensji. Tyle.
Co to jest wyjebka?
[258] Re: Ecchicon X-Mas Party
Lina88 [*.chello.pl], 21.12.2007, 19:03:15, odpowiedź na #207, oceny: +0 -0
zalozmy ze nastepnym razem specjalnie dla was dwoja zrobimy 3 godziny luki w planie. Byscie mogli sie wyspac. Co na to powiesz 1198 innych uczestnikow konwentu?
[287] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vir_ [*.m.intelink.pl], 30.12.2007, 16:36:56, odpowiedź na #142, oceny: +0 -0
>Taaa, kolokwium... Nie chcę mi się liczyć ile kolokwiów
>zawaliłem organizując ten konwent. Ilu wypracowań nie
>oddałem... Ile obowiązkowych zajęć opuściłem...

Normalnie poklon i calus w pierscien. Oto organizator na miare naszych mozliwosci :)
[289] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 01.01.2008, 23:03:16, odpowiedź na #287, oceny: +0 -0
-Zombik-Powiedz to wykładowcom i ćwiczeniowcom, którzy czekają na zwolnienia od lekarza :P
[264] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 01:33:45, odpowiedź na #76, oceny: +0 -0
AnonymousWez ty sie uspokuj.
[105] Re: Ecchicon X-Mas Party
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 18:40:24, odpowiedź na #74, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaJeżeli Cię to pocieszy, to ja to doceniam :D
[132] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 13.12.2007, 17:21:32, odpowiedź na #105, oceny: +0 -0
-Zombik-Przynajmniej ktoś ;)
[123] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 11:13:01, odpowiedź na #74, oceny: +0 -0
Evil Yukija tez doceniam :3
[133] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 13.12.2007, 17:22:03, odpowiedź na #123, oceny: +0 -0
-Zombik-A ja doceniam, że mimo wszystko nie wyskoczyłaś przez okno. Nawet po panelu ;)
[136] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 19:46:52, odpowiedź na #133, oceny: +0 -0
Evil Yukinie miałam sił, po prostu XD
[162] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 14.12.2007, 15:06:50, odpowiedź na #123, oceny: +0 -0
SerafinaI ja i ja XD
[176] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 14.12.2007, 19:36:50, odpowiedź na #162, oceny: +0 -0
-Zombik-Ty to mnie tylko za targanie doceniasz ;)
[179] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 14.12.2007, 23:30:47, odpowiedź na #176, oceny: +0 -0
SerafinaOj, cicho XD
[89] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 12:08:21, odpowiedź na #62, oceny: +0 -0
SerafinaIstnieją takie dostosowywania się :D Wiedzą to ci, którzy kiedykolwiek układali lub będą układać plan ;)
[67] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 11.12.2007, 23:37:29, odpowiedź na #54, oceny: +0 -0
AvantaRZ tym dostosowaniem sie do prowadzacych to troche bzdurny argument, bo na przyklad konkurs USa byl niby o 7:30, o czym sami prowadzacy nawet nie bardzo wiedzieli :P
[73] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 12.12.2007, 00:03:04, odpowiedź na #67, oceny: +0 -0
-Zombik-Akurat za turnieje konsolowe, DDRowe i US nie odpowiadałem, moją broszką były panele i konkursy, a dostosować się musiałem przede wszystkim do atrakcji na mainie.
[114] Re: Ecchicon X-Mas Party
Future [*.eastwest.com.pl], 13.12.2007, 01:39:33, odpowiedź na #67, oceny: +0 -0
FutureA za to, ze sie ten turniej USa nie odbyl to mialem ochote ich ubic :P Zwlaszcza, ze tuz przed wywleczeniem sie ze spiwora przemknela mi mysl, zeby miec to gdzies i spac dalej... :P
[212] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 17.12.2007, 11:43:05, odpowiedź na #46, oceny: +0 -0
dark-neoPopieram. Na konwentach się nie śpi.
[47] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 18:48:40, odpowiedź na #45, oceny: +0 -0
JiHadNa następnym konwencie Michoshi, poszukaj mnie, a postaram się zrobić z ragnarokowym bydłem porządek.
Btw. tekst "a dziewczyna na 0?" należy do dźwiedzia z Basha XD. W sensie też uczestniczyłam w tym cytacie XD.
[55] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 11.12.2007, 21:42:21, odpowiedź na #47, oceny: +0 -0
-Zombik-Na Animatsuri postaram się, żeby nie było atrakcji związanych z RO, to może ragnarokowe bydło się nie zwali.
[57] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 22:00:55, odpowiedź na #55, oceny: +0 -0
Evil Yukimyslisz, ze oni dla atrakcji sie zjezdzaja? raczej, aby popic z dala od domu.
[63] Re: Ecchicon X-Mas Party
Pea [83.238.116.*], 11.12.2007, 23:25:15, odpowiedź na #55, oceny: +0 -0
PeaAle jak ktos bedzie chcial sprawnosciowke ragnarokowa zrobic, pozwol mu, chetnie wezme udzial... @_@. a przyjechac i tak przyjade, nie ma tak dobrze XD.
Co do nie dawania spac, to w sleepie nervowym nie lepiej sie dzialo... ludzie przyjechali o 5/6 rano jakos, zapalili swiatlo i zaczlei drzec japy, i nie, nie wyszli po 5 minutach, bo to jeszcze byloby do przelkniecia, tylko siedzieli i darli te japy do otwarcia konwentu xD. Potem odsypiac trzeba bylo w dzien ^.^' (bo jak sie jest od 6:50 w piatek na nogach, to w koncu trzeba)... Nie przeszkodzilo mi to jednak dobrze sie bawic :)
[68] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 11.12.2007, 23:39:37, odpowiedź na #63, oceny: +0 -0
AvantaRPo pierwsze tak jak piszesz - bylo to przed otwarciem konwentu. Po drugie - tak, zapalilismy swiatlo i darlismy japy bo zrobilas identyczna rzecz na tegorocznej BACE. Takze o co chodzi? Przeciez to taka fajna zabawa przeszkadzac jak ktos chce spac.
[72] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 00:01:03, odpowiedź na #68, oceny: +0 -0
DreaM HunteRTo WY darliście ryje -__- ? (*&$HJD)R&%!
[84] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 12.12.2007, 11:33:45, odpowiedź na #72, oceny: +0 -0
AvantaRPrzepraszam, ale nie darlismy ryjow tylko po prostu siedzielismy sobie i gadalismy przy jakims browarku. Poza tym Ciebie i tak w tej sali nie bylo, wiec w czym problem?
Byly tam dokladnie trzy osoby (no chyba, ze zle liczylem) - Pea, nikisaku i Swiezak
[96] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 15:21:35, odpowiedź na #84, oceny: +0 -0
DreaM HunteR"ludzie przyjechali o 5/6 rano jakos, zapalili swiatlo i zaczlei drzec japy"
Nu to skoro nie darłeś japy to ok -__- Wcześniej nie było napisane, że problem dotyczy jednego sleep room'u.
[69] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 11.12.2007, 23:41:58, odpowiedź na #55, oceny: +0 -0
AvantaRSprawa jest prosta - wyjebac takie bydlo i tyle. Ale naprawde, a nie postraszyc. Najlepiej jednego czy dwoch dla przykladu, moze reszta sie uspokoi. A jesli nie to wyjebac i juz.
[77] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 12.12.2007, 00:19:50, odpowiedź na #69, oceny: +0 -0
mihoshiŁatwo mowic, oni byli wieksi i było ich wiecej XD
[85] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 12.12.2007, 11:34:45, odpowiedź na #77, oceny: +0 -0
AvantaRNie, nie - chodzi mi o to zeby organizatorzy, a dokladniej ochrona wywalala. Bo zawsze sie szumnie mowi, ze osoby 'takie i takie' beda wyrzucane. I nigdy jakos nikogo praktycznie sie nie wyrzuca.
[86] Re: Ecchicon X-Mas Party
Chaos [*.acn.waw.pl], 12.12.2007, 11:47:17, odpowiedź na #77, oceny: +0 -0
ChaosJa na tym konwencie ziałem ogniem z frustracji...śmiem twierdzić, że miałbym, w stanie w którym byłem, 50% szans na wyrzucenie Odyna, gdybym spróbował, więc o jakichś debilach od RO mi nie mów...Co to w ogóle było? QRO? KDR?
[91] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 12:15:55, odpowiedź na #86, oceny: +0 -0
SerafinaChaos, naślę cię na nich na Fune XD tam ja będę ziała ogniem z frustracji XDDDD a serio, to ta grupa robi się dość upierdliwa na konwentach :/
[98] Re: Ecchicon X-Mas Party
Czekolada [*.t2.ds.pwr.wroc.pl], 12.12.2007, 16:23:39, odpowiedź na #86, oceny: +0 -0
CzekoladaKDR :d.. ale nie wydaje mi się, żeby takie uogólnienia odnośnie graczy RO były sprawiedliwe. Ja grałam w to, ba, prawdopodobnie razem z wymienianym bydłem (ogólnie zgadzam się z tą opinią ale wobec poszczególnych osób, nie zaś wszystkich przebywających na terenie conu ludzi z np. KDR), a a)spałam poprostu w innym sleepie, bo wiedziałam, jak to będzie wyglądać, oraz (co dla niektórych wydaje się niemożliwe) b) nie piłam alkoholu na konwencie :). Więc byłoby fajnie, gdybyście zrezygnowali z takich uogólnień, niektórzy mogą się poczuć dotknięci.
[101] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 16:51:22, odpowiedź na #98, oceny: +0 -0
SerafinaTeż grałam w RO na tym serwerze, ale nie da się ukryć, że istnieje pewna grupa graczy, która uparcie praktykuje to zachowanie na konwentach.
[102] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 12.12.2007, 17:20:38, odpowiedź na #98, oceny: +0 -0
AvantaRTez gralem, co nie znaczy, ze moga czuc sie bezkarni. Niech sobie zrobia swoje zloty, a nie rozpierdalaja czyjes.
[103] Re: Ecchicon X-Mas Party
Czekolada [*.t2.ds.pwr.wroc.pl], 12.12.2007, 17:24:48, odpowiedź na #102, oceny: +0 -0
CzekoladaNie popieram tego, co robili, ale takie uogólnienie jest krzywdzące, zwłaszcza, że nie były to jedyne osoby pijące tak dużo. Nieprawdaż?
[104] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 12.12.2007, 18:15:04, odpowiedź na #103, oceny: +0 -0
AvantaRWczesniej juz napisalem, zeby wywalac pijanych. Takze KDRowcy chyba zamykaja sie w tym zbiorze (dodam - pijani KDRowcy).
Zreszta to nie pierwszy konwent, na ktorym sa na nich skargi. Takze nie widze powodu zeby im poblazac.
[106] Re: Ecchicon X-Mas Party
Chaos [*.acn.waw.pl], 12.12.2007, 19:08:16, odpowiedź na #98, oceny: +0 -0
ChaosTeż grałem. M-dzy innymi też na KDR'ze, i stwierdzam, że jak jest KDR, to na 90% będzie chamstwo i bydło. (Ludzie kulturalni z tego serwa zostają na konwenty w grze, czy co?)
[107] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 12.12.2007, 20:15:48, odpowiedź na #106, oceny: +0 -0
SerafinaAlbo przestają grać jak my :P
[117] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 04:26:32, odpowiedź na #55, oceny: +0 -0
JiHadA to też jakiś pomysł jest :3. NO MORE KDR!
[58] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 11.12.2007, 22:06:46, odpowiedź na #47, oceny: +0 -0
mihoshiHa, gdybym wiedziala wczesniej ;_;. A tekst jak najbardziej z basha ;)
[108] Re: Ecchicon X-Mas Party
XioN [*.c192.msk.pl], 12.12.2007, 21:33:59, odpowiedź na #47, oceny: +0 -0
XioNPrzepraszam ja powiedzialem o dziewczynie :)
[110] Re: Ecchicon X-Mas Party
GREY [*.ondraszek.ds.polsl.pl], 12.12.2007, 22:07:08, odpowiedź na #45, oceny: +0 -0
GREYA wez. Plan byl w porzo. Byl maksymalnie nabity i w kazdej chwili bylo cos ciekawego do roboty. I oto wlasnie chodzi w dobrym planie! :P Na dwoch conach sie nie spi, a jak ktos juz spi to niech sie liczy, ze traci atrakcje. Jego wybor. Ja spalem na Ecchi 3-4h bo nie wyrobilem no i trudno. Nikogo nie obwiniam za to, ze przez to stracilem panel o podrywaniu. Moja wina :P
[52] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 11.12.2007, 21:00:04, oceny: +0 -0
DreaM HunteRE tam RadaZ marudzi -__- Przynajmniej jest to recenzja -__-
Chociaż nie śpiewałam ani jednej ballady XD Ale mniejsza o to XDDD
Subiektywno-obiektywna recenzja jest gyt XD a kotki na podłodze były słodkie ... -__-
[145] Re: Ecchicon X-Mas Party
RadaZ [*.tvk.torun.pl], 14.12.2007, 07:15:50, odpowiedź na #52, oceny: +0 -0
"Obiektywna recenzja" to jak "bezdzietna matka"... :/
[180] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 00:08:31, odpowiedź na #145, oceny: +0 -0
DreaM HunteRHm... wiesz co... masz rację _^_" ...ale i tak Ciebie lubię.
[64] Re: Ecchicon X-Mas Party
Pea [83.238.116.*], 11.12.2007, 23:33:26, oceny: +0 -0
PeaMi sie recka podobala, praca amturalna to nie jest, wiec nie sprawdzalam jej slowo po slowie. A czytalo sie przyjemnie :). Nie zgadzam sie co do kibelkow - jak dla mnie byly super (porownuje do tych na innych konwentach odbywajacych sie w szkolach x3). No i jeszcze konkurs nervowy - wczesniej byl nie tylko poryty(na ktorym osobiscie nie mialam okazji byc), ale tez test your body test your mind i happosai (zazwyczaj prowadzone przez ekipe z tentacli)... ;3
Ogolnie jednak zgadzam sie z recka - konwent wypadl, mimo niedorobek, dobrze i mozna kiedys zrobic jeszcze jeden (ecchicon beach party? lolicon na dzien dziecka? XD). Niekoniecznie w najblizszym terminie, ale nigdy nie mowmy nigdy ;]
[92] Re: Ecchicon X-Mas Party
Chiyu [*.multicon.pl], 12.12.2007, 12:36:24, odpowiedź na #64, oceny: +0 -0
Chiyuecchicon beach party
Brzmi ciekawie :) Przynajmniej byłoby gdzieś niedaleko od 3miasta :D
[95] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.noname.net.icm.edu.pl], 12.12.2007, 15:09:37, odpowiedź na #92, oceny: +0 -0
-Zombik-W Warszawie też mamy plażę. Nad Wisłą ;)
[100] Re: Ecchicon X-Mas Party
NEOZ [*.internetdsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 16:44:11, odpowiedź na #95, oceny: +0 -0
NEOZlol xDD To już lepiej robić na basenie xDDD tam chociaż będzie walić chlorem a nie gównami :P XDD
[228] Re: Ecchicon X-Mas Party
Pea [83.238.116.*], 19.12.2007, 00:39:02, odpowiedź na #100, oceny: +0 -0
Peaalbo nawozic piasku i pare basenow dmuchanych czy innych przenosnych na conplace ;DDD (jak nie do skzoly to na trawnik za szkola czy cos :3)
[111] Re: Ecchicon X-Mas Party
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 22:41:18, oceny: +0 -0
Kolo_z_Wrocka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korzystając z okazji ;-) Dajcie jakieś tytuły anime o świętach, albo mocno związane ze świętami :)
[112] Re: Ecchicon X-Mas Party
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.12.2007, 23:20:37, odpowiedź na #111, oceny: +0 -0
GuileItsudate my Santa (czy jakos tak) -> wydane u nas. Takich animcow jest w pytke, poszukaj na AniDB;)
[115] Re: Ecchicon X-Mas Party
_Hideki_ [195.150.161.*], 13.12.2007, 03:26:45, oceny: +0 -0
_Hideki_"budynek bez większych problemów pomieścił ponad 1000 osób, które zjawiły się na konwencie"
1000 osób? chyba dwu- albo trzykrotnie przeliczyli te same kartki... uwierzę w 400-500 osób. reszta to martwe dusze, które chyba przez większość konwentu zwiedzały warszawę... swoją drogą ciekawe, ile osób wykorzystało niezwykle skuteczny system rezerwacji (lol). a i jeszcze ekstra było z wejściem osób z rezerwacjami poza kolejnością - całe szczęście okazało się, że na kasie była znajoma
"Kibelki wporzo, ale bez fajerwerków"
faktycznie "wporzo" - pierwszego dnia przed wieczorem w męskiej toalecie na piętrze tak jechało moczem, że wejść się nie dało. że o notorycznych brakach papieru toaletowego nie wspomnę
"uczestnicy konwentu mogli również skorzystać z bufetu konwentowego"
to był moim zdaniem akurat bardzo trafiony pomysł. świadczą o tym ciągłe kolejki do bufetu i szybkie wyczerpanie zapasów. ceny były bardzo przystępne i zastanawiam się, czy orgowie nie dopłacali do bufetu... jedynym mankamentem był moim zdaniem brak drugiego czajnika, co znacznie spowalniało obsługę zainteresowanych. na szczęście w org roomie można było skorzystać z ekstra "czajnika" ^_^
wystawcy — w tym roku zdecydowanie było w czym wybierać"
faktycznie stoiska handlowe jedne z najlepszych, jakie widziałem na tegorocznych konwentach. można było przepuścić całą pensję w momencie... szczęśliwcy mogli zdobyć np. 3 plakaty a2 za 10 zł, darmowe płytki z anime (osobno - nie jako dodatek do innych produktów) czy "mangi tanie tanie mangi" ze stoiska sąsiadującego z dojiconowym
"Oprócz tego na Ecchi spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka — sprawdzanie dowodów przed nocą hentai. W sumie logiczne, a jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś to robił wcześniej."
oj kiepsko z pamięcią... wystarczy przypomnieć sobie sierpniowy dojicon. wiem, bo stałem tam w wejściu na hentai night i nie wpuściłem sporo niepełnoletnich osób
pytanie do orgów - kim był ok 40-letni pan z krótką kitką puszczający amv pierwszego dnia wieczorem w secondzie, który nie potrafił obsługiwać windows, odtwarzaczy i nero? przez niego straciłem przyjemność z oglądania amv i przede wszystkim amv hell 4 notorycznie przerywanego tylko po to, by ten pan 5-15 minut próbował odnaleźć magiczną opcję nagrywania płyty z obrazu w nero... wpadka, która nie powinna mieć miejsca. nie można dawać osób do obsługi jakiegokolwiek sprzętu (nawet, jeśli to dotyczy prostego czajnika), jeśli ta osoba nie ma pojęcia, jak sobie z tym sprzętem radzić. nie wiem też, jak u was było z technicznymi, ale nie byłoby takich nieprzyjemności, gdybyście wyświetlacz podłączyli nie jako jedyny sygnał wyjściowy, ale jako drugi, obok monitora, gdzie wyświetlałoby na nim jedynie zawartość odtwarzacza, a na monitorze można by wtedy robić różne rzeczy, w tym nieudolne próby nagrania płyty, bez szkody dla widzów w sali projekcyjnej. o ile dobrze widziałem, na ecchi był np. techno, który z pewnością w kilka minut by wam wszystko ustawił jak należy...
pomimo wielu niedociągnięć i kilku niemiłych akcentów trzecia edycja ecchiconu była moim zdaniem najlepszą. już nie mogę się doczekać kolejnego konwentu organizowanego przez twórców ecchiconu.
[119] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 13.12.2007, 09:46:02, odpowiedź na #115, oceny: +0 -0
SerafinaGdzie można było zdobyć darmowe płytki? O_o
Sprawdzanie dowodów było wcześniej ;] i faktycznie z tego co pamiętam, był do Dojicon bo sama musiałam taki dowód okazać. Chyba tylko baaardzo późno już tego sprawdzania nie było.
[124] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 13.12.2007, 11:22:55, odpowiedź na #119, oceny: +0 -0
AvantaRNa Piernicu tez sprawdzano.
[131] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 13.12.2007, 14:50:47, odpowiedź na #124, oceny: +0 -0
-Zombik-Mi nie sprawdzili.
[134] Re: Ecchicon X-Mas Party
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.12.2007, 17:41:48, odpowiedź na #131, oceny: +0 -0
GuileBo ty stary, przeterminowany trup juz jestes;P Ciezko sprawdzac dowd rozkladajacym sie zwlokom konwentowym;)
[149] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR z uczelni [157.158.131.*], 14.12.2007, 08:51:34, odpowiedź na #131, oceny: +0 -0
Jak na Ciebie spojrzeli, to pewnie stwierdzili - "aaa niech wejdzie, sam juz nie moze, to sobie przynajmniej popatrzy" ;]
[167] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 14.12.2007, 16:15:45, odpowiedź na #149, oceny: +0 -0
-Zombik-Też cię kocham Avik.
[120] Re: Ecchicon X-Mas Party
Chaos [*.acn.waw.pl], 13.12.2007, 10:11:29, odpowiedź na #115, oceny: +0 -0
ChaosPo pierwsze Kaminari, po drugie jaki monitor?
[125] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 13.12.2007, 11:25:59, odpowiedź na #115, oceny: +0 -0
AvantaRJesli na Ecchiconie Ci jechalo moczem, to widac serio malo widziales kibli konwentowych. Powiem tylko, ze kible na Ecchiconie nalezaly do jednych z najbardziej czystych. A prysznice to moim zdaniem byla juz rewelacja (duzo, mozna sie bylo zaslonic, non stop ciepla woda, troche z boku, wiec prawie nikt nie zagladal).
Co do papieru to faktycznie porazka, dobrze, ze mialem swoj "sprzet". Czasem tylko widzialem jakas wielka rolke w przedsionku, w kiblach raczej malo kiedy byl. Takze to koniecznie do poprawienia - solidny kibel patrol musi byc, bo nie ma nic bardziej flustrujacego niz brak papieru kiedy chcesz usiasc na tronie ;)
[126] Re: Ecchicon X-Mas Party
GREY [*.ondraszek.ds.polsl.pl], 13.12.2007, 12:46:27, odpowiedź na #125, oceny: +0 -0
GREYNie ma to jak dobre KibelCommando prowadzone przez Anke :3
[135] Re: Ecchicon X-Mas Party
Duo~ [*.torun.mm.pl], 13.12.2007, 19:24:35, odpowiedź na #126, oceny: +0 -0
Duo~ja tam was ludzie nierozumiem xD ja miałem chyba z 4 atrakcje w nocy i ludzie byli =D było fajnie i sympatycznie ( "Twoja Stara to Raki " ) xD pozdrawiam ludzi z moich atrakcji xDD
[266] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 02:01:23, odpowiedź na #126, oceny: +0 -0
AnonymousKibelCommando salutuje
[138] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 13.12.2007, 20:13:04, odpowiedź na #125, oceny: +0 -0
mihoshiHa, prysznice tak (nigdy nie bylam na takim konwencie, na ktorym prysznice chodz w polowie dorownywaly tym z ecchi), ale w kiblach smierdziało niemilosiernie. NIEMIŁOSIERNIE. Był jeden kibel do ktorego weszłam i wyszłam, chyba wolalabym sikac na korytarzu :/
[147] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR z uczelni [157.158.131.*], 14.12.2007, 08:40:09, odpowiedź na #138, oceny: +0 -0
Bo Wy baby chyba sikacie po scianach :P
[156] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 14.12.2007, 14:06:30, odpowiedź na #147, oceny: +0 -0
mihoshiEj, to nie my potrafimy sikac na stojaco :P
[165] Re: Ecchicon X-Mas Party
yunato [*.ssp.dialog.net.pl], 14.12.2007, 15:40:02, odpowiedź na #156, oceny: +0 -0
I to chyba nie dociera do co poniektórych kobiet ;P
[192] Re: Ecchicon X-Mas Party
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 17:03:56, odpowiedź na #165, oceny: +0 -0
JoePotrzeba matką wynalazku.
[191] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 15:44:47, odpowiedź na #156, oceny: +0 -0
DreaM HunteRNie?
Ja myślałam, że umiemy...
[221] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 18.12.2007, 15:54:58, odpowiedź na #191, oceny: +0 -0
AvantaRTo juz wiem czemu w kiblach tak jechalo ... :P
[227] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 19.12.2007, 00:11:52, odpowiedź na #221, oceny: +0 -0
DreaM HunteRO__o ale ja na korytarzu...
XDDD *mam dziś dobry humor*
[235] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 19.12.2007, 22:05:10, odpowiedź na #191, oceny: +0 -0
mihoshiZawsze mozesz sprobowac. Miłego czyszczenia łazienki :P
[159] Re: Ecchicon X-Mas Party
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 14:29:56, odpowiedź na #138, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaNa Piernicu był fajny vip prysznic :p Niestety tylko jeden :p
[284] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 28.12.2007, 19:09:09, odpowiedź na #159, oceny: +0 -0
SerafinaAle i tak bywało że się długo czekało w kolejce XD nie mniej jednak, był o wiele lepszy od pozostałych :P
[231] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vulcan [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 19.12.2007, 11:03:52, odpowiedź na #125, oceny: +0 -0
VulcanNiestety, papieru faktycznie brakowało, czyżbyśmy dochodzili do sedna, a mianowicie do czego były używane "skradzione" magnesy i co w rezultacie zapchało kibel??? :]]]]]]]
[137] Re: Ecchicon X-Mas Party
kaiyon [*.chello.pl], 13.12.2007, 20:09:08, oceny: +0 -0
kaiyonkonwent był świetny!
wcale nie narzekam na brak czy nadmiar atrakcji XDDD
nie spałam w ogóle i nie miałam amiaru bo na prawdę świetnie się bawiłam XDDD
[144] Re: Ecchicon X-Mas Party
Guile [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 02:12:16, oceny: +0 -0
GuileAkurat ten epilog mogl zostac przemilczany. Kto wiedzial (czytal chociazby na forum), ten wiedzial. Co nie zmienia faktu, ze Animatsuri sie odbedzie, a pomyslow wciaz przybywa. Faktem jest, ze bedziemy musieli znalezc nowe miejsce, ale i temu podolamy, gdyz od marca powinnismy byc juz organizacja zrzeszona (powstaje wlasnie stowarzyszenie) i niektore sprawy bedzie nam o wiele latwiej zalatwiac. Moze to nie jest MMCP (na ktorym straty byly o wiele wieksze), przynajmniej w naszym wypadku obylo sie bez pozostania w dlugach. Jak juz wczesniej pisalem zawiodlem sie na uczestnikach i z tego powodu na Animatsuri ludzie, ktorzy nie beda przestrzegac regulaminu w jakimkolwiek stopniu, beda mogli przygotowac sie na naprawde duze konsekwencje. Regulamin bedzie nowy i bedzie obejmowal wszelkie kwestie, ktore obejmowal obecny plus te, ktore zostaly pominiete, a mozna dodac tych punktow dosc sporo. W kazdym razie wiecej nie pozwole na cos takiego, zebysmy za starty byli zmuszeni zaplacic tyle co za sam wynajem, bo to juz jest chore, jak swobodnie czuja sie niektore osoby. Moze i lepiej, ze juz nie bedzie Ecchiconow, bo teraz faktycznie nie mam ochoty wiecej wracac do tego konwentu. Widac wszechobecna swoboda i luzackie klimaty tego konwentu, zbytnio sie tym razem udzielily niektorym uczestnikom. Mam osobiscie nadzieje, ze juz wiecej takich komentarzy nie bede zmuszony pisac. Cala ta sytuacja bedzie doskonala przestroga dla osob, ktore dopiero zaczynaja przygode z robieniem konwentow, a dla mnie bedzie doskonalym przykladem tego, ze ludziom nie mozna ufac i na przyszlych konwentach bedzie trzeba nieco zwiekszyc poziom ochrony, w szczegolnosci w takich miejscach jak sleep roomy, czy kible. Mozliwe, ze jesli takowe miejsca beda pilnowane non-stop, to ludzie nie mogacy napic sie na konwencie, nie beda wpadali na idiotyczne pomysly niszczenia nie swojego sprzetu. W koncu co ich obchodza zniszczenia, przeciez to sprawa organizacji. Oni sobie przyjada i odjada, a my zostajemy z tym syfem do konca. Taka jest niestety smutna prawda obecnego fandomu, az brak slow normalnie...
[148] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR z uczelni [157.158.131.*], 14.12.2007, 08:44:13, odpowiedź na #144, oceny: +0 -0
Moim zdaniem dobrze, ze nie zostal przemilczany. Trzeba w koncu uzmyslowic ludziom, ze jak zrobia bydlo, syf i obore to pozniej ktos za to musi odpowiedziec. I z reguly tym kims sa organizatorzy, ktorzy musza wydac kupe kasy za straty (pol biedy jesli bylo duzo uczestnikow, chociaz i tak kasa, ktora zostala moglaby byc lepiej spozytkowana - np. na nastepny konwent).
Do tej pory nie rozumiem, po cholere ktos zajumal 100 magnesow :P
[152] Re: Ecchicon X-Mas Party
Jar Jar [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 11:04:06, odpowiedź na #148, oceny: +0 -0
No i wyszła na jaw smutna prawda o obecnym fandomie i jego poziomie kultuty osobistej. Już od pewnego czasu odnosiłem wrażenie że spora część tego naszego tzw. fandomu to zwykły motłoch. I niestety informacja o finale tegorocznego echi to potwierdza.
[163] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 14.12.2007, 15:11:05, odpowiedź na #152, oceny: +0 -0
SerafinaTylko czemu ten epilog nie uderza w fandom i konwentowiczów tylko w orgów? Nie rozumiem tego...
[168] Re: Ecchicon X-Mas Party
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 16:32:33, odpowiedź na #163, oceny: +0 -0
JoeW jaki sposób epilog uderza w orgów?
[173] Re: Ecchicon X-Mas Party
Serafina [*.146.rev.vline.pl], 14.12.2007, 17:49:24, odpowiedź na #168, oceny: +0 -0
SerafinaNie wiem czemu, ale tak ja to odebrałam XD Już od pierwszego zdania. Tak jakby tekst był ironią. A ostatnie zdanie to już w ogóle dobiło, chociaż orgiem nie byłam XD to tylko moje odczucie, nie trzeba się z nim zgadzać :)
[267] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 02:03:36, odpowiedź na #152, oceny: +0 -0
AnonymousChyba fandomu fantastykow.
[154] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 13:02:16, odpowiedź na #148, oceny: +0 -0
Evil Yukimagnesy? zawsze sie przydadza :P
według mnie, bardzo dobrze, że ten epilog został dodany. do dziś nawet nie wiedziałam, jaką szarańczą jest fandom.
[155] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 13:09:24, odpowiedź na #154, oceny: +0 -0
DreaM HunteRTą szarańczą nie jest fandom ale Polacy -__-
[157] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 14.12.2007, 14:10:40, odpowiedź na #155, oceny: +0 -0
mihoshiNasz fandom, jakby nie patrzec, jest polski :P. Ale anyway, zgadzam sie z Avantarem, taka sprawa nie powinna zostać przemilczana, ba, powinna byc nagłośniona do granic mozliwosci. W koncu wstyd jest najlepszym nauczycielem. Mam nadzieje, ze pomysł z patrolowaniem kibli i sleepow zostanie zrealizowany.
[172] Re: Ecchicon X-Mas Party
Alqua [*.bredband.comhem.se], 14.12.2007, 17:29:54, odpowiedź na #157, oceny: +0 -0
AlquaNie ma tu mowy o żadnym wstydzie - wstydzić to się może ktoś jak mu napiszą X ukradł magnesy - ale jak napisali spośród 1000 osób ktoś ukradł magnesy... nikt się nie będzie wstydził bo każdy jest anonimowy :(
A ludzie potrafią zrobić straszne bydło... wiele w życiu widziałem
[182] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 00:11:27, odpowiedź na #157, oceny: +0 -0
DreaM HunteR"Nasz fandom, jakby nie patrzec, jest polski :P"
o rly?
[213] Re: Ecchicon X-Mas Party
mihoshi [*.89-161.tel.tkb.net.pl], 17.12.2007, 12:51:46, odpowiedź na #182, oceny: +0 -0
mihoshiNah, to taki zarcik.
[259] Re: Ecchicon X-Mas Party
Lincia [*.chello.pl], 21.12.2007, 19:11:28, odpowiedź na #154, oceny: +0 -0
a ja znalazlam po powrocie 1 magnes w teczce XD...lol
[164] Re: Ecchicon X-Mas Party
Bere [*.internetdsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 15:15:58, odpowiedź na #148, oceny: +0 -0
IMAO wejście było słabo pilnowane, co rusz widziałem jakichś ludzi wyglądających mało 'konwentowo', identyfikator niewidoczny. Wyobrażenia na temat tego co oni tam robili nasuwają się same.
Następnym potwierdzeniem jest to, że moi znajomi [pisałem o tym wyżej]nieświadomie weszli bokiem bez identyfikatorów- żadnych problemów, nikt ich nie zatrzymywał. Oczywiście potem ustawili się w kolejce, ale gdyby ktoś nie miał zamiaru tego robić... Żal.pl po prostu.
[198] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 20:22:25, odpowiedź na #164, oceny: +0 -0
JiHadkurwa, co wy z tym "zal.pl" macie? to jest dopiero passe XP.
btw. problem był natury sznurkowej...
a. że sie rozwiazywały łatwo
b. w pewnym momencie ich brakło, chwila mineła, zanim się "doprodukowały"....
ja sie starałam pilnować wejść jak najlepiej, ale nie umiem się rozwoić niestety.
[222] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 18.12.2007, 15:57:56, odpowiedź na #164, oceny: +0 -0
AvantaRJakos nie sadze, zeby to autochtoni w ortalionowych garniturkach zajumali 100 mangesow i nasikali w babskich kiblach ...
[268] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 02:06:03, odpowiedź na #148, oceny: +0 -0
AnonymousKleptomania to choroba.
[204] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vulcan [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 16.12.2007, 19:19:47, odpowiedź na #144, oceny: +0 -0
VulcanNa mój gust ktoś tu nieźle ściemnia (czyt. dyrektorka), gdyż na szkołę z klasami w których panuje chaos i brak jest spisu inwentarza zbyt szybko i zbyt dokładnie ustalili co zginęło. Poza tym Vegon wspominał coś o syfie w kiblach; to że była w jakimś kiblu prezerwatywa czy podpaska to uwierzę, ale w super syf i zapchane kible śmiem wątpić, gdyż primo opuszczałem szkołę po 21 i widziałem jak to wtedy wyglądało, a secundo w czasie trwania konwentu, sam się dziwiłem, że w kiblach nie licząc przepełnionych koszy jest czysto i nawet podłoga nie jest mokra, jak to ma zazwyczaj miejsce. Po mojemu to dyra zauważyła, że ludzi było sporo i próbuje urwać większy kawałek z tego tortu dla siebie/szkoły.
[208] Re: Ecchicon X-Mas Party
mos [*.wp-sa.pl], 17.12.2007, 10:12:00, odpowiedź na #204, oceny: +0 -0
Zgadzam się z tym. Pierwszy raz widzę, by były takie 'braki' w szkole po wizycie ~1000 osób - 8 stron A4? Jak dla mnie błąd orgów, że nie sprawdzili stanów klas przed, nie pochowali luźnych rzeczy do schowków/kantorków. Pani dyrektor wyczuła kasę i nagle zniknęło 100 magnesów -skąd wiadomo, że 100? Robił ktoś inwentaryzację? Daliście się zrobić w przysłowiowego wała. Sorry, no bonus.
Co do burdelu po konwencie - przydały by się worki na śmieci częściej i gęściej niż to co było. I wynoszenie śmieci nie należy do obowiązków konwentowiczów, jak to się niektórym orgom/helperom ecchi zdaje [pozdrawiam wasze forum] - to jest zasrany obowiązek organizatora by zadbać choćby o to by były te worki zmieniane. Idąc na koncert/imprezę za którą płacisz nie spodziewasz się, że będziesz sprzątać i wynosić śmieci po innych, czyż nie?
A, że helperzy spieprzają pierwsi z konu [to jakaś tradycja?] to już norma.
[223] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 18.12.2007, 16:01:37, odpowiedź na #208, oceny: +0 -0
AvantaRPorownanie do koncertu to troche glupi przyklad, gdyz na konwentach z reguly nikt nie zarabia (a przynajmniej takie kiedys byly zalozenia ...). Od fanow dla fandow (ach, gdzie te czasy, gdy wiekszosc rzeczy w fandomie na tej zasadzie dzialala :P).
A co do helperow/orgow uciekajacych do domu - mialem pociag :P Sam sie zdziwilem, kiedy chcialem pomoc sprzatac/wyniesc smieci po konwencie to kilku lokalnych organizatorow (czy tez osoby, ktore po prostu sprzataly) stwierdzilo "nie, dzieki - damy sobie rade". A przeciez blagac nie bede :D
[146] Re: Ecchicon X-Mas Party
Silvera [*.acn.waw.pl], 14.12.2007, 08:03:22, oceny: +0 -0
SilveraO wszechpanującym zostawionym syfie przekonałam się na własne oczy...
O zniszczonej ławce (jednej) słyszałam...
Podpaski w kiblach - owszem.
Rysunki yaoi - eee... nie widziałam, a szkoda ^^"
Ale... Cała reszta?! Kradzieże, zniszczone krzesła, etc? Oo Mi by się na miejscu orgów też odechciało organizowania czegokolwiek... Myślałam, że na konwencie ludzie będą bardziej dorośli (ta "dorosłość" nie ma w tym znaczeniu nic wspólnego z ecchi)...
Rozszerzenie regulaminu? Jestem na tak, jeśli to miałoby na Animatsuri też w ten sposób wyglądać.
[175] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 14.12.2007, 19:04:15, odpowiedź na #146, oceny: +0 -0
Kiedyś zaglądałam na forum KDR, a oto i cytaty:
jedziemy na Eczi i znowu się najebiemy jak świnie.
Ale będzie rozpierducha...
To jest dopiero żal.pl
[181] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 00:10:32, odpowiedź na #175, oceny: +0 -0
DreaM HunteRCo do cytatu: kocham bezpośrednich ludzi ;D
A `żal.pl` to jest dopiero żal ^^" nie pisz tak ^^" to brzydkie XDDDD!
[195] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 15.12.2007, 20:07:46, odpowiedź na #181, oceny: +0 -0
A dostanę buzi? ^o^ To wtedy przestanę xD
[220] Re: Ecchicon X-Mas Party
DreaM HunteR [*.wbp.olsztyn.pl], 18.12.2007, 10:34:01, odpowiedź na #195, oceny: +0 -0
DreaM HunteRJa daję tylko BuSSiAkCzkY i +10 na epulsiQ
[240] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 20.12.2007, 08:20:42, odpowiedź na #220, oceny: +0 -0
Buuuuuuuu, to nie kcę :P
[187] Re: Ecchicon X-Mas Party
Quat [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 11:13:29, odpowiedź na #175, oceny: +0 -0
Daj mi ich nicki, kumpla nasle on jest ub3r w RO i kazdy z nich po asurze dostanie ;333
[193] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 15.12.2007, 19:52:51, odpowiedź na #187, oceny: +0 -0
Jeszcze, żeby to były asury w realu, a nie w grze to byłoby o czym gadać >.>
Anyway, może warto zainwestować w więcej ludzi do ochrony, która byłaby dosłownie wszędzie (kontrola kibli, sal, korytarzy, sleepów, a co pół godziny powiedzmy jakiś rutynowy obchód). Osobiście jestem też za sprawdzaniem zawartości plecaków a alkomaty też by się przydały - koszt 1 to jakieś 70 zł.
A tu masz nicki (zrób im dupę z gęby xD): Nicki i urocze cytaty -_-"
[269] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 02:09:16, odpowiedź na #175, oceny: +0 -0
AnonymousCo to jest KDR?
[205] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vulcan [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 16.12.2007, 19:31:24, odpowiedź na #146, oceny: +0 -0
VulcanWiesz, byłem osobiście przy "zniszczeniu" jednej ławki. Kolega po prostu na niej usiadł, co pozwala mi wysunąć podejrzenie, że ławka nie była już w zbyt dobrej kondycji wcześniej (weź pod uwagę to, że często na konwentach robi się sceny z ławek i wytrzymują nie tylko zwykłe występy, ale i cosplay często nadpobudliwych uczestników), ale fakt faktem złamała się i za to organizatorzy zapłacili, gdyż zdarzyło się to na ich imprezie, ale w tą listę skradzionych przedmiotów raczej nie uwierzę,a przynajmniej nie w tak dokładną wyciągnięta praktycznie z rękawa:] Ot szkole brakuje kasy i pomocy naukowych, ale żeby dorabiać się na pracy innych to skandal. Tyle, że jak było naprawdę nigdy nie ustalimy, bo będzie słowo przeciwko słowu. Ot za dużo konów w życiu widziałem i robiłem, aby uwierzyć w tą listę.
[153] Re: Ecchicon X-Mas Party
Dairi [*.net.autocom.pl], 14.12.2007, 13:02:05, oceny: +0 -0
DairiCzasem odnoszę wrażenie, że nad niektórymi konwentowiczami powinien stać koleś z elektrycznym pastuchem to może wtedy zaczęliby jarzyć co to 'kultura'. Niektórym półgłówkom nawet zrozumienie napisu w toalecie sprawia intelektualną trudność, dwa przykłady z Doji 7 z damskiego kibla "Podpaskę proszę wrzucić do kosza obok" oraz "Umywalka jest zatkana". Proszę się domyślić co było nie tak. Niektórzy to chyba w chlewie mieszkają...
[169] Re: Ecchicon X-Mas Party
Pokora [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.12.2007, 16:33:50, odpowiedź na #153, oceny: +0 -0
No i mamy. Elektryczny pastuch by się przydał. Troche przegięcie z tym co zawineli. A co do syfu to taką 'pośrednią' przyczyną było przeładowanie. Było dużo więcej osób niż miało być. Więc było dużo więcej syfu niż miało być. Bo wszystkich nie da się upilnować. A jak ktoś zacznie to dalej lawinowo przeważnie. Ale z tymi kradzieżami to chamstwo czyste =
[183] Re: Ecchicon X-Mas Party
burek [*.chelmnet.pl], 15.12.2007, 07:58:29, oceny: +0 -0
W wielkim skrocie. Ogolnie bylo zajebiscie, ale jako ragnarokowe bydlo chcialbym wszystkich przeprosic. Wiem, ze urodzilem sie po to by pic wodke i rozpierdalac konwenty (kazdy od ro jest taki), wiec przepraszam. Przepraszam, ze okolo 4 w nocy napadla mnie glupawka i po korytarzu duzo chodzilem, zdecydowanie za duzo. Kazdego kogo urazily, badz zranily moje kroki, przepraszam. Przeepraszam za to, ze dobrze sie bawilem, przepraszam, ze bylo slabo jak na ragnarokowe bydlo. Przepraszam prezydenta. Love&peace o/
[186] Re: Ecchicon X-Mas Party
Okami [*.gprs.plus.pl], 15.12.2007, 09:10:54, odpowiedź na #183, oceny: +0 -0
Okamido budy psie! bydlo jedno xD
[190] Re: Ecchicon X-Mas Party
VEGON [*.merinet.pl], 15.12.2007, 12:34:17, odpowiedź na #186, oceny: +0 -0
rzucanie taką ironią pokazuje twoja kulturę osobistą i szacunek do naszej pracy a przede wszystkim uzewnętrznia twój iloraz inteligencji -__-
Konwenty przecież nie są robione dla organizatorów my nie zarabiamy na tym wręcz ja do tego interesu dołożyłem za sam telefon a Konwentowicze odbierają takim zachowaniem całą chęć robienia czegokolwiek dla nich...
Regulamin jest i tak lightowy ale jak ktoś nie umie sie zachować to możemy ułożyć regulamin który zniechęci każdego i odbierze całą przyjemność bo wszystko będzie zabronione... bo do tego to wszystko prowadzi...
[189] Re: Ecchicon X-Mas Party
Bere [*.internetdsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 12:25:12, odpowiedź na #183, oceny: +0 -0
>(kazdy od ro jest taki)
STFU, są jeszcze kulturalni ludzie grający na normalnych serwerach- ja KDR nawet serwerem bym nie nazwał, to chyba tylko taki przytułek dla aspołecznych wyrzutków, którzy się do społeczeństwa tej gry nie nadają~ a, przepraszam, którzy się do żadnego społeczeństwa nie nadają, chciałem powiedzieć.
[203] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 16.12.2007, 11:39:07, odpowiedź na #189, oceny: +0 -0
Są, ale grając na takim "czymś" jakim jest KDR co mniej inteligentni zamieniają się w takich żuli jak reszta graczy. Ci co mają rozum to pójdą grać gdzie indziej :P
[224] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 18.12.2007, 16:09:20, odpowiedź na #183, oceny: +0 -0
AvantaRTwoimi przeprosinami to sobie mozna dupe podetrzec.
[241] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 20.12.2007, 08:21:32, odpowiedź na #224, oceny: +0 -0
Szkoda tyłka xD
[184] Re: Ecchicon X-Mas Party
Okami [*.gprs.plus.pl], 15.12.2007, 08:11:12, oceny: +0 -0
Okamico do KDR... cala bake spedzilam glownie z ekipa z tego serva... jak myslicie, dlaczego tym razem wolalam nerva i piu? kasowac atrakcje? po co, na bace ich nie bylo, a ragnarokowcy sie zjechali... sporo osob grajacych jest w porzadku, niektorzy pija z umiarem a nawet w ogole... Uogolnieniom mowimy stanowcze NIE!(ps. jakos nie slyszalam, zeby na ecchi kdr mial przypal, za to inny sleep tak, wiec moze ludzi z niego trza sie pozbyc? watpie czy ktos to zrobi...)
Konwent spoko, na moj konkurs o 5 rano zlazlo sie sporo. jak to okreslacie, "ragnarokowego bydla", a jednak bylo w porzadku.
Po raz kolejny pozdrawiam cycka Okiren, ktorego mialam okazje wylizac na nervowym xd normalnie zakochalam sie xD
[185] Re: Ecchicon X-Mas Party
leniwy Duo xD [*.torun.mm.pl], 15.12.2007, 08:29:53, odpowiedź na #184, oceny: +0 -0
zoboczuch xD ;3 xD
a co do tego ogólniania to w sumie to jest bardzo duże zuoo
bo nie można oskarżać wszystkich ROwców ale mi się wydaje że nie to było celem wcześniejszych postów
pis end lof end gerls :D xD
[188] Re: Ecchicon X-Mas Party
Chaos [*.acn.waw.pl], 15.12.2007, 11:19:13, odpowiedź na #184, oceny: +0 -0
Chaoslol, ja się po prostu pytałem z którego serwera, podając dwa rozoznawalne przykłady.
A nawet kiedy mówię "KDR to, KDR tamto", to mówię nie z uogólnienia, a wiedziony życiowym doświadczeniem.
Pijani ragnarokowcy: "Wy kto?" - "KDR, *****"
Rozp******ny sleeproom: "Kto tu spał?" - "KDR"
I kto na BACE wywalał ludziom rzeczy ze sleeproomów? KDR.
Ja nie mówię, że tam nie ma porządnych ludzi, ja mówię, że tych nieporządnych dużo lepiej widać.
[194] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 15.12.2007, 19:56:31, odpowiedź na #188, oceny: +0 -0
Ej bez sciemy, jezeli na tym konwencie bedzie chujowo i nie bedzie mozna sie kulturalnie bez przypalu najebac to troszke miejsca u mnie jest i wpadacie do mnie.
3 litry wodki juz sa w drodze... bedzie grubo ^___^
Zawsze można podać inny nick, żeby nas nie rozpoznali...
Komuś jeszcze argumentów brakuje? Proponuję wymienić się danymi personalnymi osób, które na BACE zapisały się swoimi KDRowymi nickami i zrobić kontrol tychże danych na Magni, bo "na Magni wpadniemy na bank" - jak zapowiadają gracze serwera.
[197] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 20:19:48, odpowiedź na #194, oceny: +0 -0
JiHadPogadam z Martą ;]]]]
[199] Re: Ecchicon X-Mas Party
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 20:36:00, odpowiedź na #194, oceny: +0 -0
Evil Yukino proszę, rola konfidenta przypadła Ci do gustu, sprawdziłabyś się w poprzednim systemie, już widzę Ciebie jako zomowca, jak napierdalasz pałami ludzi podczas manifestacji, och, tak, pasujesz idealnie XD
i nie to, że ja ich przed Tobą bronię, bo nie bronię, ale uważam, że takie spisywanie jest nieco w złym guście, grzeczniej i kulturalniej byłoby dać linka XD'
[202] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 16.12.2007, 11:36:44, odpowiedź na #199, oceny: +0 -0
Ja ciebie też kocham.
Może i jest to w zły guście, ale czy nie dobrze by było zwiększyć ochronę? Choćby dla samego bezpieczeństwa normalnych uczestników, którzy chcą się bawić i sprzętu?
Wystarczy zrobić ładną, czarną listę. Skoro dla niektórych osób zabawa to "chlanie" to trzebaby zrobić im psikusa i jak wpadną na Magni odesłać ich z kwitkiem. W końcu mangowa brać powinna się trzymać razem. Trochę sobie ludki poklną, a jak zaczną chaję na maxa to przywitają się z ochroną.
Nie chciałabym kiedyś na konwie oberwać flaszką z wódki.
[209] Re: Ecchicon X-Mas Party
mos [*.wp-sa.pl], 17.12.2007, 11:04:57, odpowiedź na #202, oceny: +0 -0
Lol, świetnie. Też gram na KDR i jakoś dziwnie czuje się czytając te bzdurki. Uogólnianie paru [podkreślam paru] osób z dość sporą liczebnością graczy KDR przebywających na konwentach [nie chciałbym cię martwić ale to można liczyć w dziesiątkach co najmniej] jest ignorancją osoby która tak twierdzi. Pomijając, że ktoś przeprosił za to [co jest ewenementem na skale światową, biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory chyba nikt nie przeprosił za żadne wybryki alkoholowe na konwentach].
Straszenie ochroną, szczególnie po ecchi jest śmieszne [pozdrawiam]. Jestem ciekaw kiedy w końcu ktoś beknie na jakimś konie za taką rzecz jak przeszukiwanie plecaków czy brak/niezgodny z prawem regulamin [bo żeby jakiś kon miał zgodny z prawem to nie pamiętam...]
[217] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 17.12.2007, 20:22:57, odpowiedź na #209, oceny: +0 -0
-Zombik-Prawa regulamin w żadnym momencie nie łamał. Jak się nie zgadzasz na przeszukiwanie twojego plecaka, to nikt ci nie każe wchodzić na konwent. Ale na imprezie organizatorzy stanowią prawo dla uczestników dopóki nie łamią prawa państwowego. Przypominam, że uczestnictwo w konwencie jest dobrowolne i jak się coś nie podoba, to przecież nikt nie każe nikomu przychodzić.
[232] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vir_ [*.n.intelink.pl], 19.12.2007, 13:37:15, odpowiedź na #217, oceny: +0 -0
LOL :) Przeszukiwac moze tylko policja i tylko w przypadku gdy istnieja "uzasadnione podstawy do przypuszczenia" ze poszukiwane rzeczy sie faktycznie znajduja np. w wytypowanym plecaku. Akcje, ze baran z liceum bierze sie za gmeranie w plecakach to jakis dowcip.
Co do samej rozpierduchy na conie, to nic nowego. Na kazdy konwent chyba przyjezdza mniej-wiecej stala ekipa uposledzonych, dobrze znanych dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi, ktore robia taka porute ze glowa mala. Banowac skurwysynow (i pizdy) i tyle. Nie po to sie robi impreze, zeby sluzyla za miejsce zlotu dla niewyzytych debili.
[237] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 20.12.2007, 02:26:01, odpowiedź na #232, oceny: +0 -0
JiHadDobrze mówi, dać mu wódki!
[254] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 21.12.2007, 13:16:22, odpowiedź na #237, oceny: +0 -0
Może jednak poprzestańmy na soczku ^^"
[243] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 20.12.2007, 08:43:37, odpowiedź na #232, oceny: +0 -0
-Zombik-Co do banowania to się zgadzam, co do przeszukiwania plecaków, to jeśli tego wymagamy, to powinni się na to zgodzić, jeśli chcą przebywać na konwencie. Nie ograniczamy w ten sposób wolności w żaden sposób, zawsze można wyjść.
[245] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vir_ [*.m.INTELINK.pl], 20.12.2007, 10:34:50, odpowiedź na #243, oceny: +0 -0
Nie, bo moge miec w plecaku cokolwiek, czego nie chce ujawnic. Nie wiem, np. jakies lekarstwa albo cos, co mogloby byc podstawa do wytykania palcami. Albo cos wartosciowego i wolalbym zeby sie rozne drechy nie dowiedzialy, ze to tam mam, cobym nie musial pozniej z tym plecakiem nawet do klopa chodzic.

Zreszta nawet jakbym mial w plecaku tylko pare brudnych gaci, to jest to moja sprawa i nikomu nic do tego. Jesli wiec ktos by podejrzewal, ze np. w moim plecaku znajdzie zajebany HDD czy cos takiego, to prosze bardzo wezwac odpowiednie sluzby, ktore zgodnie z procedurami przeprowadza rewizje. A nie ze kazda szmata z plakietka orga bedzie mi grzebac w moich prywatnych rzeczach.

Wyjsc nie wyjde, bo niby jak? Wielce szanowna, ale wcale nie uprawomocniona, "ochrona" predzej mi nogi polamie niz wypusci. Pomijajac fakt naturalnych podejrzen typu "uciekl, znaczy sie to on byl winny".

Ponadto podejscie "skoro tego wymagamy"... orgowie nie sa od tego zeby cokolwiek wymagac, chyba ze jest to jakies adekwatne lamanie ogolnieprzejetych zasad (np. ktos sprzedaje prochy, dal komus po mordzie, rozpieprzyl telewizor). Orgowie moga ewentualnie poprosic, o okazanie zawartosci plecaka, a uczestnik moze zawsze powiedziec ze maja spieprzac na szczaw. Tak samo jak w markecie nie musze sie ochroniarzowi spowiadac co mam w plecaku - np. czesto nosze na plecach komputer i nie bede go zostawial w jakiejs informacji, zeby go panie kasjerki pokopaly w trzy dupy. Jak pan ochroniarz podejrzewa, ze wynioslem batonik, to niech wezwie policje, ktora mnie zrewiduje. Dotad zaden nie wezwal, chociaz wielu sie czepialo :)

Jest mozliwe, tzw. "zatrzymanie obywatelskie", ale nigdy nie slyszalem o czyms takim jak "przeszukanie obywatelskie" i mam nadzieje, ze nigdy nie uslysze.
[277] Re: Ecchicon X-Mas Party
Yanek [*.acn.waw.pl], 23.12.2007, 12:25:23, odpowiedź na #245, oceny: +0 -0
YanekNo dobra - a jak wchodzisz na koncert lub imprezę plenerową to przecież pokazujesz bebechy plecaka ochronie a nie policji.
[283] Re: Ecchicon X-Mas Party
Vir_ [*.n.intelink.pl], 27.12.2007, 02:47:01, odpowiedź na #277, oceny: +0 -0
Ja sie zawsze kloce (a potem musze wchodzic plotem :) Tzw. "ochrona" nie ma zadnych praw w sumie. I dobrze. Oczywiscie wiadomo, ze chcac funkcjonowac w pewnych okolicznosciach trzeba przyjac tymczasowo pewne okreslone zasady. Nie mowie wiec, ze regulaminy czy cos takiego powinny z konwentow zniknac. Ale te zasady powinnybyc w porzadku wzgledem uczestnikow, a wiec nie moga dawac jakims debilom przyzwolenia na robienie z prywatnoscia uczestnika co tylko sie zamarzy.

Uzgadniamy, ze na imprezie X nie wolno cpac, nie wolno krasc i nie wolno dac komus po mordzie. I git. Jesli ktos sie nie stosuje - wylot. Ale nie moze byc tak, ze jak jeden debil sie nacpa albo cos ukradnie, to pozostale 999 uczestnikow jest obdzierane ze swojej prywatnosci, dostaje status podejrzanego zlodzieja i wogole wszystko co najgorsze.

Stary patent: jesli ktos nie robi mi pod gorke, to ja mu tez robic nie bede. Jesli np. wspomniany ochroniarz w sklepie sie grzecznie mnie pyta, czemu nie zanosze plecaka do informacji, to mu grzecznie odpowiadam, ze mam w srodku komputer i wole miec go przy sobie, a jesli bardzo chce to moze mi nakleic jakas nalepke albo zapakuje to w worek. Ale jak taki ochroniarz zaczyna do mnie z morda, ze "nie wejdziesz z plecakiem", to mnie poprostu chuj strzela i robie takiemu gnojowi pod gorke. Tak samo na konwentach - jesli zasady sa fair, to spoko. Ale jesli sa to jakies debilizmy, stawiajace uczestnika w pozycji "pocos tu przylazl wogole kmiocie, na pewno rozkradles wszystko co sie dalo, wiec wywalaj plecak zebysmy sobie mogli pogmerac bo my jestesmy organizatorzy, znaczy sie bogowie, a ty jestes uczestnik, znaczy sie pomiot" to na pohybel!
[288] Re: Ecchicon X-Mas Party
Froh [*.ssp.dialog.net.pl], 31.12.2007, 18:59:27, odpowiedź na #283, oceny: +0 -0
O ile się dowiadywałem swego czasu - pracownik ochrony ma prawo obszukać na okoliczność posiadania niebezpiecznych narzędzi czyli potocznie "obmacać". Zawartość plecaka możemy mu pokazać lub nie - nasza wola. Prawo do przeszukania ma Policja (lub podobnie uprawnione służby) nie ochrona. Inna sprawa że ochrona może sobie zastrzec że nie wpuszcza na imprezę bez dobrowolnego okazania zawartości plecaków. Tyle że jak zwykle trzeba wykazać się dyplomacją i taktem aby nie narobić sobie samemu problemu.
[225] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 18.12.2007, 16:11:57, odpowiedź na #209, oceny: +0 -0
AvantaRNie klam! Nie grasz juz!
[226] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 18.12.2007, 16:12:33, odpowiedź na #209, oceny: +0 -0
AvantaRAha ... i jesli uwazasz, ze to sa przeprosiny, to chyba sobie kpisz ...
Respekt dla Ciebie! :P
[229] Re: Ecchicon X-Mas Party
Pea [83.238.116.*], 19.12.2007, 01:06:02, odpowiedź na #199, oceny: +0 -0
Peapodobnie mi sie to skojarzylo :/. I odczulam spor yniesmak w zwiazku z takimi pomyslami. Uwazam, ze wzmozona kontrola sleepow wystarczy, a sciganie kogos personalnie od wejscia to chory i zupelnie chybiony pomysl.
Lista strat moim zdaniem jest z palca wyssana, a orgowie, nie robiac spisu przedmiotow i w zaden sposob ich nie zabezpieczajac, sa wspolwinni (bo nie mowie, ze konwentowicze sa bez skazy i nic nie zniszczyli).
Co do toalet, to ludzie tutaj okazali sie kultura ponad konwentowa srednia - nie uswiadczylam podpasek ani rolek papieru w toalecie, szynki na desce klozetowej ani mokrej podlogi (az moglam do toalety w papciach chodzic XD). W damskiej toalecie papier zazwyczaj byl, w tych mniejszych toaletach nie smierdzialo, w tych wiekszych gorzej... (dlatego chodzilam zawsze do tych mniejszych - no i lustra mialy, jedne z nielicznych na konwencie).
Bylo ponad tysiac osob, a przy takiej liczebnosci brak strat czy incydentow bylby niemalym ewenementem (miejmy nadzieje, ze bedziemy mieli z takowymi do czynienia ;>)
[230] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 19.12.2007, 07:19:00, odpowiedź na #229, oceny: +0 -0
Na lotnisku też od wejścia traktują cię jak terrorystę i sprawdzają bagaże, a jak są jakieś podejrzenia to nawet twój odbyt ;p
Sprawdzanie plecaka to pikuś przy tym xD
[234] Re: Ecchicon X-Mas Party
Pea [83.238.116.*], 19.12.2007, 21:37:52, odpowiedź na #230, oceny: +0 -0
Peaalez mi nie chodzi o sprawdzanie plecaka tylko o nie wpuszczanie jakis grup ludzi lub osob na konwent... :)
No a konwent nie samolot, wejscie nie lotnisko :D
[239] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 20.12.2007, 08:19:46, odpowiedź na #234, oceny: +0 -0
No niech ci będzie xD Co nie zmienia faktu, że ja bym jednak im takiego psikusa zrobiła :3
[244] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 20.12.2007, 08:45:44, odpowiedź na #229, oceny: +0 -0
-Zombik-Dlatego Animatsuri będzie imprezą ubezpieczoną i ubezpieczyciel będzie wymagał kosztorysu od szkoły. Przynajmniej taki jest plan ;)
[196] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 20:18:39, odpowiedź na #184, oceny: +0 -0
JiHadOkami, to skoro tak, to na nerva też nie musisz wchodzić ;p. Poza tym ten przypał to też nawet nie #nerv, bo z nerva to tam moze 5 osob bylo, wielu sobie poszlo kimac do US'a, w sleepie dojechali tylko tentakle ;].
[201] Re: Ecchicon X-Mas Party
Okami [*.gprs.plus.pl], 16.12.2007, 05:43:54, odpowiedź na #196, oceny: +0 -0
OkamiHad przeca ja was opuscic nie moge xDDD
Co do konfidentowania... wzielam to na siebie w pewnym znaczeniu, mowilam Krall o tym, zeby ich sprawdzili, zostalo olane... wiec czepnijcie sie wlasnego ogona, bo jak bylo podane do wiadomosci, ze powinniscie ich sprawdzic, co czemu do ch*ja Pana nikt tego nie zrobil? mialam moze sama, bez zadnej funkcji i pomocy, isc na ragnarokowcow, wywalic pijanych i pozniej jeszcze dostac opierd*l, bo nie mam uprawnien? zonk.
[219] Re: Ecchicon X-Mas Party
Krall Arrakis [*.chello.pl], 18.12.2007, 09:21:24, odpowiedź na #201, oceny: +0 -0
Krall ArrakisWszystkich których mi wskazano palcem się pozbywałam. I jak mi zgłosiłaś to poszłam. Ale po pierwsze trudno jest przyłapać kogoś na gorącym uczynku, że pije. A mi osobiście trudno jest rozpoznać kto jest pod wpływem jak wchodzę do sleepa a tam cicho, wychodzę hałas, wchodzę cisza. A po za tym od tego była ochrona a nie ja biedna, mała kobitka. I następnym razem przyjść i palcem pokazać który to pije i się avanturuje bo jak mi owieczke biedną małą udaje to ja sie nie orientuje
[214] Re: Ecchicon X-Mas Party
kaiyon [*.chello.pl], 17.12.2007, 17:10:03, oceny: +0 -0
kaiyonjak dla mnie to to było...ironiczne (?)przeprosiny... co do szkoły i dyrektorki...to tak,szkoła nie ma kasy,a dyrektorka zawsze była skończoną...idiotką z przeproszeniem..........w ogóle cały personel jakiś nie teges był =.=" XD
to z tymi nickami to trochę...bezsensu takie jakby...
jak ja kręcę O.o'
[218] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 18.12.2007, 07:32:13, odpowiedź na #214, oceny: +0 -0
jak, no bo, takie jakby xD Lol, twórcza wypowiedź ;3
[233] Re: Ecchicon X-Mas Party
kaiyon [*.chello.pl], 19.12.2007, 14:52:00, odpowiedź na #218, oceny: +0 -0
kaiyonjakw szystkie moje wypowiedzi XDDD
ja po prostu nie umiem się wyśłowić :P
[238] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sailor Dream [*.jedrysek.kalety.net], 20.12.2007, 08:18:21, odpowiedź na #233, oceny: +0 -0
Oj, trza to zmienić :3
[248] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo11 [*.smevpn.tpnet.pl], 20.12.2007, 14:10:28, oceny: +0 -0
Byłem na Ecchiconie i sie nie zawiodłem.
dzieki wielkie dla Zombika za przekonanie mnie co do konu.
Cosplay i ecchicosplay były bardzo ciekawe ^^
Ba ecchicosplay był najfajniejszy jaki widziałem (scenki)
a cosplay powalił mnie perfekcyjnymi strojami ( Tifa i cloud) szkoda tylko że tak krótko trwał.
rulezuja natomiast hentajowy kontest dubbingowy oraz yuri night który notabene był hentajowym dubbingiem 2 :)
Masa atrakcji (a jaki burdel pozniej był że ho ho ) iz nie wiadomo było na co iść (a konkursy jeden za drugim ! ) na szczęscie było kilka "dziur" w programie bo człowiek nie miałby nawet czasu na jakikolwiek odpoczynek a tak jednak dało się troche odpoczać (Quest na herbatę oraz gotuj z freyą :) )
Żałuje ze plan nie był bardziej "rozłożony" bo zapisałem się na turniej a na nim nie byłem.
Aha sorry Zombik chciałem byc na twoim panelu o podrywaniu ale wtedy było yuri night :) (chyba...)
Aha no i to jak sie udał konwent nie zależy (w większości ) od atrakcji i orgów ale od ludzi którzy na tym konwencie byli.jak ktos był z przyjaciółmi to nawet jak nic nie było do roboty to i tak się świetnie bawił.Przypomnijcie sobie jakie kiedys były konwenty a jakie są.(kiedyś nie było tak dużo i tak ciekawych atrakcji)
Co do wc to bajzel był ale pod koniec i chodzi mi tylko o to że kosze na śmieci były przepełnione a no i nie było luster w męskim więc trzeba było chodzic do damskiego :P
Dlaczego był bajzel? Dlatego że było za duzo ludzi ! o wiele za dużo! człowiek zajął sobie sleep room jak tylko się zjawił (zaraz na samym początku) a juz było mało miejsca a pozniej to był wogóle hardkor ludzie sie pchali na siłę do sleep roomów mimo że miejsca juz nie było. w skutek czego w sleep roomach spac sie nie dało mozna było tylko zostawic rzeczy i isć sie bawić.co wcale bezpieczne nie było bo było dużo ludzi nie znających pojęcia cudza własność.Zreszta po konwencie szlajały sie osoby które na mangowców mi nie wyglądały! mam juz jakies głupawe pomysły aby sprawdzać wiedze ludzi na temat mangi i anime zanim sie ich wpuści na konwent."jak się nazywa główna bohaterka mangi I'S ? nie wiesz ? wypad ! " (bo niby jak sprawdzic czy to mangowiec ? )
Nie wiem kto był w ochronie ale nastepnym razem to chyba ja sie dołączę bo niektóre osoby bardzo przesadziły trzeba by je usunąc z konwentu jednak tak się nie stało
Pomysł z przeszukiwaniem plecaków jest chybiony.
Nikt nie lubi jak mu sie grzebie w prywatnych rzeczach.
Aha czy wy ludzie nie potraficie sie bawic na konwentach bez alkoholu ??
Oby na nastepnym konwencie było inaczej.
Ogólnie było bardzo fajnie.
kto nie był na Ecchiconie 3 niech Żałuje.
Wielkie dzieki dla "mojej paczki" i innych dzieki którym bawiłem się świetnie na tym konie.
Zombik respect for you.
[249] Re: Ecchicon X-Mas Party
yunato [*.ssp.dialog.net.pl], 20.12.2007, 14:38:56, odpowiedź na #248, oceny: +0 -0
"jak się nazywa główna bohaterka mangi I'S ? nie wiesz ? wypad ! " (bo niby jak sprawdzic czy to mangowiec ? )

Failed! Nie wszyscy jeżdżą na konwenty znając wszystko od deski do deski [ja bym nie odpowiedziała na twoje pytanie, a siedzę w tym już 7 lat, po prostu nie każdy musi znać to i to, ale lubi i wie dużo na temat tego i tamtego~].
[251] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 21.12.2007, 11:31:18, odpowiedź na #249, oceny: +0 -0
dark-neoWięc danej osobie zadamy inne pytanie.
Chodzi mi tylko aby po konwentach nie szlajały się osoby które wcale nie przyszły na konwent się bawić tylko aby kraść,pić alkohol,robic burdy i zostawiać po sobie totalny bajzel.
owszem. ja tez wszystkiego nie znam ale trzeba znależć jakis sposób aby wpuszczac "normalnych " ludzi na kony.
[256] Re: Ecchicon X-Mas Party
yunato [*.ssp.dialog.net.pl], 21.12.2007, 15:59:15, odpowiedź na #251, oceny: +0 -0
I tutaj ten problem, że kilku moich znajomych w ogóle nie interesuje się ani mangą, ani anime, a przyjeżdżają ze mną, by się spotkać na konwencie. I takich też byś nie wpuścił?
[271] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 22.12.2007, 13:07:48, odpowiedź na #256, oceny: +0 -0
dark-neoTo zależy tylko i wyłącznie od ich zachowania na konwencie.
(zresztą to dotyczy wszystkich uczestników )
[274] Re: Ecchicon X-Mas Party
yunato [*.ssp.dialog.net.pl], 22.12.2007, 16:49:13, odpowiedź na #271, oceny: +0 -0
W takim razie wpuścił byś wszystkich i nie piernicz, że trzeba jakoś ograniczyć wpuszczanie ludzi. Ja rozumiem stanie z alkomatem. Ale bzdetne pytania? Peace i zmądrzej.
[250] Re: Ecchicon X-Mas Party
Shaiel [*.acn.waw.pl], 20.12.2007, 21:19:23, odpowiedź na #248, oceny: +0 -0
ShaielWow, a jak wg ciebie wyglada mangowiec? :DDDDDD
Zeby byc w ochronie trzeba miec 18 lat.
[253] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 21.12.2007, 11:37:46, odpowiedź na #250, oceny: +0 -0
dark-neoRóżnie...ale na pewno nie wygląda jak skin w ubraniu moro.
Zreszta nie tylko takich ludzi mozna było spotkac na ecchi 3 inne zjeby tez przyszły a i kilka dresów tez podobno chciało się wbić na imprezę.
18-nastkę to ja już mam dawno za sobą.
Do Zombika:czy broli był w ochronie?
[255] Re: Ecchicon X-Mas Party
Shaiel [212.160.91.*], 21.12.2007, 13:56:06, odpowiedź na #253, oceny: +0 -0
Shaieltaa, dopiero po zdjeciach widze ze chyba jestes pelnoletni, bo po wypowiedziach, nie bardzo.
to dyskryminowanie, skin tez moze czytac mangi :) nie nalezy oceniac czlowieka po ubraniu :D

no, ale w sumie tych paru drechow sie tam krecilo.
[272] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 22.12.2007, 13:15:04, odpowiedź na #255, oceny: +0 -0
dark-neo[ironia on] Jakże mi cholernie przykro że jestem ułomnym człowiekim [ironia off]
Nie to co ty doskonała narcystyczna księżniczka z dobrego domu. prawda ?
To jak jestes ubrany także świadczy o tobie.
[260] Re: Ecchicon X-Mas Party
-Zombik- [*.chello.pl], 21.12.2007, 21:18:16, odpowiedź na #253, oceny: +0 -0
-Zombik-Brolik był szefem ochrony. Teoretycznie, bo w porównaniu z Had to się opierdalał totalnie.
[273] Re: Ecchicon X-Mas Party
dark-neo [*.smevpn.tpnet.pl], 22.12.2007, 13:17:44, odpowiedź na #260, oceny: +0 -0
dark-neoNo właśnie teoretycznie.Bo jak ja widziałem to brolik sprzedawał stuff na stoisku.
Jak by co to na następnym konie mogę pomóc w ochronie.(nieoficjalnie)
[279] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 24.12.2007, 19:50:52, odpowiedź na #273, oceny: +0 -0
AvantaRNieoficjalnie to bedziesz mogl przyslowiowe g zrobic. Zreszta sama "ochrona" niewiele moze.
[280] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sasek [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 25.12.2007, 22:56:40, odpowiedź na #260, oceny: +0 -0
SasekJako zwykły uczestnik siedziałem prawie całą noc na palarni zewnętrznej i pilnowałem wejścia bo ochrona chyba zapomniała że tylne wejście na konwent istnieje i owe służby pojawiały się tam sporadycznie rzadko. Ale nie narzekam :>
[281] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.ekspres.net.pl], 26.12.2007, 15:16:16, odpowiedź na #280, oceny: +0 -0
AvantaRTo po cos tam siedzial jesli byles uczestnikiem? Zeby teraz sie pochwalic?
[282] Re: Ecchicon X-Mas Party
Sasek [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 26.12.2007, 20:26:39, odpowiedź na #281, oceny: +0 -0
SasekOj Avik ;P
Egzystowałem na zewnątrz bo było miło, nie miałem ochoty spać i włóczyć się po szkole. Podkreślam jedynie fakt że z soboty na niedziele drugie wejście na konwent nie było należycie pilnowane :P
[291] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 05.01.2008, 15:02:16, odpowiedź na #260, oceny: +0 -0
JiHadBrolil myślał, że jest szefem ochrony XP

Lol @ sytuacja, jak szłam i ktoś gadał "Widziałeś tą laskę z ochrony? Ja to bym jej wolał w drogę nie wchodzić..."
[276] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.internetdsl.tpnet.pl], 23.12.2007, 11:37:55, odpowiedź na #253, oceny: +0 -0
AvantaRNa Pierniconie 3 w ochronie bylo kilku skinheadow. Bardzo sie zdziwilem jak sie dowiedzialem, ze bedziemy mieli takich ochroniarzy. Ale okazalo sie, ze byli to calkiem wporzadku kolesie. Moze jestem calkowicie przeciwny czesci zasad, ktore wyznawaja, nie znaczy to jednak, ze nie idzie z nimi milo spedzic imprezy i znalezc wspolnych tematow do rozmowy.
[290] Re: Ecchicon X-Mas Party
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 05.01.2008, 15:01:02, odpowiedź na #253, oceny: +0 -0
JiHadGeniuszu, skin w moro był w ochronie ;p. I czyta mangi.
Ja też byłam ubrana "na skina" i nikt nie miał problemu.
[275] Re: Ecchicon X-Mas Party
AvantaR [*.internetdsl.tpnet.pl], 23.12.2007, 11:35:46, odpowiedź na #250, oceny: +0 -0
AvantaRJak milo Cie widziec :D
[270] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 02:18:52, odpowiedź na #248, oceny: +0 -0
AnonymousWez kurwa
naucz sie
pisac.
[294] Re: Ecchicon X-Mas Party
nadiya04 [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 19.02.2008, 16:00:24, odpowiedź na #248, oceny: +0 -0
nadiya04"jak się nazywa główna bohaterka mangi I'S ? nie wiesz ? wypad ! " (bo niby jak sprawdzic czy to mangowiec ? )"

Nie odpowiedziałbym na to pytanie tak samo jak Yunato... Jeśli w taki sposób masz zamiar rozpoznać mangowca to ja ci szczerze gratuluję rozumu. Zadawanie pytań. Człowieku nie rozśmieszaj mnie...
[295] Re: Ecchicon X-Mas Party
nadiya04 [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 19.02.2008, 16:00:57, odpowiedź na #248, oceny: +0 -0
nadiya04"jak się nazywa główna bohaterka mangi I'S ? nie wiesz ? wypad ! " (bo niby jak sprawdzic czy to mangowiec ? )"

Nie odpowiedziałabym na to pytanie tak samo jak Yunato... Jeśli w taki sposób masz zamiar rozpoznać mangowca to ja ci szczerze gratuluję rozumu. Zadawanie pytań. Człowieku nie rozśmieszaj mnie...
[262] Re: Ecchicon X-Mas Party
Anonymous [*.60.jawnet.pl], 22.12.2007, 01:20:16, oceny: +0 -0
AnonymousJeden Japonczyk, drugi to byl Chinczyk.
Powered by WashuOS