header imageheader imageheader image

Chapter 3: Childhood

Albi

Ekipa MiOhi najwyraźniej nie wrzuciła w tym roku wystarczającej ilości monet do źródełka szczęścia. W trakcie MAGNIFIconu rozbił się samolot pod Smoleńskiem, a trzeciemu chapterowi towarzyszyły powodzie w niektórych regionach kraju. Tym niemniej organizatorzy dzielnie stawiali czoła „klątwie” i Chapter 3: Childhood odbył się planowo, czyli w dniach 5-6 czerwca roku nieszczęsnego 2010. Miastem, w którym miał miejsce konwent i które przyznało patronat honorowy imprezie, była Łódź. Muszę przyznać, że zawsze wyobrażałam sobie Łódź jako stare, szare i smutne miasto. Dlatego jadąc mangobusem, byłam zaskoczona zobaczywszy galerie handlowe, multikino, fajne knajpy i restauracje. Niestety, w ciągu kilku minut wyjechaliśmy z centrum, minęliśmy cmentarz, jakąś fabrykę i wylądowaliśmy na typowych peryferiach. Na szczęście droga na conplace była króciutka.

Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego było całkiem spore (na szczęście tylko dwupiętrowe) i znajdowało się zaraz obok supermarketu Netto. Standardowo na wejściu działała akredytacja niezawodną metodą „kartka i długopis”. Co ciekawe, oprócz informatorka i identa uczestnicy otrzymywali niebieskie opaski na rękę. Opaska była papierowa, przez co byłam absolutnie pewna, że wytrzyma jakieś 15 minut. Tutaj muszę zwrócić honor, bo pasek nie ucierpiał za bardzo do następnego dnia, ba, nawet przetrwał dwie próby prysznica. Informator był standardowego formatu, brakowało w nim regulaminu (który był na stronie www), za to rozpiska atrakcji była bardzo czytelna. Na okładce był słodki obrazek neko girl i jeszcze słodsza dopisana ręcznie literka „l” w wyrazie „childhood”.

Dużo sleepów, wielki Main Room, dwa prysznice — miejscówka na konwent bez zarzutu. Main Room był przedzielony na dwie części, większą i mniejszą. Podczas gdy w jednej montowano scenę i testowano nagłośnienie, po drugiej stronie „kurtyny” odbywał się pokaz aikido. O ile wizualnie wyglądał ok, to przez wspomniane wcześniej próby dźwięku nie było słychać senseia Dariusza Skowrońskiego. Konkurs wiedzy o Japonii niestety się nie odbył ze względu na spóźnienie prowadzącej.

IMG_4370
Rodeo w konwentowym wesołym miasteczku

Podczas gdy w niektórych rejonach Polski szalała powódź, w Łodzi panował upał. Sprzyjało to atmosferze powrotu do (lub radości z) dzieciństwa. Ale największą atrakcją i najlepszym moim zdaniem pomysłem było konwentowe wesołe miasteczko. Na podwórku przez cały pierwszy dzień konwentu był rozłożony balonowy zamek, trampolina i najbardziej oblegany — byk rodeo. Dzięki tym atrakcjom nie brakowało śmiechu i ogólnej wesołości, mimo iż niektórzy panowie po starciu z bykiem odczuwali pewne nie grożące płci żeńskiej dolegliwości. Z tego powodu szybko po konwencie rozniosła się nowa nazwa dla imprezy — childless.

„Jaki cosplay jest dobry?” bardziej przypominał reunion cosplayowiczek niż panel dyskusyjny. W chwili gdy byłam w sali kulturalnej pokazywano jedynie slajdy ze zdjęciami przeszłych wystąpień, których bohaterki były obecne na sali. Warsztaty kabaretowe, mające trwać trzy godziny, nie odbyły się ze względu na nieobecność większości komików grupy „O mało co” i brak chętnych uczestników. Pokaz kimon japońskich wraz z prelekcją był prowadzony przez sklep Kimona-ya. O ile same kimona (i modelki) były ładne, prelegentka mówiła jakby za karę, a swoje wystąpienie rozpoczęła słowami, że musi „poprowadzić z konieczności” pokaz.

Na konwencie nie brakowało typowych sal tematycznych. Sala konsolowa i DDR-ka były chyba najbardziej oblegane, choć chętnych nie brakowało też do Ultra Stara i Rock Bandu. Sala projekcyjna serwowała powrót do przeszłości, czyli pokazy anime z Polonii 1, takich jak „Generał Daimos”, „Zorro”, „Gigi” oraz innych kultowych anime znanych starym wyjadaczom: „Dragon Ball” i „Sailor Moon”. Jeżeli ktoś nie chciał maszerować do Netto, a miał ochotę coś przekąsić, mógł skorzystać ze szkolnego bufetu (dobry i tani, z miłym panem za ladą) lub jednej z dwóch kafejek. Rzecz jasna pieniążki można było wydać też na kolorowych stoiskach lub w punkcie z nagrodami, w którym można było zakupić konwentową koszulkę.

Jednym z paneli, które przykuły moją uwagę, była „Fascynacja Japonią” prowadzona przez pana Dariusza Szpakowskiego. Prelegent pojechał pierwszy raz do kraju kwitnącej wiśni w 2001 roku na kurs z zakresu rolnictwa. Na panelu była mowa o coraz to bardziej popularnych w Europie japońskich warzywach i owocach, o kulturze uprawy ziemi oraz o roli wyspy Hokkaido. Towarzyszył temu oczywiście pokaz slajdów i moim zdaniem był to najlepiej poprowadzony panel na jakim się zjawiłam. Z zupełnie innej beczki, lecz bardzo oblegany, był panel o lolita fashion. Prowadzącą była Fairy Emily, która pokazywała na slajdach swoje propozycje skomponowania garderoby i podpowiadała gdzie takową najlepiej i najtaniej zdobyć. Mała frekwencja na panelu „Wychowywanie dzieci a życie fandomowe” nie sprzyjała burzliwej dyskusji. Tym niemniej udało się wyłonić jakieś konkluzje. Tylko co tam robił Kolo z Wrocka?

IMG_4728
Scenka z „Dragonballa” wywołała szał na widowni
IMG_4787
Zwyciężczynie cosplayu

Start cosplayu opóźnił się o jakieś pół godziny, za to wszyscy się bez problemu zmieścili w dużej sali. Scena była wynajęta od profesjonalnej firmy, niestety wraz z urządzeniem do robienia dymu. Stroje były przedstawiane drużynowo poprzez scenki, co było moim zdaniem bardziej interesujące niż tradycyjny pokaz. Łącznie wystąpiło 18 drużyn, wśród których były naprawdę fajne stroje. Nie brakowało nawet kultowego Dragon Balla, który wywołał szał wśród widowni. Po prezentacji wszystkich strojów, organizatorzy, Mikos i Ohi, wyszli na scenę, aby wylosować jedną osobę wśród obecnych na wszystkich trzech chapterach. Szczęśliwcem, który pojedzie wraz z osobą towarzyszącą na Japan Expo do Paryża została Marta Grzywnowicz. Po losowaniu wszyscy zaczęli zbierać się do wyjścia, aż przy scenie wyniknął następujący dialog: „Veegoon, a kiedy będą wyniki?”, „Jakie wyniki? Ok...!”. Helperzy szybko zgarnęli wychodzących ludzi z powrotem na miejsca i przez chwilę zabawiali publiczność historiami o swoim kwitnącym życiu erotycznym, w którym, jak się okazało, operator dźwięku też miał swój udział. Po wystąpieniu Kanady z „Hetalii”, które chyba miało być śmieszne, ogłoszono następujące wyniki:

  • I miejsce otrzymała Violet jako Yuuko Ichihara z „xxxHolic”
  • II miejsce przypadło ex aequo Shappi jako Mercedes i Yoko-Mi jako Velvet z „Odin Sphere”
  • III miejsce zajęła Oliv jako Blood Elf Holy Priest z gry „World of Warcraft”

Prócz tego wyróżnieni zostali: Averka jako Lelouch vi Britannia z „Code Geass”, Watari Yumiko jako Suiseiseki z „Rozen Maiden”, Henriett jako Drocell Cainz z „Kuroshitsuji” oraz DreamHunter.

Po cosplayu miał się odbyć występ kabaretu, ale ze wspomnianych wyżej przyczyn, zamiast tego komicy zorganizowali „Whose line is it anyway?”. W nocy po praktycznie całym budynku rozległ się koncert ShiroRoom. Muzyka mogła się podobać bądź nie, ale do efektów i nagłośnienia nie dało się przyczepić.

Chyba na żadnym konwencie tak nie poczułam klimatu jak na trzecim chapterze. Motyw przewodni był odczuwalny przede wszystkim dzięki wesołemu miasteczku, które uważam za pomysł iście nowatorski i bardzo udany. Na konwencie była raczej mała frekwencja, ale osobiście dodaje to do plusów, gdyż dzięki temu można było się zrelaksować w upalne dni i wyspać w niezapchanym sleepie. Niestety nie udało mi się poznać oficjalnej ilości uczestników. Program nie był przepełniony „bombowymi” atrakcjami i atmosfera była raczej spokojna (aż do nocnego koncertu). Dobrze się bawiłam i uważam konwent za udany, jednak w stosunku do tego typu imprezy każdy może mieć inne odczucia.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: MiOhi.

Inne serwisy:

Ocena

12345678910
Wystawiać oceny mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
5,44/10 (9 głosów)

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 52 dodaj

[1] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 12.06.2010, 21:38:43, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaCo ja robiłem na panelu? Dyskutowałem chyba, right? ;]
(A Ty Albi byłaś na tym panelu? Bo szczerze powiedziawszy, to Cię z tego panelu nie kojarzę ;p Był Dizel, Tatsumi, Tamiś i Corvus, i 4 młode dziołszki, ale Ciebie nie pamiętam ;p)
[22] Re: Chapter 3: Childhood
Albi [83.238.116.*], 13.06.2010, 15:36:03, odpowiedź na #1, oceny: +0 -0
AlbiBo jestem ninja :P Umiem się schować.

A tak naprawdę to siedziałam zaraz za Tobą, w szarej sferze.
[27] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 15:48:01, odpowiedź na #22, oceny: +1 -0
Kolo_z_WrockaAhh ;]
[2] Re: Chapter 3: Childhood
Juki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.06.2010, 21:52:00, oceny: +1 -1
Jukijak juz pisalam, konwent mi sie bardzo podobal, dawno sie tak dobrze nie bawilam! ale stwierdzenie, ze 'wesole miasteczko' bylo glownym punktem jest chyba nieco na wyrost... ale pomysl fajny, nie powiem. poskakalam sobie troszke :D

prezentacja z tsubasy byla imo lepsza niz ta z dragon balla!
[3] Re: Chapter 3: Childhood
Joe [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.06.2010, 22:35:01, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
JoeGłównym jak głównym, ale na pewno wyróżniającym. O ile wiem na żadnym polskim konwencie czegoś takiego nie było. Bardzo możliwe, że ten konwent zachowa się w zbiorowej pamięci fandomu jako konwent z bykiem.

Sam bym chętnie dosiadł takiej machiny, ale trochę mnie martwi, że konwenty (i może cały fandom) bardziej rozwijają się na boki niż w kierunku mangi i anime. Zamiast przedpremierowych pokazów anime, gości z Japonii czy ciekawych wystawców mamy rodeo, bale, baseny i Whose line is it anyway.
[4] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 12.06.2010, 22:50:42, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaAno, konwenty są teraz jakby bardziej fandomowe, niż mangowe.

Jeżeli o to chodzi, to z niecierpliwością czekam na więcej info o Wanekonie, może to będzie krok w bardziej mangową stronę ;]
[5] Re: Chapter 3: Childhood
Lord Raven [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.06.2010, 22:53:16, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
Problemem jest to że orgowie dostosowują się do publiki, a ta woli socjal niż kulturę (w przeważającej ilości przypadków).
[6] Re: Chapter 3: Childhood
Juki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 12.06.2010, 22:57:01, odpowiedź na #3, oceny: +0 -1
Jukizaraz Guile przyjdzie i napisze ze u niego SA przedpremierowe pokazy anime i bedzie mial racje P:
[7] Re: Chapter 3: Childhood
VEGON [*.aster.pl], 12.06.2010, 23:19:36, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
moim zdaniem to "miasteczko" bylo idealnym i najlepszym jak do tej pory okazaniem konwencji dzieki czemus takiemu konwencja dnia dziecka byla pelna gębą

Fakt faktem aktualnie zaden konwent nie jest strikte nastawiony na m&a czy kulture japonska i nie jest to wina oganizatorow tylko fandomu bo to oni wymuszaja zmiane imprezy z kulturalnej na rozrywkowa
[49] Re: Chapter 3: Childhood
Śnieżka [*.tktelekom.pl], 19.06.2010, 22:57:54, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
W ogóle.. fajnie było. Chyba największy plus to był jednak brak tłoku, jakoś bardzie familijnie się przez to robi
[8] Re: Chapter 3: Childhood
Henriett [*.as.kn.pl], 12.06.2010, 23:36:13, oceny: +0 -0
Literówka: Drocell, nie Dorocell (choleryczność tego imienia do tej pory przyprawia mnie ból głowy >D).
[23] Re: Chapter 3: Childhood
Albi [83.238.116.*], 13.06.2010, 15:37:33, odpowiedź na #8, oceny: +1 -0
AlbiDziękuję, fixed :)
[9] Re: Chapter 3: Childhood
NaNiKo [*.219.51.87.nsti.pl], 13.06.2010, 00:35:30, oceny: +0 -0
NaNiKoA ja uważam, że należy się też chwila uwagi wspaniale poprowadzonej sali gier (japońskich? bo nie mam pojęcia czy to po prostu nie zostało nazwane games-room). Jakoś nigdy nie miałam okazji wejść w bliższe relacje z takową salą, ale na Childhoodzie naprawdę bardzo miło spędzało się tam czas. W końcu zostałam oświecona, jeśli chodzi po podstawy Mahjonga i kilkakrotnie wracałam tam skuszona wizją kolejnej rozgrywki. Duży plus ^^
[24] Re: Chapter 3: Childhood
Albi [83.238.116.*], 13.06.2010, 15:38:41, odpowiedź na #9, oceny: +0 -0
AlbiFakt, sala była bardzo fajna. Niestety nie znalazłam czasu żeby w coś pograć :
[10] Re: Chapter 3: Childhood
Bell [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 01:20:15, oceny: +0 -0
BellMaluśka pomyłka, nie LinaSakura, tylko DH jako Sakura Hime z TRC dostała wyróżnienie
[11] Re: Chapter 3: Childhood
Juki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 01:29:51, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
JukiMaluśka? Powiedziałabym, że spora jest różnica pomiędzy samym LinaSakura (czyżby dostawała wyróżnienie za sam fakt, że jest? ;) a DH jako Sakura Hime.

ach, no i "Efl" zamiast "Elf" w trzecim miejscu dla Oliv, tak, jak już wskazujemy błędy.
[13] Re: Chapter 3: Childhood
Bell [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 01:53:41, odpowiedź na #11, oceny: +0 -0
BellI tu Sakura i tam Sakura...

Już chce zobaczyć wyniki cosplayu i recenzję z Niuconu 3, kiedy będzie tych Sakur pierdylion.
[18] Re: Chapter 3: Childhood
Juki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 13:02:38, odpowiedź na #13, oceny: +0 -0
Juki:D

Sakura jako... jakas Sakura.
[12] Re: Chapter 3: Childhood
linasakura [*.chello.pl], 13.06.2010, 01:35:32, odpowiedź na #10, oceny: +2 -1
linasakurazcosplayowałam Karinkę tak dobrze, że nikt nie zauważył XD!
[25] Re: Chapter 3: Childhood
Albi [83.238.116.*], 13.06.2010, 15:39:40, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
AlbiDzięki, fixed. Ostatnia kartka z wynikami się zawieruszyła i poszłam na żywioł :P
[28] Re: Chapter 3: Childhood
Juki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 16:22:00, odpowiedź na #25, oceny: +1 -0
Jukifixed

jeszcze nie.

DreamHunter dostała wyróżnienie za strój Sakury z TRC. Gdybyśmy mieli być szczegółowi, to wersja Sakury z okładki rozdziału 145 :P Trzy minuty szukania i można się wywiedzieć tak szczegółowych rzeczy ;)
[29] Re: Chapter 3: Childhood
XeN [*.chello.pl], 13.06.2010, 16:32:55, odpowiedź na #28, oceny: +1 -2
Get life()
[30] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 16:55:02, odpowiedź na #29, oceny: +1 -1
Kolo_z_WrockaBut where? :D
[34] Re: Chapter 3: Childhood
Juki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 21:12:25, odpowiedź na #29, oceny: +0 -0
Jukiczy to miał być po mnie jakiś pojazd? bo nie wiem, o co chodzi :C
przepraszam, że poświęciłam parę minut na dowiedzenie się, kto wygrał, biję się w pierś...
[36] Re: Chapter 3: Childhood
Vampire Zelda [*.komster.pl], 13.06.2010, 22:00:31, odpowiedź na #34, oceny: +2 -0
Vampire ZeldaSkończ, bo cycka odkształcisz!
[37] Re: Chapter 3: Childhood
DH707 [*.ssp.dialog.net.pl], 13.06.2010, 22:51:44, odpowiedź na #34, oceny: +0 -0
DH707Jeśli to mia być pojazd to Xen nie pomyślał chyba. Dziękuję Juki :D że tak walczysz o istotność stroju XD
[14] Re: Chapter 3: Childhood
Adda [*.chello.pl], 13.06.2010, 09:35:35, oceny: +0 -1
Addamiejscówka na konwent bez zarzutu
nie wiem, czy tak bez zarzutu. tzn. niby szkoła duża, wszystko ładnie, pięknie (main naprawdę fajnie przestronny), tylko jak dla mnie trochę zbyt rozlazła. trzeba się było nieźle nałazić, żeby przejść z jednego końca szkoły na drugi. ja do swojego sleepa musiałam właśnie tak biegać, w dodatku najpierw wchodząc schodami w górę, a potem schodząc w dół XD'''
[15] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 11:34:19, odpowiedź na #14, oceny: +1 -0
Kolo_z_WrockaAle gdyby było więcej konwentowiczów, to szkoła była idealna ;p
[16] Re: Chapter 3: Childhood
Adda [*.chello.pl], 13.06.2010, 12:36:25, odpowiedź na #15, oceny: +0 -0
Addai tak trzeba by tak konkretnie latać z jednego końca na drugi ;p
[20] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 14:17:48, odpowiedź na #16, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaHai, ale ludzie by się pomieścili :)
A gdyby szkoła była mniejsza, to byłoby ciężko ;]
[41] Re: Chapter 3: Childhood
lady_magma [*.21.rev.vline.pl], 14.06.2010, 01:24:28, odpowiedź na #20, oceny: +0 -0
lady_magmawogole gdy wyszlam zobaczylam szkole i stwierdzialm
o jezyniu taka sama mam za oknem tylko z dobudowwkami
[35] Re: Chapter 3: Childhood
Hitsu Mayuki [*.bugaj.pabianice.pl], 13.06.2010, 21:44:00, odpowiedź na #14, oceny: +0 -0
Hitsu Mayukieeetam, po 20 minutach poruszałem sie bez mapki i traktowałem długie przejscia jako zabawę :P
[38] Re: Chapter 3: Childhood
NaNiKo [*.219.51.87.nsti.pl], 13.06.2010, 23:31:13, odpowiedź na #35, oceny: +1 -0
NaNiKoNie wszyscy są studentami turystyki :P Ja do końca nie miałam pewności, czy jeśli zejdę tymi konkretnymi schodami to trafię do wyjścia czy na podwórko. I za każdym razem był ten cień niepokoju, że jednak wybrałam złą drogę xD
[39] Re: Chapter 3: Childhood
Adda [*.chello.pl], 13.06.2010, 23:54:04, odpowiedź na #35, oceny: +0 -0
Addaja też poruszałam się po szkole bez problemu właściwie już po drugim przemierzeniu tego długiego odcinka ;p co nadal nie zmienia faktu, że budynek był strasznie rozlazły XDD
[40] Re: Chapter 3: Childhood
Hitsu Mayuki [*.bugaj.pabianice.pl], 14.06.2010, 01:18:39, odpowiedź na #39, oceny: +0 -0
Hitsu Mayukiowszem, najbardziej dobijał fakt, że żeby przejść z maina do kafejki, trzeba było zapitalać najpierw na górę a potem znowu w dół ^^
[43] Re: Chapter 3: Childhood
ikari_ [*.toya.net.pl], 14.06.2010, 09:40:55, odpowiedź na #14, oceny: +1 -0
Nooo, można się tam było zgubić ~.~
Co zresztą niektórym się zdarzało :D
[17] Re: Chapter 3: Childhood
Rai [*.chello.pl], 13.06.2010, 12:44:27, oceny: +0 -1
RaiA ja tu podziękuję ekipie obecnej na panelu o animcach z polonii 1 i zapytam jak tam syrenka mako :3
[21] Re: Chapter 3: Childhood
Kolo_z_Wrocka [*.internetdsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 14:19:16, odpowiedź na #17, oceny: +0 -0
Kolo_z_Wrocka^^
Oglądałem jeszcze po konwencie ;-)
Znajomi nie-mangowcy mieli podobne odczucia co my wszyscy ^^
[19] Re: Chapter 3: Childhood
Oliv [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 14:04:12, oceny: +2 -0
OlivSłaba recka... :<
Nie dosc ze wiele bledów to jeszcze mam wrazenie jakbym czytala jakas prywatna notke na blogu pisana na szybko - brakuje tylko emotów w tym wszystkim :
[26] Re: Chapter 3: Childhood
Albi [83.238.116.*], 13.06.2010, 15:44:03, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
AlbiŻe pisana na szybko to przyznam się bez bicia. Kiedyś pisałam recenzje jakby to miały być rozprawy naukowe ale zdecydowałam się zejść nieco z tonu. Niektórym się bardziej podoba luźniejszy styl, innym mniej ale że notka na blogaska to już chyba przesada ;)
[31] Re: Chapter 3: Childhood
Joe [*.home.aster.pl], 13.06.2010, 18:16:19, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
JoeChodzi o błędy merytoryczne czy językowe?
[32] Re: Chapter 3: Childhood
Oliv [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 13.06.2010, 18:54:09, odpowiedź na #31, oceny: +1 -0
OlivNo moze dla ciebie przesada, mi generalnie sie to zle czyta i tyle xD

O bledy merytoryczne :)
[33] Re: Chapter 3: Childhood
Albi [83.238.116.*], 13.06.2010, 19:00:34, odpowiedź na #32, oceny: +0 -0
AlbiCoś oprócz pomyłki jednej wyróżnionej cosplayowiczki?
[42] Re: Chapter 3: Childhood
Dizel [*.adsl.inetia.pl], 14.06.2010, 02:43:35, oceny: +0 -0
DizelMoże i mało było luda na moim panelu, ale lepsze to niż jedna osoba na warsztatach, czy brak panelu o Yu-Gi-Oh! TCG z powodu dwugodzinnego opóźnienia pociągu z Wrocka xD Coś pechowe są dla mnie konwenty w tym roku... Na Magni występ OMC odwołany, teraz OMC posypało się dzień przed konwentem -.- A ja cierpię jako lider tej hałastry xD No, już tylko dwóch osób :/ Ale nadal kmioty jedne! xD

Cóż... dziękuję tym, którzy przyszli na "wychowywanie dzieci, a życie fandomowe", a w szczególności tym, którzy brali udział w dyskusji :) I tu siurprajz...! Dziękuję też tym, którzy wychodząc mówili same miłe rzeczy :D Bo to było jakby nie patrzeć miłe xD
[44] Re: Chapter 3: Childhood
Ramroyd Deloro [*.adsl.inetia.pl], 14.06.2010, 15:46:50, odpowiedź na #42, oceny: +0 -0
Ramroyd DeloroSzkoda, że OMC się posypało, bo ogólnie dajesz radę solowo, a z ekipą to pewnie niezłe show odstawilibyście.
[45] Re: Chapter 3: Childhood
Dizel [*.adsl.inetia.pl], 14.06.2010, 16:10:22, odpowiedź na #44, oceny: +0 -0
DizelE tam ;p hehe.. ale dziękuję ^^'
Ja żałuję, bo mieliśmy fajny dziecięco-japoński program przygotowany, a do tego piosenkę w klimacie... :/
[46] Re: Chapter 3: Childhood
Eev [*.e-wro.net.pl], 14.06.2010, 18:25:09, odpowiedź na #42, oceny: +0 -0
EevBoże, byłam w tym opóźnionym pociągu, chciałam się udać na ten panel do innego przedziału ale przespałam XDD
[47] Re: Chapter 3: Childhood
Dizel [*.adsl.inetia.pl], 15.06.2010, 00:03:16, odpowiedź na #46, oceny: +0 -1
DizelNo chłopaki przyszli xDD Ale ich zbyłem z braku weny , haha :D Za to sobie poopowiadaliśmy jakieś głupoty xD
[48] Re: Chapter 3: Childhood
Ols [*.toya.net.pl], 15.06.2010, 09:04:59, oceny: +0 -0
OlsO! Jest moje zdjęcie jako jeźdźca bez głowy na byku XDDDD
[50] Re: Chapter 3: Childhood
Mamba [89.231.13.*], 19.06.2010, 23:18:48, oceny: +0 -0
MambaYay ^^ Dziewiczy konwent xD
Chociaż chwilami było nudnawo, to jednak klimat jedyny w swoim rodzaju :) No i wspaniali ludzie! ^^ Że o cosplayu i 'Whose line is it anyway' nie wspomnę :D:D Było naprawdę miło ^^ Świetnie się bawiłam ^^
[51] Re: Chapter 3: Childhood
Neko-Slay [*.wroclaw.mm.pl], 01.07.2010, 11:21:12, oceny: +0 -0
Neko-SlayKonwent uważam za udany. ;p
Szkoda tylko że najciekawsze panele i wiedzówki były w późnych godzinach, a ja z powodu moich obowiązków nie mogłem się na nich znaleźć.

Btw.
Jak poszła wiedzówka o Kingdom Hearts? Trudne były pytania, dużo chętnych, jaka atmosfera? ^^
[52] Re: Chapter 3: Childhood
Shizuo [*.dynamic.gprs.plus.pl], 26.07.2010, 11:00:37, oceny: +0 -0
raaany...jak ja kocham wizję Łodzi innych _^_
ale konwent udany ~
cosplay był przecudowny ^^
Powered by WashuOS