header imageheader imageheader image

PierniCON 3

Michał Durys

Trzeci PierniCON jest znakomitym przykładem na to, że dobry konwent nie musi być „naj”. Nie musi być największy, mieć największego budżetu, ani najwięcej sprzętu. Wystarczy dobry plan, rzetelna ekipa do wykonania planu i trochę szczęścia.

Pierwszą rzeczą, która przypadła mi do gustu była sama miejscówka. Szkoła, w której odbywał się konwent, jest oddalona o 10 minut spaceru od urokliwej toruńskiej starówki. Dla osób, które nie samym konwentem żyją to idealne miejsce na wypicie piwa ze znajomymi, zjedzenie czegoś smaczniejszego niż pizza z dostawy czy choćby spacer. Dodatkowy atut stanowił prosty dojazd z dworca kolejowego. W moim osobistym rankingu tylko DOJIcon 6 tuż przy Rynku Głównym w Krakowie miał lepszą lokalizację. Również wewnątrz szkoła prezentowała się dobrze: przestronne korytarze umożliwiły komfortowe ulokowanie wystawców, liczne sale pomieściły uczestników zarówno w trakcie zabawy jak i odpoczynku, spora sala gimnastyczna pomieściła chętnych nawet na najbardziej obleganych atrakcjach, a dzięki prysznicom możliwe było zachowanie względnej higieny. Wprawdzie ani prysznice ani łazienki nie były zbyt przyjemne, ale to już nie jest winą organizatorów.

Drugą zaletą PierniCONu 3 był rozbudowany i ciekawy program, który wytrzymał konfrontację z rzeczywistością. Chcę przez to powiedzieć, że większość ciekawie zapowiadających się punktów programu była taka w istocie, a na dodatek odbywały się o czasie. Atrakcji było tak dużo, że często wybór mógł stanowić nie lada dylemat, ale dzięki temu nie było czasu na nudę.

IMG_2094
Zwyciężczyni cosplayu w kategorii kostium

Tradycyjnie największe tłumy zebrały się na cosplayu. Wprawdzie uczestników nie było zbyt wielu, ale na jakość przebrań nie można było narzekać. Zwycięski kostium Sory z „Kingdom Hearts” był bez wątpienia jednym z lepszych, jakie widziałem w Polsce. Podczas cosplayu pokazano jedynie dwie scenki, ale tu również jakość górowała nad ilością. Pierwsze miejsce zdobyła scenka p.t. „Przesłuchanie o brzasku”, której finał na życzenie publiki powtarzany był dwa razy. Mi osobiście podobała się średnio, być może nie rozumiałem wszystkich żartów dotyczących „Naruto”, ale doceniam profesjonalne przygotowanie. Równie dobrze do cosplayu przygotowali się organizatorzy: uczestnicy wchodzili według wcześniej ustalonej kolejności, przedstawienia uczestników na scenie były krótkie i rzeczowe, pamiętano też o chwili dla reporterów. Warto też docenić, że w cosplayu nagrody były przyznawane w wielu kategoriach: osobną stanowiły gothic lolity, oddzielnie oceniano scenki i kostiumy, osobną nagrodę przyznawało jury i publiczność. Dzięki temu uniknięto często spotykanych pretensji co do zasadności nagród.

IMGP1337
Wybory kociej miss fandomu
IMGP1270
Urodziny anime.com.pl

Niestety musiałem zwijać się z konwentu zanim odbyły się wybory kociej miss, a z tego co później usłyszałem i przeczytałem, była to jedna z najczęściej komentowanych atrakcji konwentu. Jak sama nazwa wskazuje celem wyborów było wyłonienie najbardziej kociej dziewczynki, ale do udziału dopuszczono także przebranych facetów. Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się kocim wdziękiem w konkurencjach takich jak picie mleka z tubki czy bawienie się myszką (komputerową). Kuse spódniczki i śmiałe zachowanie zachęciły zebranych pod sceną fotografów do robienia zdjęć typu „upskirt”, co nie wszystkim uczestnikom przypadło do gustu.

Do tradycji PierniCONów przeszedł już Idol wzorowany na popularnym programie telewizyjnym pod tym samym tytułem. Tak jak w telewizji wokalne próby uczestników oceniane są przez wymagających i często złośliwych jurorów. Pierwszego dnia odbyły się eliminacje, w których brali udział wszyscy chętni, zaś drugiego dnia odbyły się finały. Ponieważ była to edycja jubileuszowa w finale zaśpiewali też zwycięzcy poprzednich edycji.

Na wyróżnienie zasługuje sala fanartowa. Wprawdzie nie jest to pionierska inicjatywa, ale chyba na żadnym z dotychczasowych konwentów program takiej sali nie był tak bogaty. Obejmował zarówno warsztaty prowadzone przez mniej lub bardziej znanych w fandomie rysowników, spotkania z autorami i wydawcami jak i konkursy. Na tle wielbicieli konsol czy DDR-a rysownicy nie są może zbyt liczną grupą, więc o tłumach w sali fanartowej raczej nie było mowy, ale na PierniCONie 3 rysownicy zostali dopieszczeni chyba pod każdym względem.

DSCN5991
Na Hydeporku każdy mógł się wyżyć... artystycznie
DSCN6095
Na strzelnicy można się było wyżyć... po prostu

W ciekawy sposób przygotowany konkurs wiedzy. Odbył się on na podobieństwo programu Va Banque. Prowadzący mieli nawet przygotowany program wyświetlający znaną z tego programu planszę z pytaniami. Efekt popsuł jedynie brak rzutnika, bo zastępujący go telewizor nie pozwalał na odczytanie napisów wszystkim uczestnikom.

Nie wypada mi rozwodzić się nad prowadzoną przeze mnie atrakcją, ale z kronikarskiego obowiązku wspomnę o obchodach piątych urodzin anime.com.pl. Stawiło się na nich tyle osób, ile mogła pomieścić sala panelowa. Część z nich wykruszyła się w trakcie panelu o historii i przeszłości serwisu, ale na wytrwałych czekała nagroda w postaci tortu i lejącego się strumieniami szampana (bezalkoholowego, rzecz jasna).

Oczywiście wymienione wyżej atrakcje to tylko skromna część bogatego programu konwentu. Nie sposób było zaliczyć wszystkie, nie każda też mnie interesowała. W podziemiach szkoły w swoim własnym świecie żyli konsolowcy, na piętrze skakali miłośnicy gier tanecznych, po całej szkole biegali amatorzy militariów. Osobną salę dedykowano teledyskom, przy czym warto o tym, że na PierniCONie 3 odbył się finał Konkursu Teledysków Anime 2007. Pierwsze miejsce przypadło Arcziemu za klip „Mugen”.

Od strony organizacyjnej konwent był dobrze przygotowany. Jak już wspomniałem wcześniej, większość planowanych atrakcji odbyła się o czasie, przebieg konwentu został dobrze zaplanowany i zrealizowany, a ponadto u orgów widać było zaangażowanie i chęć zapewnienia dobrej zabawy uczestnikom. Nie obyło się bez wpadek, ale nie psują one mojej pozytywnej opinii o konwencie. Można wybaczyć, że informatory rozpadały się w rękach i nie starczyło ich dla wszystkich, tym bardziej, że poza tymi mankamentami zawierały wszystkie niezbędne informacje. Brudne kible to przykra sprawa, ale zawsze szło znaleźć jakiś w miarę czysty. Brak rzutników w salach utrudniał życie niektórym prowadzącym (np. w konkursie wiedzy), ale i tak większość uczestników bawiła się dobrze.

Moje wrażenia z trzeciego PierniCONu są jak najbardziej pozytywne. Sądzę była to najlepsza ze dotychczasowych edycji i zarazem jeden z najprzyjemniejszych konwentów, na którym byłem. Czytając opinie inne uczestników dochodzę do wniosku, że nie tylko ja opuściłem Toruń z takim przekonaniem. Trzy dni to w sam raz by się dobrze zabawić, choć osobiście wolałbym układ piątek-niedziela niż sobota-poniedziałek. PierniCON bardzo szybko dojrzał do miana znakomitej imprezy. Gdyby przy kolejnej edycji wykonano identyczny postęp to mieli byśmy szansę na najlepszy konwent w Polsce. W tej chwili pozostaje mi tylko podziękować organizatorom i uczestnikom za wspaniałą zabawę i już w ciemno zapowiedzieć swoją obecność na PierniCONie 4.

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: PierniCON.

Ocena

12345678910
Wystawiać oceny mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
9,31/10 (13 głosów)

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 53 dodaj

[1] Re: PierniCON 3
Sasek [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 03:48:19, oceny: +0 -0
SasekDla mnie też był to jeden z najlepszych konwentów w jakich miałem przyjemność brać udział. Dodam jeszcze że był to pierwszy na jaki spoglądałem ze stanowiska organizatora ^^ Ogólnie rzecz biorąc - cud, miód i orzeszki :3
[2] Re: PierniCON 3
Cwistak [*.toya.net.pl], 03.09.2007, 07:29:07, oceny: +0 -0
CwistakFajna recenzja - mozesz jeszcze dodac, ze kolejna edycja zapowiedziana juz za rok ; > w dacie okołotrzeciopierniconowej ;)
[3] Re: PierniCON 3
Chaos [*.acn.waw.pl], 03.09.2007, 09:25:16, oceny: +0 -0
ChaosTrzeci. No comment, rly.
[4] Re: PierniCON 3
Evil Yuki [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 09:46:45, oceny: +0 -0
Evil Yukiczwarta! ale co mi z tego, skoro i tak mnie nie było ;o; będę miała z tego powodu angsta do roku akademickiego ;x; a potem ulutlę me smutki Baką ;x;

*angst angst angst*

czy Kociej Miss nie wygrał Kolo?
[6] Re: PierniCON 3
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 10:52:23, odpowiedź na #4, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaNie, wygrałem okociny, też konkurs na bycie kotem, ale inna formuła ;p
[16] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 18:23:28, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
SerafinaI został Sasuke XD
[31] Re: PierniCON 3
GREY [83.2.110.*], 04.09.2007, 17:21:11, odpowiedź na #6, oceny: +0 -0
GREYA Ty czemu byles na okocinach? Czy to nie miala byc przypadkiem zabawa dla nowych? Z tego co widzialem to juz sie kulasz od jakiegos czasu po conach :P
[38] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 05.09.2007, 11:32:23, odpowiedź na #31, oceny: +0 -0
SerafinaMiało być w założeniu, ale mało nowych przyszło O_o o ile jacyś byli XD więc pozwalaliśmy wziąć udział wszystkim.
[44] Re: PierniCON 3
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.09.2007, 18:29:02, odpowiedź na #38, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaPrzyprowadziliśmy jednego siłą, ale nie chciał startować :(
[45] Re: PierniCON 3
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.09.2007, 18:29:58, odpowiedź na #31, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaJa? Niemożliwe, musiałeś mnie chyba z kimś pomylić ;-)
[5] Re: PierniCON 3
Albi [83.238.116.*], 03.09.2007, 10:07:11, oceny: +0 -0
AlbiBardzo udana recenzja :3 Pierniczek był dziaa ^.^
[7] Re: PierniCON 3
Oen [*.chello.pl], 03.09.2007, 12:20:59, oceny: +0 -0
OenNo i w pelni sie zgadzam z recka bo konwent byl swietny :D
[8] Re: PierniCON 3
XioN [*.c192.msk.pl], 03.09.2007, 13:03:29, oceny: +0 -0
XioNrecka dobra :)
[9] Re: PierniCON 3
pucek [*.info-test.pl], 03.09.2007, 13:14:30, oceny: +0 -0
pucekDobry konwent - dobra recenzja. ;]
[10] Re: PierniCON 3
Vulcan [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 13:46:54, oceny: +0 -0
VulcanDawno się tak dobrze na żadnym konie nie bawiłem. Było w pytkę.
[11] Re: PierniCON 3
PulpetMaster [*.wroclaw.mm.pl], 03.09.2007, 14:11:45, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
PulpetMasterprzed konwentem chyba tez sie niezle bawiles :>
[12] Re: PierniCON 3
Sasek [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 16:53:33, odpowiedź na #11, oceny: +0 -0
SasekPrzed konwentem wszyscy nieźle się bawili =]
[32] Re: PierniCON 3
GREY [83.2.110.*], 04.09.2007, 17:22:03, odpowiedź na #10, oceny: +0 -0
GREYVulcan w pyte to bylo ale Ty miales w co innego XD
[39] Re: PierniCON 3
HENTAI [*.torun.mm.pl], 05.09.2007, 13:46:45, odpowiedź na #32, oceny: +0 -0
HENTAIa w co było bo ja taki nie doświadczony :p a poza tym Vulcan trzymaj sie zdala od mojego Bzyczka :p
[40] Re: PierniCON 3
Seba [*.petrus.com.pl], 05.09.2007, 22:13:25, odpowiedź na #39, oceny: +0 -0
Ja jeszcze nie śpię :D
[46] Re: PierniCON 3
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.09.2007, 18:31:43, odpowiedź na #39, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaA Wy się trzymajcie z dala od prysznicy... Godzina czekania cholera ;-)
[48] Re: PierniCON 3
Seba [*.petrus.com.pl], 06.09.2007, 19:36:22, odpowiedź na #46, oceny: +0 -0
Ja się na nich nie wkurzam, ja ich podziwiam :D
[53] Re: PierniCON 3
HENTAI [*.torun.mm.pl], 21.12.2007, 01:02:46, odpowiedź na #46, oceny: +0 -0
HENTAIja o niczym nie wiem ;) :p
[13] Re: PierniCON 3
... [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 17:39:09, oceny: +0 -0
no niby w ciemno, doji 6 tez byl super a 7 okazal sie przecietny w porywach kiepawy...mam nadzieje ze piernicon nie obnizy lotow w ten sam sposob.
[14] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 18:20:57, odpowiedź na #13, oceny: +0 -0
SerafinaCzwóreczka na pewno nie będzie gorsza ;]
[20] Re: PierniCON 3
... [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:13:33, odpowiedź na #14, oceny: +0 -0
chciałabym...chciałaaaa :P bo zamiar mam udać się na 4 edycje :D
[22] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:15:15, odpowiedź na #20, oceny: +0 -0
SerafinaZ tego, co słyszałam, to jak sporo ludzi :D
[15] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 18:23:03, oceny: +0 -0
SerafinaNajlepszy kon na jakim byłam :D przednia zabawa. Udana recenzja, mimo że nie było cię przez cały czas. Czekam już teraz na następną edycję ;P

I niezmiernie mnie cieszy fakt, że podołałam z tym strojem.
[17] Re: PierniCON 3
Tamiko [*.zdnet.com.pl], 03.09.2007, 19:11:51, oceny: +0 -0
TamikoKonwent był świetny. Liczę iż następna edycja będzie podobna :) i nie zawiodę się.

Z mojej strony chciałam podziękować tym, którzy pojawili się na moim koncercie ^^'!
[19] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:13:11, odpowiedź na #17, oceny: +0 -0
SerafinaStoooo laaaat >3 szkoda, że tak się złożyło, że zdążyłam tylko na końcówkę, ale i tak trochę poskakałam :3
[25] Re: PierniCON 3
Edy [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 20:33:05, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
Edyja skakalam caly koncert i bolaly mnie nogi przez bite 6 dni XD
ale warto bylo! slodki ból XD
[18] Re: PierniCON 3
shappi [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:13:01, oceny: +0 -0
shappiUchwycil ktos to "przesłuchanie o brzasku"?x3
[21] Re: PierniCON 3
Serafina [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:14:32, odpowiedź na #18, oceny: +0 -0
SerafinaJest na youtube filmik. Ale taniec ucięli. Będą filmy w lepszej jakości, tylko trzeba to przekonwertować ~~
[23] Re: PierniCON 3
... [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:15:48, odpowiedź na #18, oceny: +0 -0
[24] Re: PierniCON 3
anicka [*.internetdsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 19:57:08, oceny: +0 -0
dziaa mnie sie bardzo podobalo. Trzecia edycja moim zdaniem nadrobila dwie poprzednie [nie liczac GC]. Bardzo ciekawe atrakcje, tylko jedno małe "ale" - w tym samym momencie były 2 rownie ciekawe atrakcje przez co ciezko bylo sie zdecydowac na co isc. A pozniej dluuga przerwa, bo nie bylo co robic. No i opoznienia tudziez nie odbyl sie panel, na ktory chcialam isc. o_O Ale grunt, ze dostalam moje Doujinshi'ny i ze był Pan Japonczyk z dzieckiem. :3 I piernik z Piernik Time byl znakomity. ;D
[26] Re: PierniCON 3
Kirika [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 20:35:33, odpowiedź na #24, oceny: +0 -0
KirikaKto chciał się dobrze bawić - robił to. Było naprawdę masę atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najbardziej zapamiętam chyba film Death Note... Miał pół godzinne opóźnienie (leciało jeszcze "Maria-sama...") więc cała sala zaczęła krzyczeć "Death Note ! Death Note ! (...)" aż w końcu postawiłam kubek na rzutniku, ponownie "cała sala się buja", okrzyki "Death Note"... aż w końcu prowadzący nie mieli wyjścia i musieli puścić film, na który wszyscy przyszli xDDD To było piękne... Tak samo jak kible xD
[27] Re: PierniCON 3
endrju [*.gts.metrobip.com.pl], 03.09.2007, 21:36:28, odpowiedź na #26, oceny: +0 -0
endrjuKible oblegane przez rannych i poparzonych:p na przyszlosc proponuje jednak miec dobrze zaopatrzona apteczke. Chociaz za nocne rajdy po aptekach kasa zostala oddana - i tu orgowie maja u mnie plusa ;D
[28] Re: PierniCON 3
Usada [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 03.09.2007, 22:04:43, oceny: +0 -0
UsadaMimo, że byłam tylko na kilku panelach (większość czasu spędziłam przy wspólnym ze znajomymi stoisku, sprzedając lub rysując)to jednak sympatyczny klimat konwentu udzielił się także mnie. Brawa za dużo ciekawych atrakcji, które w dodatku były dobrze rozplanowane. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.
[29] Re: PierniCON 3
Manni [*.isb.com.pl], 04.09.2007, 00:51:47, oceny: +0 -0
ManniA powie mi ktoś, jak poszło "L's game"? Bo byłem ciekaw efektu :).
[30] Re: PierniCON 3
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 04.09.2007, 16:37:13, oceny: +0 -0
JiHadw ciemno zapowiadam swoja obecnosc i gotowosc do fuchy na ochronie ;D

podobało mi sie straszliwie :). i before party u ozza i na just before piernik juz na terenie konwentu, sam konwent, choc nie uczestniczylam w wielu strakcjach, ale ludzie stworzyli super klimat i jakos tak milo bylo.

bardzo chetnie do Torunia jeszcze zawitam i tym razem wpierdole tym dresiarzom xD
[34] Re: PierniCON 3
Sasek [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 04.09.2007, 17:37:23, odpowiedź na #30, oceny: +0 -0
Sasek...Oraz babci co wykrzykiwała że jesteśmy sataniści a sama mieszka pod pentagramem xD
[35] Re: PierniCON 3
PulpetMaster [*.wroclaw.mm.pl], 04.09.2007, 22:49:02, odpowiedź na #34, oceny: +0 -0
PulpetMasteri wystawia dziecko przez okno ;)
[37] Re: PierniCON 3
JiHad [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 04.09.2007, 23:14:33, odpowiedź na #35, oceny: +0 -0
JiHadSpoko, da sie zrobic ;]
[33] Re: PierniCON 3
GREY [83.2.110.*], 04.09.2007, 17:29:13, oceny: +0 -0
GREYConvent pierwsza klasa! W polaczeniu z Doji7 i moja letnia podroza dookola Polski to po prostu event mojego zycia -_^
[36] Re: PierniCON 3
mos [*.c18.pl], 04.09.2007, 23:05:09, oceny: +0 -0
Konwent serio fajny, jedynie do czego sie przyczepie to to, że szkoła była za małą [liczne sale dla konwentowiczów by mogli spać? heh.. korytarz pokazywał co innego]. Anyway oby tak dalej :)
[41] Re: PierniCON 3
Seba [*.petrus.com.pl], 06.09.2007, 11:40:19, odpowiedź na #36, oceny: +0 -0
[liczne sale dla konwentowiczów by mogli spać? heh.. korytarz pokazywał co innego].

"Otworzyliśmy na dole dwie kolejne sale do spania, możecie się przeneść". "A nie, nam sie nie chce i wogóle tu jest fajnie, zostajemy".
Jeśli ktoś spał na korytarzu to był to tylko jego wybór.
[42] Re: PierniCON 3
Mimizu [*.elblag.dialog.net.pl], 06.09.2007, 12:12:46, oceny: +0 -0
MimizuNie bywam na konwentach często, dlatego tym bardziej zadowolony jestem, że ten wyjątkowy dla mnie wyjazd zaprowadził mnie na imprezę o tak wysokim poziomie. Dzięki wszystkim organizatorom, za to, że się nie nudziłem!

BTW - mam dosyć fajne fotki z imprezy oraz filmiki: scenkę Naruto i śpiewającego Joe. Zaoferowałem je tutejszemu webmasterowi, ale coś się nie odzywa. Może wrzucę gdzieś indziej (YouTube?) i dam Wam cynk?
[47] Re: PierniCON 3
Kolo_z_Wrocka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.09.2007, 18:34:52, odpowiedź na #42, oceny: +0 -0
Kolo_z_WrockaMoże tak zrób :D
[43] Re: PierniCON 3
Pea [83.238.116.*], 06.09.2007, 12:33:20, oceny: +0 -0
PeaI dla mnie Piernicon 3 byl bardzo udanym konwentem. Jakby nie patrzec, wszystkie Piernicony wywarly na mnie jak najbardziej pozytywne wrazenie, czuje sie tam klimat :). Moze nie wszystko jest perfekcyjne, ale na dobrym poziomie. To nawet lepiej, bo dzieki temu atmosfera jest luzna i przyjemna. Atrakcji bylo duzo, wiec czasem trudno bylo znalezc luke odpowiednio duza, by wybrac sie na miasto, pozytyw :D.
Prysznice w tej szkole maja swoj niepowtarzalny klimat XD. Gdyby jeszcze, jak rok temu, leciala tylko goraca, a nie zimna woda, to byloby cos ;>
Jestem tez bardzo zadowolona jako organizatorka konkursu sprawnosciowego RO. Frekwencja byla wysoka (22 uczestnikow), co bardzo mnie ucieszylo, bo konkurs wlasnie na 20-24 osoby byl przygotowany. Ludzie wykazali sie inwencja i pomyslowoscia, naprawde dzia! Jesli ktos ma foty z tego konkursu, niech mi, prosze, podesle na maila: (milikrotka@o2.pl) *_*

Ogolnie: oby wiecej takich konwentow! :3
[49] Re: PierniCON 3
Noriko [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.09.2007, 19:54:36, oceny: +0 -0
NorikoByło zaczepiście ^-^ co prawda ta szynka w kiblu nie była zbyt... ,,apetyczna" ale zwała była
[50] Re: PierniCON 3
Kirika [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 17.09.2007, 21:12:00, odpowiedź na #49, oceny: +0 -0
KirikaPod adresem === http://www.veoh.com /series/piernicon2007 === znajdziecie parę filmików z Kocich Okocinach... Filmiki są robione kamerką z telefonu komórkowego, ale... ^^
[51] Re: PierniCON 3
Fatum [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 01.10.2007, 14:34:27, oceny: +0 -0
FatumByło po prostu... Kawaii ^^
[52] Re: PierniCON 3
Hinatka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 15.12.2007, 18:29:10, odpowiedź na #51, oceny: +0 -0
Świetnie się bawiłam na konwencie^-^Szkoda mi było tylko,że nie byłam pierwszego dnia
Powered by WashuOS